Şimdi Ara

Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
3
Favori
13.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
99 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşin esprisi hocam benimki. Ama gerçeklik payı da yok değil hani. Ya da renk seçeneği olsun. İsteyen sarı, pembe, mor, mavi neyse yapsın. Bu daha mantıklı
  • hoper01 kullanıcısına yanıt

Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş 

Gönderilerinizi görüp ne yapacaksınız hocam, 7 sene önce açtığınız telefon tavsiyesi konusu görünüyor ya işte Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş 

Bu arada kutular (hakkında, resimler, hakaret dökümü vs) solda demişsiniz ama yanlışlıkla mı yazdınız yoksa sizde cidden solda mı görünüyor? Bende sağ tarafta görünüyor hepsi Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş 

• Jeolog. kullanıcısına yanıt

Allah aşkına şöyle şeyler yapacağınıza şu forumdaki amazon linki hariç bütün linklere 10 sn yönlendirme sınırını kaldırın ya. 2005ten beri foruma üyeyim, sayfayı kapatan reklam vs herşeyi gördükte bu kadar sinir bozan birşey görmedim. Eklenti vs kurduk uğraştık ettik faydası olmuyor. Şu amaçsız link yönlendirmesine bir el atın lütfen.

• Eskisi gibi foruma girmiyorum. Özellikler çok kullanışlı işe yarayan şeyler değil maalesef.

Küçük önizlemeler hiç görünmüyor ama üstüne tıklayınca açılan popupda sıkıntı yok gif oynuyor.

• Hocam tebrik ederim gerçek Türk olduğunu kanıtladın. Standart bir şeyi "güncelleme" adı altında içine ederek gerçek bir Türk veya Apple çalışanı olduğunu kanıtladın.

Gene de eline sağlık emek var ama keşke olmasaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 3 Şubat 2021; 21:21:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

kod ekleme özelliğimiz sadece yazılım forumlarında aktif hocam

Alıntıları Göster

Ofis uygulamaları forumunda sıklıkla kullanılıyordu.

Ofis uygulamaları, Yazılım forumu alt forumu ancak kod ekleme yok

• Güzel olmuş ben sevdim Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş 

edit : Aklıma gelmişken neden konu silme seçeneğimiz yok? eğer kullanıcıların konuyu kafasına göre silmesini istemiyorsanız şöyle bir sistem geliştirebilirsiniz örneğin : kullanıcı konuyu silme talebi oluşturur konuyu sil seçeneği ile ve neden silmek istediğini yazar. yetkili kişilerin onayından geçtikten sonra konu silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 3 Şubat 2021; 21:57:29 >
  • Profil eski görünüme dön e bassak bile yenisine atıyor

Nexus 4 telefonum ve tarayıcı olarak opera kullanıyorum. Daha önce böyle bir sorun yoktu bir kaç ay öncesine kadar.

• 1. Forum, kısım kısım değil de komple modernleşse ve biraz daha sadeleşmeye gidilirse güzel olur.

2. Konuları silme ya da sildirme isteği gelirse iyi olur.

Aklıma geldikçe editlerim.

Onun dışında bir şikayetim var. Bunu desteğe yazmıştım ancak ilgilenilmiyor. Bildirim gelmediği hâlde bildirim düğmesinde 2 bildirim varmış gibi gözüküyor. Düzeltirseniz sevinirim.

• cormen kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şeyi diyecektim. Ben de ekleyeyim: Profilde "xxx adlı üyenin gönderilerine ve tüm profil detaylarına sadece onayladığı takipçileri erişebilir." diyor ya, bu son derece saçma cunku o üyenin gönderilerini forumda zaten görebiliyorum :)

Gerçek gizlilik için Facebook gibi yapmaları gerekli.

Bu arada ÖNEMLİ NOT: Bu bölümde (Önerileriniz Şikayetleriniz) gördüğüm mesajlardan birinde ShiftDelete.net SDN'den bahsedilliyordu SDN'de yeni üyelik açtım. güzel, özgür ve kişisel mahremiyete önem verilen bir ortam olarak gördüm SDN'i (Not: Özgürlük ≠ Kuralsızlık) Yazılım Geliştirme bölümüne sadece 2 mesaj bıraktım, begeniler aldım. Gündem (Dünya/Türkiye) bölümüne mesaj bıraktım acaba "GÜNDEM BÖLÜMÜNE MESAJ YAZABİLMEK İÇİN CEBİNİ ONAYLATMALISIN" gibi bi dayatma cıkacak mı diye, cıkmadı. İnsan gibi , gündeme dair mesajımı bıraktım ve mesajımla begeniler de aldım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuların toplam görüntülenmesi toplam 0 bu ay 12 bin nasıl oluyo

• Allah aşkına

8 saniyelik reklamı geç tuşunu aşağıya alın.

Mümkünse alt orta kısımda yer alsın.

Telefonlar eşşek kadar artık. Uzaylı parmağına dönecek baş parmak.

Artılayın bu mesajı da görsün yönetim.... Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş 

• iosa gece modu ne zaman gelir
  • Hiç güzel olmamış konularımı bile bulamıyorum.Eski haline nasıl getirebilirim?

• @Jeolog. Profile girince şahsen attığım ve profiline girdiğim üyenin attığı mesajları kolayca takip ederken şimdiyse açılan konular öne çıkıyor. Muazzam derecede saçma olmuş bu her kimin fikriyse. Ben açılan konulara zaten istersem bakıyordum. Benim öncelikle mesajlara bakmam mesajı görmem gerekirdi. Hareket dökümünün profile girer girmez karşımıza çıkması gerekirdi. Hatta hareket dökümü de çok gereksiz. Biz atılan mesajlara bakıyoruz. Kullanıcı hangi konuya girip çıkmış bize ne? Çok gereksiz bir özellik olmuş. Profile girer girmez atılan mesaj listesinin görünmesi gerekirdi. Hakkında kısmına belki açtığı konular yerleştirilebilir.

• Yeni bölüm hayırlı olsun. Bir süredir aklımda olan bir alt bölüm isteğini ilettim ancak bölümde yönetici olmak gibi bir düşüncem yoktu. @Jeolog. talep ettiğimiz alt bölümün açılması için mutlaka bölümde görev almamız mı gerekiyor? Görev verilmeden talep kabul edilirse daha iyi olur, illa bölüm sahipsiz kalmasın isteniyorsa elimden gelen desteği vermeye çalışırım.

Eski sistemdeki arkadaş listemde 3 kişi bulunuyordu, yeni sistemde eski arkadaş listemde bulunan 3 üye görünmüyor, eski sistemden yeni sisteme geçilirken keşke arkadaş listesinde olanlar otomatik olarak takip edilecek şekilde eklenseydi. (Bu özellik olmasına rağmen görememiş olabilirim)

• Cok karisik olmus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.