Şimdi Ara

2 gün internetinizi kullanamayacaksınız!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet 03.07 tarihine kadar calisma olduğu icin kullanamayacak misim boyle birsey olabilir mi ben parami bilgisayarsan kazaniyorum internetsiz hic bisey yapamam sordum bu herkes icin gecerlimi telekom müşterileride etkileniyor mu tabiki dedi suan asagi ve yan komşu gayet güzel kullanıyormuş. Bu saçmalık la ilgili olarak nasıl bir yol izlemeliyim.. hadi 1 kac saat çalışma olurda gayet merkezi bi yerde 49 saat calisma olucak buda kesin değil uzayabilirmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi larenuf -- 1 Temmuz 2017; 23:56:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• türk telekom bu herşey beklenir şaka gibi bir şirket dağ başına fiber internet çekip şehrin göbeğine çekmeyen bi firma bu pek şaşırmadım müdürlüğe gidip derdini anlat gidemiyorsanda çağri merkezini ara bu ne saçma iş de derdini anlat azda olsa çözüm ihtimali var bi umuttur yaşamak diyorum
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    Kendim yaşadığım için biliyorum belediye çok sorun bizim sitenin önce önüne kazı yapılıp boru döşendi fakat verilen zamanda yapılmadığı için gerisini yapamadılar sitenin arkasından ana hat kablosunu içeri sokup otoparkta binalara fiberi böldüler izin sıkıntısı olsa 1 ayda beklemeyecektik.
  • belediyelerinde bu huyunu anlamıyorum arkadaş niye adamların önünü kesiyolar çözemedim adamlar hizmet vermeye çalışıyorlar yol kazılmasın bozulmasın diye izin vermiyorlar artık bu nası bi kafaysa tamam asfalt pahalı bişey maliyetli bişey ama adamlarda bunu elbet yapmak zorundalar hem belediye sorun çıkarıyor hem telekom 1 tanesinle uğraşamıyorum 2 tanesinle nasıl uğraşıcaz acaba ankastre kutusu koysunlar diye 2 aydır bkeliyorum acaba kaç 2 ay daha bekleticekler
  • yeni kabine aktarılacaktır portlar. 2 gün sürmez bence.gün içinde aktarılır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.