Şimdi Ara

Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
4
Favori
10.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 147
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 100
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 40
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Jeolog. (100 mesaj) programmer_onur (12 mesaj) Karanlık Ülke (10 mesaj) XpressMusic34 (7 mesaj) John Sheppard (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (257 mesaj) Mobil (49 mesaj) Mini (30 mesaj) (1 mesaj)
  • @
99 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Forum Duyuruları >> Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4305 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Selamlar arkadaşlar, yepyeni özelliklerle karşınızdayız.

Bu özellikleri bir süredir geliştiriyoruz ve hepsi birbiri ile bağlantılı özellikler oldukları için hepsini aynı anda yayına almanın doğru olduğunu düşündük. Tüm özellikler belirli geliştirme süreleri geçtiği için bunları Beta sürüm olarak sizlerle paylaşmak ve fikirlerinizi almak istedik.

Özelliklerimizden ilki Yeni Profil Sayfası.

Çok daha modern, kullanıcı dostu bir arayüz ile profil sayfamızı baştan aşağı değiştirdik.

Arkadaşlık sistemi yerine, Takipçi sistemimizi devreye aldık. Artık istediğiniz üyenin profilini takip edebilir, o kişi konu açtığında haberdar olabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a9/99/22/a99922219f18ae88977c3c3c8b1a9c5b.png&t=0&width=480&text=1

Artık açtığınız bütün konular profil akşınızda yer alıyor. Profilinizden forumun herhangi bir yerine veya sadece profilinizde yer alacak konular, içerikler oluşturabilirsiniz.

Dilediğiniz gönderiyi de buradan gizleyebilirsiniz !

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/77/6d/6f/776d6fa719779e7e8adef39a067e3a10.png&t=0&width=480&text=1

Profilde keşfedilecek daha bir çok özellik var, gerisini size bırakıyorum :)

İkinci Özelliğimiz Bağlantı Paylaş,

Standart konu açmanın yanında, sadece url ekleyerek içerik oluşturabileceğiniz bu özellik arayüz olarak yeni editörün aynısı. Dilerseniz url, dilerseniz bilgisayarınızdan içerik yükleyebileceğiniz bu özellik ile saniyeler içerisinde içerik oluşturabileceksiniz.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/bc/83/ec/bc83ecb2f597c8da69edae529dc633f2.png&t=0&width=480&text=1

Bombayı sona bıraktık !

Üçüncü Özelliğimiz Kullanıcı Forumları,

Evet artık istediğiniz her konunun forumunu açabileceksiniz, bunun için Bana Özel menüsü altındaki "Alt Forumlarım" sayfasından istek formunu doldurabilirsiniz. Küçük bir sır; forum sahibi kişi, o forumda moderatör yetkilerine sahip olabilecek(bu kısımda bir yönetim değerlendirmesi söz konusu). İstek formunu onaylayıp gönderdikten sonra gerekli değerlendirmeler yapılacak.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/0f/f5/87/0ff587dc0fc4f23878f7d582afd23c18.png&t=0&width=480&text=1

Tüm bu özelliklerin hala geliştirme aşamasında olduğunu, bunların beta sürümler olduğunu hatırlayalım tekrar. Sizlerin düşünceleri ve dönüşleri ile birlikte çok hızlı bir şekilde nihai sürümleri yayınlayacağımızdan şüphemiz yok.

Sizlere güzel, kullanıcı dostu işler üretmeye devam edeceğiz.

İletişimde olalım.

Caner AKSOY.

• quote:

Orijinalden alıntı: crux07

göz kanatan turuncu tema ne zaman kalkar?

bunu "karanlık mod istiyoruz" olarak yorumlayabilir miyim  

Kötü değil, çok kötü olmuş. Ben takip ettiğim konulara, bildirimlere hep kendi profil sayfam üzerinden ulaşıyordum... Açtığım konular kabak gibi karşıma çıkıyor. Bana ne... Ben zaten biliyorum ne konusu açtığımı. Eski görünüm de çalışmıyor.

Hocam elinize sağlık da çoğu gereksiz ya, A/B testi yapsaydınız bari. Çok fazla kullanılcağını düşünmüyorum bu geliştirmelerin. İnsanlar twitter tarzı basitlik istiyor tartışmaya gireyim ve çıkayım yeter. Bence siteyi sadeleştirin daha iyi
  • Yüzbaşı
    272 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crux07 -- 2 Şubat 2021; 17:52:43 >
  • Kurmay Yarbay
    16043 Mesaj

Merhaba hocam. Elinize sağlık.  

Bu özelliği ilk ben farkettiğim için hediyelerimi bekliyorum. Hadi bakalım gönlünüzden ne koparsa.  

Şaka bir tarafa, umarım daha da gelişir, daha da güzel olur. Emeği geçenlere teşekkürler.  

• Binbaşı
    1167 Mesaj

dark tema ne zaman gelir hocam, bir de şu silinsin konularına bir admin göz atsa çok güzel olur.

• Yarbay
    6158 Mesaj

Açılan konular kısmı gereksiz büyük iken, hareket dökümü, atılan mesajlar kısmı aşırı küçük. @Jeolog.

• Teğmen
    121 Mesaj
    Hocam, yaklaşık bir sene önce uygulama dışında hesabıma giriş yapamadığımdan bahsetmiştim size, sorun hala devam ediyor. Tarayıcıdan girmeye çalıştığımda şifre yanlış diyor, uygulamada giriyor direkt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsaewq -- 2 Şubat 2021; 18:10:56 >
  • Caner Aksoy
    4305 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: crux07

bunu "karanlık mod istiyoruz" olarak yorumlayabilir miyim  

• Caner Aksoy
    4305 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

karanlık tema için bir tarih veremiyorum, gündemde olan bir konu aslında.

|
    |
    neverhappened kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Caner Aksoy
    4305 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Açılan konular kısmı gereksiz büyük iken, hareket dökümü, atılan mesajlar kısmı aşırı küçük. @Jeolog.

hareket dökümünün kendine ait ayrı bir sayfası olduğundan burada sadece mini bir modül olarak mevcut.

Konu akışı daha ön planda profilde.

• Caner Aksoy
    4305 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: dsaewq

Hocam, yaklaşık bir sene önce uygulama dışında hesabıma giriş yapamadığımdan bahsetmiştim size, sorun hala devam ediyor. Tarayıcıdan girmeye çalıştığımda şifre yanlış diyor, uygulamada giriyor direkt.

bu konuyu nihayete erdiremedik mi ? bir pm yolluyorum. iletişelim sizinle.

|
    |
  • Caner Aksoy
    4305 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Merhaba hocam. Elinize sağlık.  

Bu özelliği ilk ben farkettiğim için hediyelerimi bekliyorum. Hadi bakalım gönlünüzden ne koparsa.  

Şaka bir tarafa, umarım daha da gelişir, daha da güzel olur. Emeği geçenlere teşekkürler.  

haha deploy işleminin bittiğinden bile haberdar değilken sizden dönüş almam çok mutlu etti beni  

• Kurmay Yarbay
    16043 Mesaj

|
    |
    Jeolog. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9372 Mesaj

yakında hikaye özelliği de gelirse şaşırmam   takipçi geldiğine göre üyelerin hikayesi özelliği de yakındır.

• Yarbay
    2772 Mesaj

Beğendim, profil kısmı modern ve kullanışlı olmuş

• Yarbay
    2126 Mesaj

bence yeni profil kötü olmuş

eskiye de çeviremiyorum

tıklatıyorum hiçbir şey olmuyor

• Yüzbaşı
    791 Mesaj
    Hocam elinize sağlık da çoğu gereksiz ya, A/B testi yapsaydınız bari. Çok fazla kullanılcağını düşünmüyorum bu geliştirmelerin. İnsanlar twitter tarzı basitlik istiyor tartışmaya gireyim ve çıkayım yeter. Bence siteyi sadeleştirin daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2289 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Aynen.Açılan konulara ne genek var.?

Gereksiz büyük bir de..

|
    |
  • Yarbay
    2289 Mesaj

Bir de şu ortaçağdan kalma emociler düzelse....  

• Yarbay
    6158 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

hareket dökümünün kendine ait ayrı bir sayfası olduğundan burada sadece mini bir modül olarak mevcut.

Konu akışı daha ön planda profilde.

Alıntıları Göster

Neden? Ben açtığım konulara dönüp bakmıyorum ki, veya mesaj attığım kadar sık konu açmıyorum. Açtığım konuyu 2 kere aradıysam profilimde, attığım mesajı 50 defa aramışımdır bu zamana kadar.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Webtures SEO;SEO Nedir?
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,572
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.