Şimdi Ara

12 Monkeys (2015 - 2018)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
23
Favori
17.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Başrollerinde Bruce Willis, Brad Pitt ve Madeleine Stowe’un yer aldığı, 95 yapımı distopya filmi Twelve Monkeys'in Syfy kanalınca diziye uyarlanacağı haberini önceki postlarımızda duyurmuştuk. 12 Monkeys isimli diziden ilk fragman görücüye çıktı. Filmde Nikita dizisiyle tanıdığımız Aaron Stanford, Suits ile adına nail olduğumuz Amanda Schull rol alacak. Noah Bean ve Kirk Acevedo gibi isimler de kadroda bulunuyor.

Dizinin konusu ise şöyle; Tüm insanlığı yok edecek kadar tehlikeli olan bir virüs nedeniyle, 2035’te dünya nüfusunun çok küçük bir kısmı hayatta kalabilmiştir. Salgının etkilerinden korunabilmek için insanlar yer altında koloniler kurarak yaşamaya başlamıştır. Virüsün yok olması için bir çözüm yolu arayan bilim adamları, zamanda geriye gidebilecekleri bir makine yaparlar. İlk test sürüşü içinse eski bir mahkum olan James Cole seçilir. James kendisini yıllar öncesinde, bir akıl hastanesinde bulur. Ancak ne gelecekten geldiğine, ne de bir salgının yaklaştığına kimse inanmayacaktır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İyibir Dizi ve film izleyicisiyimdir. bir çok baş yapıt gördüm kimi haketti kimi hak etmiyordu ama bu dizi varya bu dizi bir çok ''İyİ'' izleyicinin en iyi dizi listesinde ilk 5de oynar.

Flastır arrowdur bilmem ne tomorrowdur gibi dizileri izleyen kitleler neler kaçırdıklarından haberleri bile yok .Sadece isimden ve ergenlerden kazanan dizilerin bu tür baş yapıtların önüne geçmesi beni oldukca üzüyor umarım dizi nice sezonlar görür ve beyin yakmaya devam eder ;)

Enson Prison Break de yaşadığım duyguyu yaşağı yukarı buradada yaşıyorum.
  • Bakalim nasil bir dizi olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konusu ilgi uyandırıyor
  • Film çok iyiydi, düzgün işlenirse dizi de öyle olabilir

• Konu fena değil senaryoya döküp görüntü ve oyuncu kalitesi iyi oldu mu bu dizi yürür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Monkey Dizisinden İlk Fragman Yayınladı!
  • Fragmanı izlerken sıkıldım. Bir de dizi Syfy'da. Berbat bir şey olacak gibi gözüyor.
  • Syfy de dizi pek tutmuyo bu da tutmaz iptal edilir büyük ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 17 Temmuz 2014; 21:17:22 >
  • Syfy kötü bir kanal ama dizi film gibi olursa tadından yenmez.
  • Syfy olmayaydı iyiydi.

• Kanalı çok kötü, dizi de tatsız gözüküyor.
  • Güzeldir dedim hevesimin içine ettiniz:D
  • Lan 12 Monkeys'i Syfy'dan başka kanal alamamış mı? CBS'i bırak USA'e razıyım Syfy olmasın
  • 16 Ocakta başlıyor.
  • Filme hakaret olmuş bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Syfy'den pek de iyi bir şey beklememek lazım.

• Konu ilgi çekici, güzel bir yapım olurda izleriz umarım.
  • Beklentim pek yok bu diziye.

• Konu harika ama kanal işi bozuyor.Bakalım nasıl bir dizi olacak.
  • Ne var kanalda tutturmuşsunuz sfys diye ilk kez gördüm özelliği nedir bunun

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.