Şimdi Ara

10000 TL 0.99 faizli ihtiyaç kredisi fırsatı (BurganBank)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
12
Favori
68.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz önce ON uygulamasından görüntülü görüşme ile hesap açıp ardından 10.000 TL 6 ay ihtiyaç kredisine başvurdum. 15 dk geçmeden kredi onaylandı ve hesabıma yattı. 10.000 TL çektim 10.437,55 TL olarak geri ödeme yapacağım.

10.000 TL 6 ay geri ödeme 10.437,55 TL

5.000 TL 6 ay geri ödeme 5.218,80 TL

10000 TL 0.99 faizli ihtiyaç kredisi fırsatı (BurganBank)

Kampanya faiz oranından sadece yeni ON’lu olacak müşteriler 10.000 TL’ye kadar 6 aya varan taksitlerle yararlanılabilir.

Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilir.

Kampanyaya özel sigorta masrafı ve kredi tahsis ücreti alınmamaktadır

Tablolarda yer alan maliyet oranları sigorta hariç tüm masrafları (faiz, kredi tahsis ücreti, vergi, fon) kapsamaktadır. Bankamız, değişen piyasa koşullarına bağlı olarak belirtilen şartları, kampanya süresini, faiz oranlarını, hizmet komisyon oranlarını tek taraflı olarak değiştirmeye yetkili olup, bu kapsamdaki müşterilerimizi, yukarıda sayılan avantajlardan yararlandırıp yararlandırmamak Bankamız takdirindedir.

İhtiyaç kredisi başvurusu için 18 yaşını doldurmuş ve T.C. vatandaşı olmanız gerekmektedir.

İhtiyaç kredisi başvurunuzu ON İnternet ve Mobil kanallarımızdan yapabilirsiniz.

Kredi taksit ödemelerinizi ON İnternet/ Mobil, 08502222910 ON İletişim Merkezi, Burgan Bank şube ve ATM’leri ile Halkbank ve TEB ATM’lerinden ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Kampanya geçerlilik tarihi 2 Haziran - 31 Temmuz’dur.

ON, kampanya koşullarını değiştirme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.

10000 TL 0.99 faizli ihtiyaç kredisi fırsatı (BurganBank)www.burgan.com.tr
    Avantaj Kredi Kampanyası | Burgan Bank
    https://www.burgan.com.tr/on-kampanyalar/avantaj-kredi-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSwindLer -- 17 Temmuz 2022; 21:53:1 >

• 0,99 6 ay= %1,98 12 ay ?? Ne zamandan beri böyle hesaplanıyor faiz oranları? Size verilen 0,99 oran yıllık oran 6 aylık değil.. direk vadeye göre x2 yapamazsınız.

Daha iyi anlamanız için örnek ile gidelim. 10 bin tl, 0,99 , 6 ay vadede aylık yaklaşık 1.736 tl ödenir toplam 10.420 tl

1,98 12 ay ile yaklaşık ayda 967 tl ödenir toplam 11.610 tl

Faiz oranları yıllık konuşulur, 6 ay böyleyse 12 ay x2 olmaz. 0,99 sa oran , 3 ay için de 0,99 , 6 ay içinde 0,99 , 24 ay için de 0,99..
  • Ne diyosunuz , çekilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vermedi bana çalışma bilgiletni mi gormuolar ki

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vade kısa...

• Sağ olsunlar, bana vermediler. Arkasından fibaya başvurdum şaak onayladılar. 🤌

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bana da vermedi. Kredi skorum düşük değil. Şikayetvar’da da çok yazan var.

• "Simkart ya da operatör değişikliğiniz nedeniyle başvurunuzu alamıyoruz." Daha önce hesabım olmadığından simkart blokemi kaldırmak için şubeye gitmem gerekiyormuş. Bu kafayla bu işleri nasıl yapıyorlar anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zkurt86 -- 17 Temmuz 2022; 17:2:23 >
  • teşekkürler telefon alacaktım iyi oldu faydalanmisoldm

• KoRrGeNeRaL kullanıcısına yanıt

Ben de telefon bakıyorum.

Siz 10.000 TL' ye hangi telefonu alacaksınız?

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    hocam s20fe var gözüme çarpan sen nedusunuyosn

• KoRrGeNeRaL kullanıcısına yanıt

Galaxy S21

• 5 bin uygun görmüşler bu arada yeni müşteri değilim başlık hatalı

• haber edene teşekkürler

• Vermedi bana ne saçma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ON'lu olma başvurunuz için AnadoluNet Kurye firması tarafından başvurunuzda belirttiğiniz adreste ziyaret edileceksiniz. Randevunuz, 08504800807 numaralı telefondan size ulaşılarak oluşturulacaktır. Ziyaret sırasında varsa TC Kimlik kartınızı yoksa nüfus cüzdanınızı mutlaka yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. B016

Bu mudur?

• 3,19 dan veriyor. kalsın. enpara 2,63.

• Düzelttim :)

• hotlevel kullanıcısına yanıt

Telefondan NFC ile kimliği okutmak gerekiyor sanırım evrak ile uğraşmamak için.

• Bilgi için teşekkürler. Konu takip...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banada 10.000 verdi. Eski müşteriyim. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.