Şimdi Ara

1.95 Boy ile 1.65 Ziplayabilen Kaleciye...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayrica ne kadar sevsemde Tafo kaleci antrenoru olarak vasattir, hem gelisemeyen yedekler hemde Erayda yetenek gorup onu kaleye gecirmesi bunun kanitidir. Nesesi ve enerjisiyle antronor kadrosunda olabilir ama egitmenligi vasat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğitmenliği vasat olsaydı,Muslera bu kadar gelişmezdi.Muslera ilk sene ne goller yiyordu hatırlayın.

Ancak eğer Eray iyi kaleci bizi idare eder filan dediyse yönetime oturup düşünülmesi lazım.
  • bu erayı değil taffarel buffon casillas alayı gelse adam edemez gram yetenek yok odun gibi duruyor kalede

• Eray'a Taffarel'in okey verdiğini sanmıyorum. Kaleciliğe hakaret Eray'ın kalede olması. Eray'ın kulüpten torpili var biri oraya soktu hayatını yaşıyor. Şehir şehir geziyor, parasını kazanıyor.

Taffarel Muslera'yı geliştirmiştir, Muslera üstüne koyarak ilerledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

Eray'a Taffarel'in okey verdiğini sanmıyorum. Kaleciliğe hakaret Eray'ın kalede olması. Eray'ın kulüpten torpili var biri oraya soktu hayatını yaşıyor. Şehir şehir geziyor, parasını kazanıyor.

Taffarel Muslera'yı geliştirmiştir, Muslera üstüne koyarak ilerledi.

Muslera geldi gunden beri cok uzerine bir sey koymadi bence, ilk geldigi gunde yandan gen hava toplarina cikmada sorun vardi simdide, belki biraz daha azdir ama hala var. Ayrica Muslera gelisime aciktir herturlu gelisir ama yeteneksiz birini yetenekli diye gorup kadroya aldirip uzerinde durulmasi lazim diye tesvik ediyorsan orada sikinti var demektir.

Bu arada Erayi yetekli diye destekleyen Tafo, Real macinda da keleye Erayin gecmesinin sebebi Tafonun kararidir bunu Florya.muhabirlero defalarca soyledi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Eray'a sövenler adam gol cıkardı daha ne yapsın her topu tutacak diye bir sey yok

• Al iste direkten donen topta bile ziplayamadigi yetmezmis gibi birde disari cikacak diye elini geri cekti, az daha alttan gitse topu birakip gol yemis olacakti...

• Kaleci 1,80 den kısa 1.90 dan uzun olmayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

Kaleci 1,80 den kısa 1.90 dan uzun olmayacak

Yav he he

• Mobildeyim. Eray'ın geçen maç kaledeyken Tafarelin secdeye yattığı fotoyu koyun.

• Dünyada zıplayınca küçülen ilk kaleci.

• quote:

Orijinalden alıntı: judith

quote:

Şu lanet okullar açılsın da şu ergenler temizlensin forumdan yatsın bu saatte.

Courtais 1.99
    Neuer 1.93

Öf ciddiye alıp cevap verdim bi de allahın futbol fakirine. Ayy nefret ettim kendimden.

Sana guzel cevap verirdim ama senin seviyene inmek olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: judith

quote:

Şu lanet okullar açılsın da şu ergenler temizlensin forumdan yatsın bu saatte.

Courtais 1.99
    Neuer 1.93

Öf ciddiye alıp cevap verdim bi de allahın futbol fakirine. Ayy nefret ettim kendimden.

Sana guzel cevap verirdim ama senin seviyene inmek olur

Ona bakarsan ne kadar uzun boy o kadar hantallik yavaslik. Atletizmciler cogu 165 170 ama bak bolta 190 boyuyla eline veriyor milletin istisnalar cok olabilir ama asla kaidesyi bozmaz arkadas dogru demis 190 i gecerse hantallasir yerden gol yer yavaslar ancak yetenekliyse boyu onune gecemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Dünyada zıplayınca küçülen ilk kaleci.

Tespitin irzina gecmissin resmen :) ama gercekten oyle...

• Zamanında birkaç sene amatör kulüpte kalecilik 2 senede profesyonel ligde kalecilik yapmış biri olarak açık ve net söylüyorum Eray'ı cebimden avuç avuç çıkarırım. Bu kadar beceriksiz bu kadar kötü bir kaleci olmaz ve geleceğide yok çok bariz bir şekilde görülüyor. Konuyu açan arkadaş çok güzel bir başlık yazmış adam zıplarken yere doğru uçuyor boyu kısalıyor. Yazıklar olsun bu adamı bu seviyelere çıkarana ve yılda 1 milyon TL civarı para verene..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieve

Eğitmenliği vasat olsaydı,Muslera bu kadar gelişmezdi.Muslera ilk sene ne goller yiyordu hatırlayın.

Ancak eğer Eray iyi kaleci bizi idare eder filan dediyse yönetime oturup düşünülmesi lazım.
    quote:

Orijinalden alinti: sieve

Egitmenligi vasat olsaydi,Muslera bu kadar gelismezdi.Muslera ilk sene ne goller yiyordu hatirlayin.

Ancak eger Eray iyi kaleci bizi idare eder filan dediyse yönetime oturup düsünülmesi lazim.

musleranyn geldi?i yylki dk performansyna bak birde bu yylkine, tafo rezalet bir hocadyr, kaleciden zerre anlamaz geli?tiremezde.
    muslera yerinede saçma sapan topra?yny aldyracakty gs ye iyiki taraftaryn sözüne kulak veren bir ba?kan vardy o dönem muslera alyndy

eraya da defalarca iyi kaleci demi?li?i var ve o kontraty yaptyranda tafodur.

• bale buna 50 metreden çaktıktan ertesi gün sözleşmesi feshedilmeliydi.
  • Bir kaleci hiç mi geliştiremez kendini, ilk zamanlarında da berbattı şimdide. Ne diye takımda tutuyorlar çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: STMUS

Bir kaleci hiç mi geliştiremez kendini, ilk zamanlarında da berbattı şimdide. Ne diye takımda tutuyorlar çözemedim.

Birde buna A takim oyunculari aralarinda para toplayip range jeep almislardi, neymis boyu yuzunden normal arabaya sigmiyormus...

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Orijinalden alıntı: STMUS

Bir kaleci hiç mi geliştiremez kendini, ilk zamanlarında da berbattı şimdide. Ne diye takımda tutuyorlar çözemedim.

Birde buna A takim oyunculari aralarinda para toplayip range jeep almislardi, neymis boyu yuzunden normal arabaya sigmiyormus...

1 milyon liraya yakın para kazanıyor bu adam, utanmamış mı hiç.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.