Teğmen
09 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 75 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Muhtemelen bu konu çok açılıyordur ama biledemdim ssd alacağım bir danışayım ona göre alacağım.

notebook modeli: asus x556u i5 7200u

https://i.imgyukle.com/2021/02/22/L3p8DU.jpg

Express vpn e 3 ortak aranıyor. İletişim pm

kişi başı 6 aylık 120 tl ödenecektir. Aylık odemek isteyenler 25 tl ödeme yapacaklardır.
Express vpn e 3 ortak aranıyor. İletişim pm

Aylık 90 tl ödüyorum.

Kişi başı aylık 20 tl.
Yurtdışındayım ziraat bankasına giremiyorum yurtdışı ip den dolayı yardımcı olabilir misiniz var mıdır Türkiye ip adresli bir vpn ? Masaüstü mobil farketmez ücretliyse alacağım ?
Asıl amacı 15 ' laptop taşımak olan günlük yaşantımda da kullanabileceğim bir çanta arıyorum. Bütçe 400 tl

North face jester biraz aklıma yattı ama önerilerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba öğrenciyim artık laptopum yetmemeye başladı. Ağırlıklı olarak adobe programları kullanıyorum bunların dışında bir kaç program daha var pek oyun oynamam sadece cs go oynarım ara sıra o kadar..

Hafiflik önemli
IPS ekran olursa iyi olur deneme şansım oldu renkler çok canlıydı çok hoşuma gitti
Görünüm de önemli bir görüşmeye gidiyorum hatları keskin ağır bir gaming laptop istemem

Fikirleriniz çok değerli benim için yardımcı olursanız çok sevinirim. 2 yıldır kenara ata ata biriktirebildim sonunda almak nasip olacak..
Evet 03.07 tarihine kadar calisma olduğu icin kullanamayacak misim boyle birsey olabilir mi ben parami bilgisayarsan kazaniyorum internetsiz hic bisey yapamam sordum bu herkes icin gecerlimi telekom müşterileride etkileniyor mu tabiki dedi suan asagi ve yan komşu gayet güzel kullanıyormuş. Bu saçmalık la ilgili olarak nasıl bir yol izlemeliyim.. hadi 1 kac saat çalışma olurda gayet merkezi bi yerde 49 saat calisma olucak buda kesin değil uzayabilirmis
Arkadaşlar 2 tane ucu açık kablo bırakılmış ben bunlari direk ordan kabloyla birlestirip modemin dsl kismina taksam olur mu? telefonu kullanmayacağım onun için birşey yapmaya gerek var mı?
Arkadaşlar her sene tefe tüfe oranına bakılarak ücret artıyordu. Ocaktamı gerçekleşek yoksa bu sene olmayacak mı ?
Arkadaşlar yenikapı ido iskelesine indikten sonra baltalimanı hastanesine nasıl geçebilirim ?
Hakkında
Meslek: web designer
Forum İmzası:
Hakkımda:

Her maskenin altında karanlık bir yolcu vardır,
Kimisi için Ete Duyulan açlık,
Kimisi için Güce duyulan açlık
Kimisi içinse Kana duyulan açlıktır karanlık yolcu,
Bazısı cesurca kabullenir onu dizginler
Bazısı Görmezden gelir fakat günden güne esiri olur.
Bazısı ıse artık odur ! onun kendisi olmuştur.

Her maskenin altında karanlık bir yolcu vardır,
Kimisi için Ete Duyulan açlık,
Kimisi için Güce duyulan açlık
Kimisi içinse Kana duyulan açlıktır karanlık yolcu,
Bazısı cesurca kabullenir onu dizginler
Bazısı Görmezden gelir fakat günden güne esiri olur.
Bazısı ıse artık odur ! onun kendisi olmuştur.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.790
İkinci El Bölümü Mesajları: 65
Konularının görüntülenme sayısı: 57.595 (Bu ay: 361)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 565 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.