Şimdi Ara

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
942
Cevap
252
Favori
173.256
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) -
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    23 Mesaj
    Merhaba Arkadaşlar

Daha önce birkaç promosyon yurtdışı tur paylaşmıştım. Eski konuların hortlamasıyla yeni bir konu açıp güncel promosyonları paylaşıyor olacağım. Gördüğünüz promosyonlar ile ilgili detayları paylaşırsanız sevinirim.

Yurtdışı turlar, Kıbrıs otelleri ve uçak biletlerinde artık Taksit sayısı 6 Taksitten 3 taksite düşmüştür.

Güncel Promosyonlar ---- 15.01.2020 ------

1- Balkan turu 7 gece Konaklamalı 299 Euro
    https://www.tatilbudur.com/bastanbasa-balkanlar-onur-havayollari-ile-sok-promosyon

Güncel Promosyonlar ---- 27.12.2019 ------

1-Tatil.com 'da Vodafonelulara Ekstra %5 indirim bulunmakta
    https://www.tatil.com/tur/yurtdisi-turlari

Kampanya kodu için :https://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/mobil-tatilcom-kampanyasi.php

Güncel Promosyonlar ---- 18.10.2019 ------

1-Odessa Turu 2 Gece Her Pazartesi ve Cuma Hareketli 149 Euro
    https://www.tatil.com/tur/odessa-turu-2-gece-her-pazartesi-ve-cuma-hareketli

2- Promo İtalya Turu En İyi Fiyat Garantisi 269 Euro
    https://gezimod.com/promo-italya-turu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ycakir -- 24 Ocak 2020; 12:18:35 >

• Tatil.com vb sitelerden italya turu alanlar için detay yazmaya çalışayım.

İlk olarak tur gerçekten paranın karşılığı gibi. Yanı iyi aldık diyebiliriz.

İkincisi bizim rehberimiz iyi değildi, ilk gün ek turları satmak için her türlü baskıyı yaptı. Kimse gruplaşmasın diye elinden geleni yaptı ve millete 250eurodan turları zorla aldırdı.

İstanbuldayken havalimanında rehberi bulmanıza gerek yok, check in yapıp uçağınıza gidin.

Bolonyaya indiğinizde çıkış için tek kapı var. Sağda toplanıp otobüse gidiliyor. Flixbus otobüsü oluyor genelde.

Eğer grubu hızlı toplarsanız erken ayrılabilirsiniz, rehber sağ olsun 2 saat bizi orada oyaladı.

Tur programında bolonyada panaromik tur diyor ama rehber otobüsten indirip amele gibi yürütüyor. Mümkünse otobüsle dolaşmayı deneyin. Zaten çarşıda yürütüyor, pek bir şey yok.

Roma'ya gece 11de vardık. Ama mantıken daha erken varmamız gerekiyordu. Havalimanında, bolonyada ve yolda çok vakit kaybettik.

Romadaki otel şehrin dışında villanova diye bir yerde. Google üzerinde toplu ulaşım gözükmüyor.

Ama aslında paralelinden giden bir otobüs hattı var ve romaya 25 dkda varıyor. Biletleri bakkalarda satılıyor. 1,5 euro biletler.

Merkez tren istasyonuna kadar gidiyor, oradan metroyla her yere geçebilirsiniz. Otobüslerin ismi COSTAL, biletleri o bölge için 1,5 euro. Otübüslerin üzerinde ROMA- TIVOLI yazıyor.

Turdaki rehber ve resepsiyon çok uzak diyor ama aslında değil. Otobüsle kolayca ulaşabilirsiniz.

Tura kesinlikle katılmamanızı tavsiye ediyorum. Kendiniz her yeri rahatça ve ucuzca gezebilirsiniz.

Devamını yazacağım zaman bulabilirsem.
    Yaşın dolmadan yeşil pasaportun bütün imkanlarını sonuna kadar kullanmanı tavsiye ederim. Hakkını kaybedince herşey balkabağına dönüşecektir.
    Neredeyse olmayan ingilizceyle dönüş biletimi bile almadan parise gittim eşimle. Eşimin hiç ingilizcesi yok:( gezdik dolaştık hiç sorun olmadı en kötü translate imdada yetişti. Dönmek istediğim güne bilet çok pahalı olduğu için otobüsle gece yolculuğu yapıp Amsterdama geçtik tüm gün eşyaları emanete verip gezdim akşamda amsterdamdan Türkiye ye geldik. Giderken çok tedirgindim ama bir sıkıntı olmadı ondan sonra çok farklı ülkeleri de birlikte gezdik. Şubat ayında fransa da amsterdamda soğuktu. Ayaz oluyor. Gezmeye engel değil ama termal kıyafetler işinizi kolaylaştırır. Lahana gibi giyinmekten daha mantıklı. Otel rezervasyonlarınızı ve ödemelerinizi internetten yapın. Asla biletlerinizi atmayın gittiğiniz ülkenin toplu taşıma kurallarını okuyun ve uyun. seyahat standartları konaklama konusunda da turist mi gezgin mi olduğunuza karar verin gittiğiniz kişiyle orada aranızda tatsızlık çıkmasın. Bir de her şeyin fiyatını 6 ile çarpayı öğrenmelisiniz . 🙈
    Not:her ayın ilk pazar günü paris ve çevresinde müzeler ücretsiz. Bu tarihe ücretli müzeleri denk getirmeni öneririm. Louvre da her ayın ilk ctesi günü akşam ücretsiz diye hatırlıyorum.

Daha fazla beğenilen yorum yok.

• Yarbay
    5928 Mesaj
    Balkanlar turu 2 kişi 4k güzel fiyat. 2.5k'ya otel tutmasam düşünürdüm
    |
    |
    Yerimizi alalım, önlerden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    208 Mesaj
    Vizesiz Balkan Turu tarihe göre fiyatı var. Diğer sitelerde de hemen hemen aynı fiyat (euro üstünden hesaplayınca)
    https://www.gruppal.com/balkanlar-turu-uskup-ohrid-iskodra-trebinje-saraybosna-belgrad

Onur air ile olan daha avantajlı fiyat şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ycakir -- 5 Mart 2019; 17:15:24 >
    |
    |
    Jizzy Quuatily kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ycakir

Onur air ile olan daha avantajlı fiyat şuan
    9 Ekim 1899 TL hocam bana güzel geldi fiyat ondan paylaştım
    |
    ben burdan aldım geçen ay. 499 euro du 3000tl ye geldi.6 taksit ile.
    iran hava yollarında aktarmada çok bekleniyor .iranın uçaklarıda eskidir hem.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Guzel baslık

İlk link gecen sene de populerdi

Tura katılan var mı nasıldı

|
    |

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Mısır'da uygulandığını biliyorum
    |
    |
    garcia1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aslında öncelik uygun fiyat olmalı. Diğer konuda yol üzeri ekstra tur ücretlerinin diğer tur paketleriyle karşılaştırılmalı. totalde gideceğini tur ve ekstra turlar toplanarak uygun fiyatlı olan tura kayıt yaptırmak daha mantıklı bence
    |
    |
    hacı. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
Lastik Avcısı
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.