Şimdi Ara

TT Arena Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
73.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben Türk Telekom Arena'ya çok giden biri olarak halaaa gitmeyenler varsa bende onlara yardım edicem.Laf etmeyin hala gitmeyenmi var herkes ezbere bilio diye.

TRİBÜN
    Şimdi Arkadaşlar ilk olarak hangi tribünden en iyi izleniyor hangisi daha ucuz sorularını cevaplayacağız...

Öncelikle TT Arena her taraftan izlerken güzel seyir açısı vardır.Fiyat kısmına gelince kale arkaları (Kuzey,Güney) bu tribünler normal maçlarda 40-60 TL arasındadır.Ama özellikle kuzey tribününe (Reklamlı adam olan Pegasus tribünü) bilet bulmak zordur.

Çünkü orada ultrAslan vardır ve orda bilet bulsanız bile eğer maçı izlemek isterseniz oturmanız İMKANSIZ ayakta izlemek zorundasınız ve neredeyse orda bağırmayanı dövüyolar

Yan tribünlere gelince (Doğu,Batı) oralar daha pahalıdır 100-300 TL arasıdır.Orada bağıran çok bulamazsınız.Eğer bağırmak istiyorsanız ultrAslan tribününe gidin.

Güney Tribünü: Kale arkasıdır ucuzdur ve çok bağırılmaz sadece sahaya yakın sağ tarafta ultrAslan tAyfA vardır onlar biraz bağırırlar ama ultrAslan tribününe göre daha sessizdirler.Güney tribününe gidicekler yanını kalın bir hırka,mont gibi bişeyler alın çünkü soğuk olur.

Pegasus (Kuzey,ultrAslan) Tribünü: Kale arkasıdır.ucuzdur ama bilet bulmak çok zordur.bilet alırken ultrAslan izni olmak zordundadır.
    Bu tribünde kimse oturmaz ve gol olursa GOOOOOOOLLLL sesini duyup birbirinin üstüne atlayan adamlar görürsünüz.Tüm stadtaki sesi çıkaran tribündür neredeyse bağırmayanı döverler eğer oraya ilk kez gidicekseniz rezil olmamanız için söylüyorum sakın yerinizi aramayın çünkü orda kimse kendi yerine oturmaz orası bire bir ultrAslan ailesidir yani eğer yeriniz doluysa başka yere geçin.

Ülker Alt Tribün (Doğu Tribünü): Her statta olduğu gibi en güzel yan tribünlerden izlenir.Fiyatı lig maçlarında 130-300 şampiyonlar ligi maçlarında ise 300-500 arası değişir.Tek kötü yanı ultrAslan grubu olmadığı için bağırmazlar

Batı tribünü:Doğu tribünüyle fiyatları aynıdır.ultrAslan grubu olmadığı için çok bağırmazlar.

http://www.turktelekomarena.com.tr bu linkteki 3D TT ARENA TURU yazan yere tıklayarak seçiminizi yapmanızı kolaylaştıtır ve stadı tanımış olursunuz.

Ulaşım

TT Arena henüz yeni bir stat olduğu için yolları tam değildir.Gitmek için en mantıklı yol metrobüs-metro-otobüs güzegahıdır sakın arabayla gitmeye
    kalkmayın istanbulda arabayla gitmek zorken seyran tepeye maç günü hiöç gidilmez perişan olursunuz diğelim gittiniz ototparkta yer kalmaz.

Metrobüs-Metro-Otobüs güzergahında sorunlar metro tıklım tıkış olur kimse kıpırdayamaz o derece otobüslerde aynı olur ama oturduğunuz yer seyran tepeye çok yakın değilse taş çatlasa 10-15 tane maça giden görürsünüz.

Cafeler yiyecek içecek

Her tribünde cafe ve GSSTORE vardır.Ama bu kafeler pahalıdır.Maalesef bir cips bile (1.50 TL ) 4 TL filan oluyor.Dışarıdan yiyecek-içecek getirmek yasaktır.Bozul parayla girmezsiniz.Kafedede bozukpara vermezler örneğin bir cips 4 tl 1 tl vermezler su filan almanız gerekir.

Kombine

Kombineler kale arkalarında 700-800 iken doğu ve batu tribünlerinde 4000-5000 tldir.Eğer kombine almak istiyorsanız birinden satın almalısınız çünkü kombineler bitti!geşecek yılda kombinesi olanaları değiştirme imkanı ve %10 bonus ve erken alama avantajı verildiği için alamazsınız.800 tlye yan tribünlerden ancak çok iyi bir dostunuzdan yada kuzeninizden filan alabilirsiniz.

Arkadaşlar daha sorularınız varsa sorabilirsiniz her tribüne gittim sizin için rehberi oluşturdum.Her türlü sorunuzu cevaplarım

TT Arena Rehberi

• quote:

Pegasus (Kuzey,ultrAslan) Tribünü: Kale arkasıdır.ucuzdur ama bilet bulmak çok zordur.bilet alırken ultrAslan izni olmak zordundadır.
    Bu tribünde kimse oturmaz ve gol olursa GOOOOOOOLLLL sesini duyup birbirinin üstüne atlayan adamlar görürsünüz.Tüm stadtaki sesi çıkaran tribündür neredeyse bağırmayanı döverler eğer oraya ilk kez gidicekseniz rezil olmamanız için söylüyorum sakın yerinizi aramayın çünkü orda kimse kendi yerine oturmaz orası bire bir ultrAslan ailesidir yani eğer yeriniz doluysa başka yere geçin.

bazı yanlış bilgiler vermişsin hocam.bence o kısımları düzeltirsen daha iyi rehber olur.

1- "bilet bulmak çok zordur" demişsin , pegasus alta zaten hiç bir maçta bilet çıkmıyor bu sene başından beri çünkü full kombine.
    2- "bilet alırken ultrAslan izni olmak zordundadır. " demişsin , hocam böyle bişey de yok bu yıl pegasus alt ultraslana ayrıldıgı için bilet değil sadece kombine satıldı alt tribüne ve ultrAslan referanslı alındı.ama bu alt tribünde yani 1. ve 2. katta geçerli.4. kat tribününe isteyen kombine alabiliyor ki internetten de satışı yapıldı.
    3- bagırmayanı döverler diye bişey yok.eğer bağırmadan maç izlemek isteyen varsa amigoların önüne değil diğer taraflardan izlesin.gidip ultrAslanın gruplarının içine dalıp bağırmazsanız sorun olur sadece.anca amigonun gidip direk önündeki koltuklarda maç izlemek isterseniz o zaman bağırsana kardeşim derler.bağırmayacaksan grupların direk içine dalmak yerine az geride farklı bi yerden izlersin olur biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: trybskts

quote:

bazı yanlış bilgiler vermişsin hocam.bence o kısımları düzeltirsen daha iyi rehber olur.

1- "bilet bulmak çok zordur" demişsin , pegasus alta zaten hiç bir maçta bilet çıkmıyor bu sene başından beri çünkü full kombine.
    2- "bilet alırken ultrAslan izni olmak zordundadır. " demişsin , hocam böyle bişey de yok bu yıl pegasus alt ultraslana ayrıldıgı için bilet değil sadece kombine satıldı alt tribüne ve ultrAslan referanslı alındı.ama bu alt tribünde yani 1. ve 2. katta geçerli.4. kat tribününe isteyen kombine alabiliyor ki internetten de satışı yapıldı.
    3- bagırmayanı döverler diye bişey yok.eğer bağırmadan maç izlemek isteyen varsa amigoların önüne değil diğer taraflardan izlesin.gidip ultrAslanın gruplarının içine dalıp bağırmazsanız sorun olur sadece.anca amigonun gidip direk önündeki koltuklarda maç izlemek isterseniz o zaman bağırsana kardeşim derler.bağırmayacaksan grupların direk içine dalmak yerine az geride farklı bi yerden izlersin olur biter.

Düzelttiğinm için sağol zaten hiç bir statta bağırmayanı dövmezler ama orda fanatikler hem bağırmak isterr.Bende biraz fazla abarttım ama zaten nerdeyse dedim.Boys of Hell gibi gruplara yanaşmaszan bağırmak zorunda kalmassın

• 1. Ve 2. Kat ultraslan referansli derken hocam? Ben seneye kombine olursa alamaz miyim yani pegasustan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: We are Oscar Mike

1. Ve 2. Kat ultraslan referansli derken hocam? Ben seneye kombine olursa alamaz miyim yani pegasustan

Temsilcilerle görüşüyorsun uA ya üye gibi birşey oluyorsun kısaca, kombineleri onlar sana alıp veriyor diye biliyorum, ve bu sene 1 ve 2 den referansla kombine alıp ilk 2 maça gitmeyenlere sen maça gelmiyorsun diye para iadesi yapıp kombineleri başkalarına verdiklerini duydum. Sonuçta onlar kendi alıyor kombineyi

Tabi şuan yukardaki sistem tam oturmuş değil ilk kombine alanlar yenilemedeki 2 koltuk alma hakkıyla 1 ve 2 den kombine alabilmişti fakat genel satışta hep full gözüküyordu p1 ve p2.

• quote:

1. Ve 2. Kat ultraslan referansli derken hocam? Ben seneye kombine olursa alamaz miyim yani pegasustan

Alırsın hocam alırsın. Arkadaş şişirmiş bayağı.
  • Bu yıl ultrAslanın resmi facebook sayfasında ultrAslan için verilen kombineler mecidiyeköy burger kingte satıldı.Buraya bağkıracaklar gelsin dediler yai ultrAslan referansı olması lazım.
  • quote:

ultrAslana katılabilmen için referans lazım yoksa giremezsin.

Kombine alırken referansa gerek yok ama eğer bilet varsa mesela 2.kattan bilet alırken uA referansı lazım.
    Kombinede problem yok!
  • Şimdi yıllardır kombine sahibi olan bir kişi olarak bazı yanlış şeyleri düzeltmem lazım. Çünkü anti uA cılar bu tür yazıları okuduktan sonra yine saçma sapan eleştiriler yapacaktır.

Pegasusta bağırmayanı döverler kelimesi çok yanlış, hani lafın gelişi şaka maksatlı söylendiyse tamam. Bağırmanız için baskı yaparlar, oraya gidipte bağırmamanız zaten imkansız, bir şekilde gaza geliyorsunuz. Orada maç izlemek çok zevklidir, daha samimi bir ortam vardır. Herkes ağabey, kardeş gibi birbirlerine sarılır. Uzun süre takılırsanız zamanla dışarıda da görüşebileceğiniz arkadaşlar edinirsiniz.

İkincisi oradan bilet almak için uA nın izni olmasına gerek yoktur, böyle saçmalık olmaz. O stat bütün Galatasaraylılarındır. Ben defalarca misafir götürdüm. Şu an zaten bilet bulmanız imkansız çünkü hepsi kombinedir. Full kombine olmadan önce biletler genel satışa çıktığında ilk orası biter, bu yüzden de orada maç izleyebilmek için gs bonus şart.

• Bağırmayanı döverler espri olarak yazılmış ve FAZLA FAZLA abartılıdır!
  • sonuc olarak hangi tribunlerden izlenmeli dogu alt mı batı alt mı en guzeli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

sonuc olarak hangi tribunlerden izlenmeli dogu alt mı batı alt mı en guzeli ?

Doğu ve batı alt tribünler pahalı tribünler, elbette alt tribünler üstlere göre daha iyi
    Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı

• quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

sonuc olarak hangi tribunlerden izlenmeli dogu alt mı batı alt mı en guzeli ?

Hocam siz sehir disindan gelecektiniz eger ilk kez izleyecekseniz,guzel yerden izleyeyim futbolculari yakindan goreyim derseniz eger dogu alttan almanizi tavsiye ederim normalde dogu alt 5. Kategori oluyor fiyati 100 liradir ama siz 6. Kategori 210 bloktan alirsaniz 70e alirsiniz sonra ortalara dogru kayarsiniz futbolcular sahaya ciktiginda orda isinirlar cok yakindan gormus olursunuz. Yok ben tribun ortami yasamak istiyorum diyorsaniz pegasus alttan bilet almaniz gerekir ama bunun icin gs mobile ve gs bonus kartiniz olmali gecen karabuk macinda genel satisa cikmadan tukendi cunku. Ben kombinemi pegasus alttan aldim buna ragmen karabuk macinda oglumu maca goturdum ve dogu alttan aldil bileti seyir zevki guzel diye karar sizin.

• Arkadaşlar bende 16 mayıstaki Gençlerbirliği maçı için şehir dışından geleceğim. Uçak biletimi aldım passolig kartım hazır. Doğu ve Batı arasında kararsızım. Maçı ve oyuncuları yakından izlemek istiyorum. Nerden almamı tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

Arkadaşlar bende 16 mayıstaki Gençlerbirliği maçı için şehir dışından geleceğim. Uçak biletimi aldım passolig kartım hazır. Doğu ve Batı arasında kararsızım. Maçı ve oyuncuları yakından izlemek istiyorum. Nerden almamı tavsiye edersiniz?

Dogu alttan alirsaniz isinirken futbolculari cok yakindan gormus olursunuz bati alttan alirsaniz yedek kulubesine yakin olabilirsiniz 2 taraftan da gorus acisi aynidir ama benim tavsiyem dogu alt

• Arkadaşlar 422 423 424 blokta olup maça gitmeyecek var mı acaba? 424te kombineliyim, arkadaşımı da götürmek istiyorum. Ancak o bölümde satış yok.
    PM ile ulaşırsanız sevinirim.
  • Yedek kulübeleri hangi katagoriye yakın acaba ?

Mesela hangi katagori ve koltuklardan bilet alınırsa hoca ve futbolcular yakın planda görünür izlenir ?
  • mustizmir kullanıcısına yanıt
    Şu sorunun cevabını arıyorum 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sir.Eko kullanıcısına yanıt
    bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sir.Eko kullanıcısına yanıt

Yedek kulübesi Batı tribününün önünde.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.