Şimdi Ara

Nereden MEŞALE Alabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
31.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Renkdaşlar, malum akşam kullanmak için meşale lazım nereden bulabilirim ??

• Av malzemeleri satan yerlerden mesale , havai fisek , isaret fisegi alabilirsin. 2011 sampiyonlugumuzda avcilar yanyolda ki av malzemeleri satan yerden almistim.isaret fisegide alacaktim ama abartmak istemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep kıytırık olanlardan satıyorlar
  • Samiyende kullanmıyacaksın sanırım ?
  • Stadda meşale yakmayı düşünmüyorsun inşallah?
    Zaten içeri sokamazsın da , trabzon maçında kupayı görmek isteyen akşam maçta akıllı dursun

• Genelde kutlama yapılan yerlere meşaleciler geliyor 5 TL'den başlıyor fiyatlar galiba. Bu sefer bende alacağım.
  • Meşale taki nca noluyo

• bende alacagım bu sefer :)
  • Ben geçen hafta netten sipariş etmiştim 1 günde gelmişti
    3 sarı 3 kırmızı. Stadda yakılmaz ama çarşıda falan arabayla gezmelerde iyi oluyor
  • Teşekkürler arkadaşlar, bu arada stad da filan kullanmayı düşünmüyorum maçtan sonra kutlamada
  • Sağlam kırtasiyelerde bile vardır usta ama hıc ugrasma floryaya gelceksen alırsın 5 lıraya seyyardan
  • Avrupa meşale istiyosan kaliteli olanaları avcılık yada denizcilik malzemesi satan yerlerden al 8-15 arası kalitesine gore degısıyor fiyatlar.
  • Guzel viral

• quote:

Orijinalden alıntı: hesapkur

Merhaba arkadaşlar ,

Ben düğünümde kullanmak için kutlamamarketi.com ve ehavaifisek.com dan almıştım. Değişik bir görsel olmuştu. Öyle av bayi falan aramama gerek kalmadan bir tıkla ayağıma kadar geldi.

Reklam yapmak için 3 yıllık konuyu nereden buldun da çıkarttın.

Boyle reklamlara gerek yok git sıcak firsatlara konusunu aç madem ucuza mal satıyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

quote:

Orijinalden alıntı: hesapkur

Merhaba arkadaşlar ,

Ben düğünümde kullanmak için kutlamamarketi.com ve ehavaifisek.com dan almıştım. Değişik bir görsel olmuştu. Öyle av bayi falan aramama gerek kalmadan bir tıkla ayağıma kadar geldi.

Reklam yapmak için 3 yıllık konuyu nereden buldun da çıkarttın.

Boyle reklamlara gerek yok git sıcak firsatlara konusunu aç madem ucuza mal satıyorsun

hayır yani o günler aklıma geldi gözlerim doldu neden ben yani neden benim konum :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.