Binbaşı
12 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 258 (Bu ay: 8)
Gönderileri

Adana'da, Tostçu Mahmut adıyla bilinen "Acı atıyorum ağabey" sözüyle sosyal medyada tanınan Anıl Kurt (27), kullandığı minibüsle yaptığı kazada yaşamını yitirdi. Kurt’un, kazadan önce, minibüsün 206 kilometreye çıkan hız göstergesini sosyal medyadan paylaştığı ortaya çıktı.

www.hurriyet.com.tr
Adanalı 'Tostçu Mahmut'tan acı haber! Trafik kazasında hayatını kaybetti
https://www.hurriyet.com.tr/gundem/adanali-tostcu-mahmuttan-aci-haber-trafik-kazasinda-hayatini-kaybetti-41895395

Yeni bilgisayar alacaktım, fiyatlar beni aşırı uyuz ediyor.Eldeki sistemi en uygun bütçeyle düzenlemeye karar verdim. Oynadığım oyunlar Rainbow Six, Sea Of Thieves.Tavsiyelere açığım;

Anakarta uygun bir sistem söyleseniz yeterli :) 8 GB ram alıp işlemci ve ekran kartını değiştirmeyi düşünüyorum. İşlemci yeter diyorsanız onu da ellemem

Ana Kart: Asus P8H61 ML-X

Ekran Kartı: Asus GT 430

İşlemci: İntel Core İ3 2100- 3.10 GhZ

Ram: 4 GB

PSU: Everest 300W (1 yıl önce alındı)

Düşündüğüm;

RAM:Kingston HyperX Fury Black 8GB 1600 MHZ

İşlemci: İ5 3570, 3570K , i7 3770 (Bu 3'ünden birini alacağım şuan 3570 mantıklı geldi) i3-4170 almaya değer mi veya ?

Edit: Parçaları 2. el alırım büyük ihtimalle 0 değil

Az önce babam aradı (2017 Model Ford Focus 1.5 TDCi TrendX aracımız var) ışıklarda frene basmış start-stop devreye girmiş (Vites o arada D konumunda) ayağını frenden çektiğinde ise araba çalışmamış ekranda akü resmi çıkmış.Vitesi boşa almış tekrar D konumuna getirip arabaya kontak aç kapa yapmış vs sonra tekrardan çalışmış araba. 15 dakika sonra ise tekrardan aynı sorunla karşılaşmış. Arabanın fabrika garantisi 2 ay sonrada bitecek, sorun sizce ne olabilir ? Şuanda start-stop kapatmış herhangi bir sorun yok.

Yıllar önce tv de izlemiştim ve çok hoşuma gitmişti adını hiçbir zaman hatırlayamadım baya gerilirim dolu bir filmdi. Başlarını hatırlamıyorum ama kadının karlı bir bölgede arabası bozuluyor, şeytanlar şehire dolmaya başlıyor kadın kilise görüyor kiliseye girip kapıları kitliyorlar sonra içeri de ayin başlıyordu 1 tane şeytan gibi bir şey içeri giriyordu.Sonrasında olaylar gelişiyordu

Aşırı beğendiğim bir filmdi bulan olursa süper olur, yeniden izlemek istiyorum.

Excell’de grafik oluşturmam gerekiyor şu şekilde veri girişi yapıyorum.

0.551525252
0.526363663 vs gibi lakin başı 1’den yukarı başlayan kodlar da şu şekilde noktalama yapıyor;

11.5328.25525 gibi bunun 1.532825525 tarzında olması gerekiyor ne yapıp ettiysem bu sorunu çözemedim yardımcı olabilecek var mı ?
Üst kasayı açıp fanı iyice temizledim.Güvenli moda girip sistemi sıfırladım, 6.72 olan son sürümü usb ile yeniden kurdum, veritabanını düzenledim.Konsol çok ağır çalışıyor ve bazen kapanıyor.CD takıyorum, cd’i okuması 3 dakika sürüyor okuduktan sonrada oyunun simgesi falan gelmiyor.Ne yapabilirim ??

Ps4 sistemini falanda sıfırladım, hala aynı derecede yavaşlık var.Power tuşuna basıyorum PS simgesi geliyor sonrasında yaklaşık bir 5 dakika sonra falan yavaş bir şekilde playstation açılıyor.Neler yapmam gerek ??

Almanyada olduğum için götürebileceğim herhangi bir yerde yok 😅 Tamir ücretleri (80-100 € arasında değişiyor buda oldukça yüksek fiyat) 250€’a falan PS4 PRo buldum, 150€’a falan 2. El bulursam alacağım
Kardeşim kimse mi kıyafet almaya çıkmaz.Bu fiyatlar nedir böyle insanlar naısl bu kadar sessiz.

BERSHKA - İndirimli T-shirtler 45-60 arası değişiyor, İndirimsizler ise 90 larda

Zara - Bahsetmeye gerek yok

Pull Bear - İndirimsiz ürün görmedim fiyatlar yüksek

LCW - En büyük üzüntüm burada oldu, klasik T-shirtler 20 tl ama hiçbir şeyi yok bomboş sade t-shirt, hafif desenliler 25, güzel duran desenliler ise 50 TL idi.Fiyatların bu şekilde olması beni oldukça şaşırttı
Canlı yayın;
https://www.facebook.com/imamogluekrem/videos/1201803050002374/

An itibariyle Ekrem başkanımız facebook hesabından yayınlıyor.İzlemek isteyen izleyebilir.

Tartışmak isteyende tartışabilir
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Steam
ScannyMovie
TV
Philips
Dünyadan Futbol
Manchester City FC
İşlemci
Intel
Ekran Kartı
Asus
Modem
Netmaster
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 42 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.578
İkinci El Bölümü Mesajları: 59
Konularının görüntülenme sayısı: 531.778 (Bu ay: 5.327)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10.199 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.