Şimdi Ara

10000 TL 0.99 faizli ihtiyaç kredisi fırsatı (BurganBank) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
12
Favori
68.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm adımları geçtik, başvuru yapayım diyorum hata veriyor...

Teknik bir sebepten dolayı geçici olarak hizmet veremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gultekin05 kullanıcısına yanıt

aynen hocam ben de aynı hata ile karşılaştım

• komoL kullanıcısına yanıt
    Vadesiz hesabınız bulunmuyor yazıyor hesaplarım'da. Acaba o etken mi? 🤔

• gultekin05 kullanıcısına yanıt

hocam şimdi oldu tekrar deneyin

• komoL kullanıcısına yanıt
    Adımları ilerdim ancak olumsuz cevap verdiler 2 defa. İhtiyacımda vardı..

• ssmm kullanıcısına yanıt

aynen ben çektim 180 gün %23 ile bağladım tekrar, 1000 TL karım olcak zaten para biriktiremiyorum en azından kışa doğru üç beş kuruş kalır.

• eski müşteri ve 10.000 TL veriyor.

uygulamada 10.000 TL üzerinde bir tutar girip 6 ay seçtiğinizde teknik bir hata ile karşılaşıldı diyor.

kibarca vermiyoruz diyorlar  

kredinin mantığı hemen ödemek değildir.10 binlik alış veriş yapsam benim bankam da böler bu kadar taksit kampanyasından.10 bini vadeliye koysan ne kazanacan anında geri ödüyorsun.bu bir kredi değil demişler ki hem reklam yapalım hem de 6 taksitle almak istediğiniz bir şey varsa buyurun verelim yeni müşteri aldık hesabına.12 ay vade olsa ben zaten konuşmam direkt haklısın.

• Ben de basvuru yaptım 5.000 TL 6 ay vadeli 0.99 verdi son kontrolden sonra hesaba aktarılacak

• mevcut müşteriler alamıyor sanırım.

• vermiyor kredi yeni üye değiliz ya ondan herhalde olmaz böyle şey

• Adamlar online görüşmeyle banka hesabı açabiliyor. Sim blokesi için bankaya gel ya da kurye gönderelim diyor. Böyle merdiven altı bankalar da düştü ya piyasaya daha işimiz zor.

• kredi kartından dolar, altın, hisse senedi alımı yapabilirmisin? Türkiye'nin mevcut şartlarından dolayı 6 ay çok uzun bir süre burayı atlama. Bugün 10 bin kredi çekip dolar alsanız 17.5 liradan 571 dolar eder sene sonu 22 lira olsa 10 bin liranız 12.5 bin lira olur. Biliyorsunuz dolar 1 artınca piyasada her şeyin fiyatı 5 katı artıyor.

ne diyorsun karşim yatırıma ihtiyacım olduğu izlenimine nereden kapıldın?fikrimi söyleyecem önce seni mi ikna edecem kimsin?git ne çekersen çek dır dır yapıp durma bana.

• çektim zaten senden fikir soran yok Wilson Fisk misin nesin

• 10.000in aylık faizi 150 tl, yani kredi çok uygun.

• ealtun kullanıcısına yanıt

İki evim var. Çalışıyorum, 10 bin tl kredi istedim beni de reddetti. Boşu boşuna yarım saat harcayıp üye oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.000 TRY için minimum 7 taksit verdi %3 küsür faiz oranıyla. Ben de krediyi 9.900 TRY yapıp 6 taksit %0.99'dan çektim.  

• Musteri temsilcisine baglanmayi basarabildim ama adamin sesi gelmedi, aksilik olacak illa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1,000 2,500 derken 10,000 Tl uygun oranlı kredi gördük.Ben en az 25i görene kadar bekleyeceğim sanırım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.