Şimdi Ara

Turkcell Taahhüt deki son ay da (12.ay) içinde taşımada cayma bedeli mi çıkartıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konu hk. Sorun yaşayan cayma bedeli çıkan var mı?

Taahhüt döneminin son ayında son fatura kesimine girdikten sonra taşımalarda cayma bedeli mi çıkıyor?

• Benim turkcell taahhüt 24.04.2020 de biticek.

Son ay olan (fatura dönemi) 25-26-27 mart ve sonraki bir tarihte taşıma da bulunursam cayma bedeli mi ödeyeceğim.

Her sene böyle yapar numara taşırdım. Son aya girince taşıma yapardım.
  • son ayın içerisine girdiyseniz hiç bir operator cayma bedeli çıkartamaz rahat olun
  • Forumda son ay içerisinde olup hattını başka operatöre taşıyan ve cayma bedeli cezası ile karşılaşanlar var

Bu duruma ne diyeceksiniz?
  • Son fatura döneminde ceza çıkmıyor normalde ama turkcellde son 2 3 aydır böyle bir durum var. Annemin hattında yaşadık o sorunu. Dikkat edin derim.
  • Evet hocam var öyle bir şey.Sözleşme bitiş tarihinden önce işlem yaparsan pat cayma bedeli ortaya çıkıyor.Benim sözleşme 9 una bitiyor.Dün gittim 20 tl çıktı.Vodafone ve TT de böyle bir şey yok.İşlem yapacağınız tarih sözleşme bitiş tarihinden sonra olmalı.Referans olarak işlem yapacağın tarih ele alınıyor.Benim anladığım bu şekilde en azından.Turkcell para koparmaya çalışıyor.
  • yasal olarak alamaz böyle birşey 2 operator uyuyorsa turkcell de uyacak kurallara
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.