Şimdi Ara

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) - (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
2.170
Cevap
536
Favori
338.283
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Balkan turu arıyorum bir türlü denk gelmedi. Takip.
  • porazo P kullanıcısına yanıt
    +++

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ycakir

ETS Tur kampanya çıkmıştır. Sıcak Fırsat Bence
    https://www.etstur.com/Etstur-Gemisi-Vizesiz-Yunan-Adalari-Turlari
    güzelmiş. yine çıkar mı acaba?
  • huzyin67 kullanıcısına yanıt
    Eylül çıkışlı €199 idi sanırım tükenmiş birde bu turlar da vizesiz diyor ama vize gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Biz de anne kız, ikimiz 1 haftalık Dubrovnik Hırvatistan başlangıçlı otobüslü tura katılmıştık, çok daha fazla yorucu olacağından korkuyordum açıkçası, erken kalkmak gerekiyor ancak otobüsler rahat ve yol boyunca uyuyabiliyorduk, bence gitmişken 1 hafta gezin ve tüm balkan ülkelerini görün, hepsi birbirinden şirin ve aslında birbirine çok benzeseler de ayırıcı özellikleri var, aklımda kalanlar Dubrovnik'in güzel sahilleri, Karadağ'ın güzel manzarası, elbette Mostar köprüsü ve Ohrid-Üsküp'tü. Eğer çalgılı gece ekstra yemekli turlar varsa, (bir restorana götürüyorlar yerel oyunlar danslar oynanıyor vs) onlara katılmasanız da olur, hem dinlenmiş olursunuz, veya keyfinizce siz merkezde gezebilirsiniz. Onun dışında diğer turlar sizin tercihinize kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pdem

Merhaba,

Biz de anne kız, ikimiz 1 haftalık Dubrovnik Hırvatistan başlangıçlı otobüslü tura katılmıştık, çok daha fazla yorucu olacağından korkuyordum açıkçası, erken kalkmak gerekiyor ancak otobüsler rahat ve yol boyunca uyuyabiliyorduk, bence gitmişken 1 hafta gezin ve tüm balkan ülkelerini görün, hepsi birbirinden şirin ve aslında birbirine çok benzeseler de ayırıcı özellikleri var, aklımda kalanlar Dubrovnik'in güzel sahilleri, Karadağ'ın güzel manzarası, elbette Mostar köprüsü ve Ohrid-Üsküp'tü. Eğer çalgılı gece ekstra yemekli turlar varsa, (bir restorana götürüyorlar yerel oyunlar danslar oynanıyor vs) onlara katılmasanız da olur, hem dinlenmiş olursunuz, veya keyfinizce siz merkezde gezebilirsiniz. Onun dışında diğer turlar sizin tercihinize kalıyor.
    Teşekkür ederim bilgiler için

• canakar kullanıcısına yanıt
    merhaba biz dusunuyoruz ancak ucak biletleri cok pahali sizin nasil bir teklifiniz var

• quote:

Orijinalden alıntı: zaliminsan

merhaba biz dusunuyoruz ancak ucak biletleri cok pahali sizin nasil bir teklifiniz var
    Konu başında zaten tur fiyatı var. gayet uygun
    ekstra daha niye uçağa bakıyorsunuz. muhtemelen arkadaşta mevcut turdan bahsetmiştir
  • Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    hocam ben izmir çıkışlı yunan adalari gemi turunu gordum pattaya linkini siz soyleyince farke ettim kusura bakmayin. mukemmelmis sayenizde gordum ve düşünüyorum

• OTOBÜS İLE BAŞTANBAŞA BALKANLAR 8 GÜNDE 9 ÜLKE KOSOVA TURU DAHİL 2019 !
    https://www.tatilbudur.com/otobus-ile-bastanbasa-balkanlar-8-gunde-9-ulke-kosova-turu-dahil-2019-

280 euro ya böyle bir tur var ama sıcak mı bilmiyorum. Bilenler yorumlayabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porazo -- 18 Nisan 2019; 17:19:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ycakir

ETS Tur kampanya çıkmıştır. Sıcak Fırsat Bence
    https://www.etstur.com/Etstur-Gemisi-Vizesiz-Yunan-Adalari-Turlari
    Hocam ben de teşekkür etmek için seni arıyordum. Mesajını gördüm sayende indirimli gemi turu aldım. 3 gün mikonos-santorini-rodos 18 temmuz çıkışlı iki kişi 3300 liraya geldi. Şimdi alacak olsam rahat 1000 lira zararım vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desu noto

Hocam ben de teşekkür etmek için seni arıyordum. Mesajını gördüm sayende indirimli gemi turu aldım. 3 gün mikonos-santorini-rodos 18 temmuz çıkışlı iki kişi 3300 liraya geldi. Şimdi alacak olsam rahat 1000 lira zararım vardı.

Alıntıları Göster
    fiyata dahil olmayanlarda
    -Yunan Adaları turlarında geçerli çok girişli Schengen Vizesi ve yeşil pasaportu olmayanlar için 60 €
    diyor. kapı vizesi mi veriliyor?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Yeşil pasaportum var hocam bilgim yok onunla ilgili.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jizzy Quuatily

9 Ekim 1899 TL hocam bana güzel geldi fiyat ondan paylaştım

Alıntıları Göster
    Şu anda 9 Ekim 2529 TL. Sıcak fırsat olarak görmeyenlere gelsin.
  • Bilet konusu kalkti mi bana bilet lazim:(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Balkanlara otobüsle gitmek mi yoksa uçakla mı tercih etmeliyim?
    Otobüs fiyat olarak biraqz daha avantajlı.
    Tatilbudur.com sitesi nasıldır?Tavsiye eder misiniz?
    Başka avantajlı vizesiz tur öneriniz var mı acaba (f/p) olarak?
  • belki konunun yeri burası değil ama benimde bir sorum olacak

bu sene turla Benelüks (LÜKSEMBURG - PARİS - BRÜKSEL - AMSTERDAM ) tek kişi yurtdışına gitmeyi düşünüyorum fakat geçen seneden beridir uygun fiyatlı bir tur bulamadım tek kişi olunca fiyatları 2 ile çarpak zorunda kalıyorum bir de malum extra turları da eklendiğinde hiç avantajlı bir tur bulumadım şuan 2020 yılına baksam da yok fiyat olarak 5-6 bin tl bütcem var ne tavsiye edersiniz firme tur olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endimiyon

belki konunun yeri burası değil ama benimde bir sorum olacak

bu sene turla Benelüks (LÜKSEMBURG - PARİS - BRÜKSEL - AMSTERDAM ) tek kişi yurtdışına gitmeyi düşünüyorum fakat geçen seneden beridir uygun fiyatlı bir tur bulamadım tek kişi olunca fiyatları 2 ile çarpak zorunda kalıyorum bir de malum extra turları da eklendiğinde hiç avantajlı bir tur bulumadım şuan 2020 yılına baksam da yok fiyat olarak 5-6 bin tl bütcem var ne tavsiye edersiniz firme tur olarak ?
    Kendin gidebilirsin. Eylul ayinda ucak biletleri ve hosteller daha ucuz oluyor yaza kiyasla. Bu sehirler arasi yolculularda da tren yerine otobus kullanirsan oldukca uyguna gelir. 15 euro falan olur diye tahmin ediyorum sefer basi
  • Arkadaşlar serbest meslek çalışanım. sigorta yok, maş bordrosu yok, acaba Tur ile Avrupaya gitmek istesem tur sayesinde vize alabilirmiyim. Çoğunlukla vizesiz ülke ziyaretlerim var. Avrupayı görmek istiyorum ama vize gerçekten engel teşkil ediyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.