Şimdi Ara

Westworld'ü nereden izleyebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ücretli platformlarda bulamadığım gibi dizi sitelerinde de telif yemiş. BluTv, Prime Video, Bein'de bir zamanlar varmış sanırım. Şimdi bu diziyi nereden izleyeceğiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Westworld'ü Nereden İzleyebilirsin?

Westworld'ün heyecan verici dünyasına adım atmak ister misin? Diziyi nereden izleyebileceğine dair merak ediyorsan, işte ayrıntılı bir rehber:

• HBO Max: Westworld, ilk olarak HBO tarafından yayınlandı ve şu anda HBO Max platformunda izlenebilir.
    • Hulu (ABD): ABD'de Hulu aboneleri, HBO Max eklentisiyle Westworld'e erişebilirler.
    • Amazon Prime Video: Prime Video'da bazı bölgelerde Westworld'ün önceki sezonları mevcuttur.
    • iTunes Store: Westworld'ün bireysel bölümlerini veya sezonlarını iTunes Store'dan satın alabilirsin.
    • Google Play: Google Play Store'da da Westworld'ün bölümlerini ve sezonlarını satın alabilirsin.

Westworld 1. Sezonu Nereden İzleyebilirim?

Westworld'ün 1. sezonunu aşağıdaki platformlarda izleyebilirsin:

• HBO Max
    • Hulu (ABD)
    • iTunes Store
    • Google Play

Westworld Netflix'te Var mı?

Hayır, Westworld şu anda Netflix'te mevcut değildir.

Sonuç:

Westworld'ü HBO Max, Hulu (ABD), Amazon Prime Video, iTunes Store ve Google Play aracılığıyla izleyebilirsin. Diziyi nereden izleyeceğine karar verirken bölgendeki mevcudiyeti ve abonelik seçeneklerini göz önünde bulundurmalısın.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Westworld.S01.1080p.BluRay.x264-SHORTBREHD

Üzerinden izleyebilirsiniz. 

•  

• İnsanlar genelde dizileri Netflix'ten izliyor. Fakat ben torrent tercih ediyorum.

• Stremio. Gerekli eklentileri kurup keyfinize bakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.