Şimdi Ara

10000 TL 0.99 faizli ihtiyaç kredisi fırsatı (BurganBank) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
12
Favori
68.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öğrenciyim ve çalışmıyorum, sanırım bu çıkmaz bana. bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 17 Temmuz 2022; 22:12:8 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt

Kimliğim eski tip hocam o sekilde yapamam da linkten yada uygulama uzerinden denedigimde okutma vs sormadi direk bos alanlarindoldurup ilerledim. Diyelim ki On lu oldum sonra sana kredi yok derse ne olacak onu dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence faiz oranı iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cipli kimlik nfcde okunamadi ardindan Goruntulu gorusmeye baglandim uzun surdu ikametgah adresimle basvuruya yazdigim adres farkli diye belgeler istedi birde kendi adima kayitli baska bi banka hesabindan 1 TL at dedi. Krediyi verecekmi onuda bilmiyorum.

Önce burayi deneyin bence kredi tutari daha yüksek gelebiliyor;https://forum.donanimhaber.com/paycell-fibabank-0-49-faizle-2500-tl-ve-katlari-ihtiyac-kredisi-firsati--153329835#153329835

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 18 Temmuz 2022; 1:48:0 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 8k verdi 7.5 cekebildim telefon alacaktım iyi oldu teşekkürler konu sahibine

• Fenool kullanıcısına yanıt

Allah razı olsun 0,49 la kredi kullandim sayende hocam

• Görüntülü görüşme soytarilığı ne zaman bitecek merak ediyorum.

• piayback P kullanıcısına yanıt
    Hocam oran nedir

Eski müşteri de Kredi kampanyası ndan yararlanabilir mi?

• drkulla D kullanıcısına yanıt
    0.99 dan 6 ay vadeli.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Fiba dan alamayanlar merak içerisinde 5000 tl yi 6 ay 20 kez alabilir miyiz diye?

Daha çogu çoluğuna,çocuğuna hesap açacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkan0644 -- 18 Temmuz 2022; 15:49:45 >
  • 5.000₺ verdi 6 ay aldım.

• haber verene teşekkürler güzel oldu

• Kredi puanım yüksek diğer bankalar ön onaylı 100.000₺ kredin hazır diye gün mesaj atarken 10.000₺ kredi vermediler değişik

• Kimlik kartinin arka yüzünü okutamiyorum bi türlü bunun bi yolu var mi

• 6 ay olunca bir esprisi yok bence hemen bitirin diyorlar tabi bankalar da anladı paranın pul olduğunu vadede ondan öpüyorlar 3 faiz mi olur 0.76 iken 2020'de kimse yüzüne bakmıyordu resmen kredi çekip peşin alış veriş yapmak sitenin kendi taksitli planından çok daha iyi oluyordu.10 bine kadar bir şey alır 6 taksit öder 400 küsür lira vade farkı vermiş olursunuz ama bazı bankaların zaten var vade yapan paket program kampanyaları yani bu kadar kısa vade olduktan sonra ondan esprisi yok 12 ay olsa yıkarlardı burayı ben bile çekerdim hiç ihtiyacım olmamasına rağmen.bunlar ciddi ciddi müşteri toplamaya çalışmıyor işte ucuz reklam.

• şaka mı yapıyorsunuz 10 bini alın hiçbir şey yapamazsanız mevduat faizine bağlayın ödediğiniz faizden çok getirisi var . Enflasyon olan ortamda bedava bu krediler.

• Kredi puanım fulle yakın. Diğer bankalar kredi al diye her gün mesaj atıyor. Kendi evim var. Gecikmeli tek bir faturam bile yok. Maaşımın yarısı kadar kredi istedim ama vermedi.

Peeehh. Burgan mıdır Burhan mıdır ne haltsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ealtun -- 18 Temmuz 2022; 22:18:11 >
  • vade çok düşük çekici gelmiyor nedense 10.000 çeksek o taksiti ödeyip diğer ödemelere yetiştiremeyizki ve faize koysak 6 ayda ne kadar verecekki durduk yere uğraşmış olacaz 1850 findeks puanım var max 1900 zaten başvursam her türlü verecek verir ama değmez.

• Kredi onaylanınca smsmi geliyor hocam yoksa siteden bakmak mı lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.