Şimdi Ara

Zotac GTX670 AMP yada Asus GTX680 DC2TOP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bu iki kart arasında kaldım aslında Asus GTX670 DC2TOP alıcaktım ancak kalmamış.
    Zotac ta sesin fazla olduğundan şikayet ediliyor, Asusta ise bir sorun yok ancak o parayı haketmediği söyleniyor!
    Sizce hangisi? 1 saat sonra alacağım biraz hızlı cevap yazarsanız sevinirim!
    Alabileceğim siteler inventus veya nova.

• Takip edeyim konuyu.

Asus gtx680DC2TOP yada gtx670 DC2TOP almayi dusunuyorum. Bakalim ne gibi tavsiyeler gelecek? Bu arada Giga'ninda ozel oc'li modeli var o nasil acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Takip edeyim konuyu.

Asus gtx680DC2TOP yada gtx670 DC2TOP almayi dusunuyorum. Bakalim ne gibi tavsiyeler gelecek? Bu arada Giga'ninda ozel oc'li modeli var o nasil acaba?

Kesinlikle Asus GTX670 DC2TOP almalısın benim seçimim oydu ancak tükenmiş işte. Giga'ninda oc'li modeli seçenekler arasına konulabilir ancak bulunmuyor ki!

Bu arada Zotac'ı sipariş vericem galiba tek sorunum garanti novadan alıcam nova Ankarada ben İstanbulda kargolarla iş biraz can sıkıcı olabilir ama çokta önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguz_Cole -- 12 Temmuz 2012; 10:20:24 >
  • Ben yurt disinda yasiyorum o nedenle burada asus ve giga mevcut ama Zotac gormedim. Bende asus gtx670 dc2top modelini dusunuyorum. Hem fiyat hemde performans olarak iyi gorunuyor.

Giga'nin karti daha ucuz acaba onun performansi ile asusun performansi arasinda fark var mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguz_Cole

quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Takip edeyim konuyu.

Kesinlikle Asus GTX670 DC2TOP almalısın benim seçimim oydu ancak tükenmiş işte. Giga'ninda oc'li modeli seçenekler arasına konulabilir ancak bulunmuyor ki!

Bu arada Zotac'ı sipariş vericem galiba tek sorunum garanti novadan alıcam nova Ankarada ben İstanbulda kargolarla iş biraz can sıkıcı olabilir ama çokta önemli değil.

Gigalar benim stokta 20 gün kullandığım kartlar dükkanımda. 2 adet sıfır dan farksızlar.

• http://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GeForce_GTX_670_Windforce/33.html
    http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GeForce_GTX_670_Direct_Cu_II/33.html

Gigabyte oc konusunda daha gerideymiş ancak çok fazla fark yok ses konusundada yükte biraz daha sesli ben genel olarak baktım siz daha ayrıntılı inceleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguz_Cole -- 12 Temmuz 2012; 10:34:23 >

• Benzeri bir konu var. Buradan istifade edilebilir:http://forum.donanimhaber.com/m_63080842/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 12 Temmuz 2012; 10:41:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Benzeri bir konu var. Buradan istifade edilebilir:http://forum.donanimhaber.com/m_63080842/tm.htm

O konuyu, bu konuyu açtıktan sonra gördüm. Orada iki 670 karşılaştırılıyor ama çok yardımcı oldu ve az önce Zotac GTX 670'i sipariş ettim.
  • Kartın şimdiden hayırlı olsun. Geldiğinde burdan bizimle izlenimlerini paylaşırsın. Lâkin orda bahsedilen Zotac, AMP modeli, ona dikkat et.
  • quote:

Kartın şimdiden hayırlı olsun. Geldiğinde burdan bizimle izlenimlerini paylaşırsın. Lâkin orda bahsedilen Zotac, AMP modeli, ona dikkat et.

Çok teşekkür ederim
    Benim sipariş verdiğimde AMP modeli, bu arada garantisinin 5 sene olduğunu öğrendim çok iyi oldu satarken çok işe yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguz_Cole -- 12 Temmuz 2012; 10:57:19 >
  • Garantisi, benim orada verdiğim forum doldurulduğunda 5 yıla çıkıyor. Kayıt yapmazsan garanti 2 yıl olarak kalır, bilgine.
  • Kartin hayirli olsun arkadasim. Kismetse bende Asus alacagim kesin karar verdim.
  • @bocekgrafik
    Konuda sizin mesajlarınızda gördüm zaten, inş unutmam
    @TrMhMt
    Teşekkürler, sıra sende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguz_Cole -- 12 Temmuz 2012; 11:04:08 >
  • Henüz kart almayanlar, ikinci elde rezes'in kartlarından birini de alabilir. Gigabyte GTX 670 Windforce 3'ler de iyi çıktı, haberiniz olsun.
  • bende 680dc2t var. kart hayvan gibi 3 slot
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlttmz

bende 680dc2t var. kart hayvan gibi 3 slot

hayvan gibide gücü var ama :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlttmz

bende 680dc2t var. kart hayvan gibi 3 slot

Beni o karttan en çok soğutan nedenlerden biri, aslında aldığım kartta 3 slot ama görünüş olarak iki slot gibi duruyor, daha kabullenilebilir
  • öyle valla

@Oguz_Cole

insan bu kartla SLI yapmaya korkuyor
  • http://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gtx-670-test-review,3217.html

Üstteki linkte aralarında Zotac AMP!, Gigabyte WF 3 OC, DC2T'nin de bulunduğu 7 farklı Gtx670 karşılaştırılmış.

En sessizi, DC2T, En performanslısı AMP!, Aralarında en iyisi ise Gigabyte Windforce 3 soğutuculu olan model seçilmiş.

Beklentinize göre seçim yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 12 Temmuz 2012; 12:50:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguz_Cole

quote:

Benzeri bir konu var. Buradan istifade edilebilir:http://forum.donanimhaber.com/m_63080842/tm.htm

O konuyu, bu konuyu açtıktan sonra gördüm. Orada iki 670 karşılaştırılıyor ama çok yardımcı oldu ve az önce Zotac GTX 670'i sipariş ettim.

Kartınız hayırlı olsun hocam lakin sizden tek ricam var kartı alıp güzelce bi inceleme konusu yaparsanız "Zotac GTX670 Amp Edition İncelemesi" diye çok sevinirim. Çünkü bu kartı almak istiyorum sadece yabancı sitelerden ve burdaki arkadaşın yönlendirdiği konudan edindiğim bilgilerleyim. Sizden güzel bi inceleme bekliyorum tepesinden tırnağına herşeyiyle oyun performanslarıyla vs. Benim gibi bu kartı almak isteyen herkes için yararlı bi konu olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 13 Temmuz 2012; 2:10:48 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.