Onbaşı
22 Nisan 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
358702 Gün Cezalı
357433 gün 21 s. 30 dk. kaldı
Gönderileri
Sular yukardan damlarken avaz avaz bagirarak sarki soyleyip rahatliyorum. Var mi benim gibi olan
Su yok birsey yok kuru kuruya silip çıksan pisik olur kıcin kokar sinekler yapisir nasil bir olay bu aklim almiyor?
Surekli sayfa yenileyerek insanlarin ne paylastigina bakarak ne elde ediyorsunuz?
Önumuzde iki secenek var. Ya devre arasında Arda gelecek Tudorla devam edilecek. Ya da Besiktas hezimeti sonrasi Fatih Terim gelecek boylece Arda transferi rafa kalkacak. Siz hangisini tercih edersiniz?
Galatasaray'ın ilk 11'i belli oldu: Muslera, Mariano, Maicon, Denayer, Latovlevici, Fernando, Ndiaye, Tolga, Belhanda, Eren, Gomis

2 forvet var ama sıfır kanat oyuncusu var. Ustelik bu iki forvete ara pas atıp kontrada yapamazsın Eren cok agır kanatlardan top taşıman lazim. Allah akil fikir versin gercekten sampiyon olursak bu hirvat koylusune ragmen sampiyon olmus olacagiz.
Neymiş efendim orada içki satıliyormus. Icki satisi yapan bir kurumdan alisveris yapip dolayli yoldan para kazandirmasi gunahmis. Bu neyin kafasi ben anlamadim.
Sol görüşlü insanlara izmir deyince hemen abartmaya basliyorlar. Iste soyle gelismis boyle gelismis istanbulda yasanir mi mal mısin vsvs. Izmirli kardeslerime soruyorum izmirde hic mi trafik yok, sosyal hayat cok mu guzel surekli konserler etkinlikler mi oluyor dunya yildizlari mi geliyor nedir yani ozelligi izmirin chp tarafindan yonetilmesi disinda?
Neymis bağırsakları cok calisiyormus yedikleri dokunuyormus bilmem ne. Biz de insaniz ulan yeter artik. Uyariyorum surekli dikkat edicem diyor ama gece yataga girince tıss tıss salip duruyor leş gibi de kokuyor. Ne yapacam ben bu adamla yurt mudurune de sikayet edemem bu sebeple
Buyuklerinize dedelerinize sorun ayni seyi soyleyeceklerdir. Evlenmek icin kiz bakarken hep besili memeli hatunlar kiymetli olurmus cunku kilolu hatunlar rahat dogum yaparlar. Yani diyecegim sisman hatunlar kiymetlidir esasinda simdi bakmayin cop gibi kizlarin prim yaptigina.
Beyler bu etek trasini nereye kadar nasil oluyorsunuz? Ben bu totodaki killardan baya rahatsizim buyuk abdest sonrası temizlerken sıkıntı oluyor. Kolay bir yontemi var mi jilet vurmakta istemiyorum daha gür çıkar diye korkuyorum. Simdiden tesekkurler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.209
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 38.548 (Bu ay: 1.354)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.041 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.