Şimdi Ara

Yeni Toyota Hilux 2016 aldım.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
9.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: one man one engine

Şimşek mavi isimli rengini aldım.PArliament mavisi diyebilirim.
    Genelde trafik ve park sorunu bulunmayan yollarda kullanacağım.Şehiriçine mümkün mertebe girmeyeceğim.88 bin tl+bağaj havuzu dahil aldım...Adventure paket..Kullanımı çok rahat, manevrası oldukça iyi, görüş açıları çok iyi, geri görüş kamerası ile rahat park ediyorsun...
    İyi dilekler için çok teşekkür ederim..

O zaman tercih güzel Hocam.Fiyat da iyi.

Allah kaza bela vermesin Hocam,güle güle kullanın.

• dostum iyi yapmışssın bakma bu forumdakilerin çogu fakir ruhlu direk vergiyi hesaplarlar..))) en güzelini yapmışssın ölüüm var ...neyi seviyorsan gücünde yetiyorsa al(ki almışsın) vur kırbacı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 20 Mart 2017; 14:4:17 >
  • Güzel iş, güle güle kullanman dileğiyle, zamanında navara ile bu araçların iyi hissettirdiklerine gayet şahit olmuştum, iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaç kilometre kullandın acaba yakıt durumu nasıl
  • hani resimler
  • hayırlı olsun ama petrol savaslarının oldugu bu donemde az yakan bır arac alsan daha duyarlı davranmıs olurdun. Neyse hidrojen falan taktırıyorlarmıs %30 daha az yakıyormus
  • Hayirli olsun. Heybetli yakisikli bir arac.

Detayli izlenimlerinizi bekleriz. Kazasiz belasiz ins.

• Tüketim verilerinizi de bekliyoruz

• Hayırlı olsun güle güle kullanın. Hoşuma giden bir araç. İmkan olsa da bizde alsak

• Hayırlı olsun

• Canavar gibi arabadır. Hayırlı olsun. VW Amarok ve Toyota Hilux kraldır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vulpess -- 19 Mart 2017; 17:21:6 >
  • GULE ule kullanin kazasiz belasiz

• Hayırlı olsun radarlarda daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim,artık.

• Çok teşekkür ederim cümleten...Şu anda alışma evresindeyim.Aracın motor 2,4 150 beygir, yokuşta filan hiç bir kesilme yok,bunun yanında motor sesi beklediğimden oldukça sessiz ve titreşimi az.Araç 450 km de.Aşağı yukarı leon mk2 gibi kullanıyorum 8 lt yakıyor 100km de ort.Tabi daha da düşecek inşallah.Yol tutuş konusunda moose testi ben de defalarca izledim.İnşallah önümüze geyik köpek eşşek inek çıkmazMalum Türkiye de her yerden bir şey fırlayabilir.
    Sorun anlamında şu anda araç içinde bluetoot ile telefonla görüşme de gelen ses gayet net ancak giden sesin oldukça kötü olduğunu söylüyor görüştüğüm kişiler.Servise göstereceğim.Haricen araba ilerlerken kapının belli bir hızdan sonra kendiliğinden kilitlenme olayını yapamadım.Ona baktıracağım.Ses sistemi leona kıyasla kötü.Şimdilik bu kadarf.İlerleyen dönemde daha da fazla yazacağım inşallah...Forumun laneti yüzünden foto eklemiyorum kusura bakmayın..

• Allah kaza bela vermesin, güzel günlerde güle güle kullanın.

• Hayirli olsun. Guzel tercih.

Ranger falan da baktiniz mi yoksa direk aklinizda bu model mi vardi ?

• Allah kaza bela vermesin, kırmızısı veya mavisi çok güzel duruyor.
  • Teşekkürler, aslında tamamen tesadüf oldu,bayadır yüksek bir araç bakıyordum, leondan çok sevmeme rağmen sıkılmıştım.Kadjar, duster,qq,asx filan fiyatları almış başını yürümüş.Toyota da test sürüşü yaptım, araç hoşuma gitti.Dünyanın her yerinde kullanılan bilindik bir araç ve yeni kasası oldukça şık ve kaliteli, ticari gibi değil yani.Bunun dışında ranger, navara, L200, dmax ı internet üzerinden araştırdım baktım.Fiyat-donanım-yakıt tüketimi-ikinci el-servis derken almış oldum.genel olarak ta fiyat anlamında eleyip aldım,diğer modellerin hiç birini kullanmadım bunu belirteyim.Navara nın çok iyi olduğunu, L200 ün az yaktığını okudum ancak kalbim mantığım hilux dedi.Leon dan sonra epeyce radikal bir karar oldu.
  • Hayırlı olsun.

4x2 ler hafif arazi koşullarında bile yolda bırakır sizi. Sıradan bir binek aracın rahat geçeceği yerlerde yolda kalacaksınız . Karda buzda hiç çıkmayın zaten, çamura girmeyin. Ya kasada 400 kg kadar bir yükle dolaşacaksınız ya da böyle . Uzun süre kullandım .

Satıp 4x4 alın yol yakınken .

• Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin, hayırlı uğurlu olsun.

Benim de güzel Ankara'mın yollarını gördüğüm her an aklıma gelen ancak vergi, yakıt ve bakım maliyetleri konuları korkuttuğu için her seferinde almaktan vazgeçtiğim bir araç. Yukarıda biraz bahsetmişsiniz ama yine de sorayım, sürüş stilinizi de işin içine katarak yakıt konusunda bir bilgi verebilirseniz sevinirim. Öte yandan, daha önceki aracınızla özellik kıyaslamasına gidebilirseniz (yol tutuş, konfor hissi, gövde salınımı, inme-binme) de bilahare memnun olurum.

İyi sürüşler!
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.