Yüzbaşı
01 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 0)
Gönderileri
13 Nisan
Ahmet Çakar:"Özetle, Aziz Y. günlerdir "Braga dönüşü yorgunuz maç ertelensin" diyor TFF'ye nitekim bunu bugün açıklıyor.Alınan sözler var."
Oyuncular zaten kupayı ilk maç sonrası kafada bitirmiştir adapte olmaları zor bu maça.adapte olsalarda 2.1zaten zor skor.

Ama artık oyuncular 4elle lige asılıcaklar eskişehir maçında patlama bekliyorum.Bu kadar kolay vazgeçmeyin
Cihat Arslan, Galatasaray'da yaşanan teknik direktör değişiklikleriyle ilgili, "Grubun değişmesi lazım, hocaların değil" dedi.

Maalesef Türkiye'de hocalar değişiyor ama anlayış ve grup değişmiyor. Galatasaray'da grubun değişmesi lazım, hocaların değil. Çok yetenekli bir takım. Galatasaray'ın 37 puanda olması da anlaşılır bir şey değil. Hocalık bir konu olsaydı Hamza ve Mustafa Hoca buna çok büyük ilaç olabilirdi. Olmadıysa diğer grupları da analiz etmekte fayda var. Takım içindeki kimyayı tekrar oluşturmak lazım. Bunu yapan hoca başarılı olacak. Oyuncu grubuna göre hoca değil, hocaya göre oyuncu grubunun oluşması lazım. Yoksa 'Galatasaray şöyle yapacak, böyle yapacak' diye hep hayal göreceğiz. İnşallah çok başarılı olur ama grubun ruhu değişmedikçe bir şeyin değişmeyeceğini zannetmiyorum."
Getiriceksin Cihat Arslan ı imzaliycaksın 3senelik sözleşme bu dededen ve hamzadan daha iyi takım kurar her türlü.
Dede den tez zamanda kurtulmak dileğiyle
Amigo orhan

Zamanında daha sağlam bi kafa atamamıştır, ve bizi Deniizli ye mahkum etmiştir
Bilal ve olcanı almak icin 80e kadar bekledi Allahın cezası korkak tavuk senin ben gelmisini geçmişini seveyim.sanki gol bize lazım adamlar bizden önce değişiklik yaptı bizim dede izliyor .Seni göndermeyen srefszdir
Yeni virüsümüz donk hayırlı olsun.

Chedjouyu sezon sonuna kadar oynatsak çok daha iyiydi.stoperde de koray hakan denayer yeter artardı ...
Alıcaklari adam koşucak basicak top kazanıcak, kazandiktan sonra basit oynuycak selcugu rahatlaticak bi adam lazımdı. Yanı gidipte zor bulunan iki yönlü oynayan bi adam değil alt tarafı koşan basan cigersiz bi zenci lazımdı .

Ama.bunlar napti sözleşmesi sezon sonu bitecek adama umutu verebilicekken dede engel oldu ve 2.5 bi güzel girdi.Çok lakayıt geniş bi adam bundan ön libero falan olmaz.sneijder geliyor defansa top çıkarıyor bizim donk seyrediyor .

Neyse bu adamın alınmasında emeği geçen herkesin ELLERİNDEN ÖPÜYORUM.

Yarın akşam bu kadro veya buna yakın bir kadro çıkarmazsan(veya sağ bek sabrı sağ açık yasin)

Umut ve semihi 11de oynatırsan,bizi hiç ugrastirmadan çek git

Bu iki şahıs oynarsa zaten az olan şansımizda kalmaz.
Albert Einstein: - Aptallığın en büyük kanıtı, aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır.(Umut bulut)

Hala umut ve semihten medet uman (koray>Semih)
Podolski yi forvette denemeyen
İki haftadır formda olan sabri yerine,stoperde oyanamak istiyorum diyen denayeri bek oynatan ve camianın evladı semihe yer açan

Ve paraları cukkalayan denizli adam mıdır?
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.462
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 20.821 (Bu ay: 83)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.006 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.