Şimdi Ara

12 gün dsl için bekledim şimdi de internet! Tabiki TurkNet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12 gün dsl ve telefon için bekledim yapıldı. Şimdi de 2 gündür internet lambasının yanmasını bekliyorum. Böyle çözümsüz ilgisiz firma görmedim. Eldeki kuş teldeki kuştan iyidir arkadaşlar kotasız vdsl dediğine aldanmayın. 100 mbit fiber tanımlamışlar en son 0,53 mbit gördüm sonra da internet lambası gitti. Hayatımda bu kadar kepaze olmamıştım. Aha bu da ispatı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sorununuz çözüldü mü ? modeme ne kadar hız geliyor ? SNR değerleri nasıl ? İç tesisat arızasını elemek için soruyorum
  • Merhaba, sizinle yanılmıyorsam telefon hizmetiniz için PM üzerinden iletişime geçmiştik. Şimdi internetinizde bir sorun yaşıyorsunuz anladığım kadarıyla... Size tekrar yardımcı olabilmem için GSM numaranızı PM üzerinden ieltir misiniz?
  • Ben şu an hız problemi yaşıyorum 10 mbit indirme 2mbite yakın gönderme alıyorum. VDSL kullanıcısıyım. Bana 100mbite kadar hız alırsınız diye taahhütte bulundunuz ama daha 15 mbit bile görmüş değilim. GSM numarası gönderiyorum yeniden ne işe yarayacaksa.

Kablo ile de aynı hız mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

sorununuz çözüldü mü ? modeme ne kadar hız geliyor ? SNR değerleri nasıl ? İç tesisat arızasını elemek için soruyorum

Değerlerim ve yapılı ayarlar resimdeki gibi. Sıfırdan bakır kablo çekildi telefon da yeni bağlandı daha önce yoktu herşey sıfır yeni yani modem de yeni asus n17u vdsl modem.

Yapa altyapısındasınız en az 50 mbit alırsınız denildi ama durum bu. Acaba modem ayarlarını mı değiştirmek gerekiyor anlamıyorum. Annex A ve B nedir. Bana modem ayarlarım konusunda yardımcı olur musunuz.

• Srebrenica kullanıcısına yanıt
    yapa dasınız ama santral e çok mu uzaksınız acaba ? bir arıza kaydı açın portunuz da arızalı olabilir değerleriniz kötü
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Santral nerde bilmiyorum portla ilgili turknet bişey yapmıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.