Teğmen
27 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar 2. El Superb aldım ama arka havalandırma menfezi yönlendirme tuşları kırık ve havalandırmanın içine kaçmış. İçine kaçan tuşları alabilirsem yerine takacağım ama menfezi sökemiyorum bilgisi olan var mı?

Bahsettiğim menfez

Arkadaşlar araç alma arifesindeyim leon için sıradayım kapora gönderdim vazgeçersem geri alabiliyorum. Ama bu aralar aklımı superb çeliyor. Leon 2021 0 km 1.5 tsi 130 hp manuel fr
Superb 2016 80 bin km 1.4 tsi act 150 hp dsg prestige+cam tavan hatasız,boyasız,tramersiz

Fiyatları aynı siz olsanız 2. El superb mi yoksa 0 km leon mu tercih edersiniz? Biri d segmenti sedan biri c segmenti hatchback ikisinde kendine göre avantajı ve dezavantaji var ben işin içinden çıkamadım değerli yorumlarıniza ihtiyacım var arkadaşlar.
Arkadaşlar s7 cihazimin sim kartını sökmek için sim kart tepsisini çıkardım geri takmak istedeğimde yerine girmiyor geri atıyor sorun ne olabilir tepsiyi değiştirsem düzelir mi? yoksa içerden mi işlem yapılması lazım?
Arkadaşlar ben 1 ay önce kadar 5 bin tl kapora verip sıraya yazıldım 1.5 tsi manuel fr 130 hp için geçen gün st yi aradım. Hocam euro,dolar yükseliyor var mı sıkıntı %80 e girdi mi dedim, girme ihtimali var dedi, bana mart sonu teslim demiştin sıkıntı yok dimi kendi aracımı satıyorum yarın dedim. Haydaa abi şuan sıkıntı var mart ayı boyunca araba gelmiyecek dedi, ne yapıcaz hocam ozaman kapora verdik sözleştik öyle şey mi olur dedim, abi sen arabamı sattım bana araba ver dersen ben ne yapıcam dedi, orası senin bileceğin iş hocam ben yarın kendi aracımı satıyorum dedim, neyse sen bi ara gel detaylı görüşelim dedi.
Arkadaşlar büyük ihtimal kapora iadesi yapıcak araç yok diyerek, aramızda aracı teslim alan var mı? Veya böyle bir sıkıntıyla karşılaşan var mı?
Arkadaşlar telefonu alalı 2 ay oldu olmadı herşeyinden memnunum fakat kasa çok kalitesiz geldi bana. Kılıfsız kullanmadım aldığımdan beri ama kasasında özellikle üst tarafta kılcal çizikler var toz pislik çizmiş resmen. Bu çizikler özel bi yöntem ile giderilebilir mi? Cihaz daha sıfır sayılır bu çizikler canımı sıkıyor.
Silinebilir
Arkadaşlar hepinize merhaba benim 2 3 aydır süren bir sıkıntım var. Kafamın üstünde sürekli bir ağırlık ve sersemlik var alnımın sağ ve sol iki yanında sürekli ama hafif ağri var ağrı gibide değil ağırlık gibide değil ikisinin harmanlanmış hali gözlerim sulanıyor bütün gün göz kapaklarımda bir ağırlık var ve güneş gözümü çok rahatsız ediyor bide bu ağırlık sersemlik eklenince dışarı çıkınca bayılacak gibi oluyorum gün boyu yeni uyanmış gibiyim sersemlik,gözlerde ve alında ağırlık. Bu aralar kulaklarımda çınlamaya başladı ara sıra. Kan tahlillerim temiz eeg ve mr çekildi sıkıntı yok. Kbb ye gittim sinüzit de yok göz doktoru güneş alerjisi dedi polorize gözlük yazdi gönderdi. Artık doktorlardan ümidimi kestim bu tarz sıkıntılar yaşayan ve çözümünü bulmuş arkadaşlar var mı yardımınıza ihtiyacım var hiç bir iş yapamıyorum. Hiç birşeye odaklanamıyorum sürekli akşam olsun uyayim diye düşünüyorum. Bi yol gösterin kardeşinize yeniden doğmuşa dönerim bu sıkıntıları çözersem.
Arkadaşlar Yeni Leon 1.5 tsi 130 hp fr opsiyonsuz 231.500 tl fiyatı var 5000 tl kapora istiyorlar mart sonu teslim. Sizce alınır mı aracın geliş fiyati 129750 tl 130000 tl olursa %80 vergi diimine giricek fiyat 290000 tl oluyor. Aracın fiyati yükselirse kaporayı geri alabilecekmişim. Burdaki bayii ile 235 e anlaştık. Seramik kaplama,kaput koruma,koltuk,koruma vs gibi şeyler yaptırmak zorunluymuş araçtan pek fazla para kazanamadikları için. Sizce almaya değer mi, fiyat düşüşü olur mu veya fiyat artar mı çünkü kendi aracımı satıcam %80 e girerse almam imkansiz kendi aracımı sattıktan sonrada yerine başkasını koyamam. Değerli yorumlarınızı bekliyorum bugün duruma göre kapora yollayacağım.
Arkadaşlar 3 4 gün önce sağ diz kapağımda bir ağrı vardı üstüne bastığım zaman ağrıyordu ama öyle çok fazla bir ağrı değil. Dün akşam yatarken burnum tıkandı ve öksürük geldi geçen hafta da aynısı olmuştu gece üşütüyorum diye önemsemedim geceleri üstüm açılıyor hapşurarak uyanıyorum bu aralar. Her neyse bugünde yine sağ diz kapağım üstüne bastığım zaman ağrıyor sol diz kapağimın arkasında kıkırdak tarzı olan yerde ise sürekli olan çok az bi şekilde ağrı var. Az önce öksürük geldi rennie yedim geçti. Koku ve tat kaybı,baş ağrısı,sırt ağrısı,boğaz ağrısı şuan için yok Allaha şükür. Sizce test yaptırmama gerek var mı? Bende sürekli psikolojik olarak covid belirtileri oluyor 2 3 hafta önce göğsüm ağrıyordu geçen hafta sırtım vs acaba şuanki belirtiler psikolojik midir?
Arkadaşlar bende 2011 1.6 benzin atmosferik124 hp cruze var araç 1,2 aydır dizel gibi çalışmaya başladı özellikle rolantide en son yazılım attırmıştım ondan olduğundan şüpheleniyorum. Triger seti ,yağ,yağ filtreleri değişeli 5000 km anca oldu sorun ne olabilir sizce?https://www.youtube.com/watch?v=g8r6B0mg5TE&feature=youtu.be
Hakkında
Meslek: Çiftci
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Chevrolet Cruze
Mobil cihaz
Samsung M31s
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 216
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 712)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 67 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.