Yarbay
07 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 193 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Karadeniz bölgesinin sessiz sakin olan yeri neresi?

Mitinge aralarında Deniz Poyraz'ın Annesi Fehime Poyraz, HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan, Mithat Sancar, HDP İzmir Milletvekilleri Serpil Kemalbay, Murat Çepni, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP İzmir Milletvekili Mahir Polat, CHP'li ilçe belediye başkanları, Halkevleri, Emek Partisi, TÖP, TİP, DİSK, KESK, TMMOB, TTB, İzmir Barosu, ÇHD, ÖHD, Alevi Bektaşi Federasyonu temsilcilerinin de olduğu çok sayıda kişi katıldı.


İzmir B.B Başkanı Tunç Soyer'in de katıldığı mitingte Tunç Soyer, Omuz omuza olduklarını ve sonuna kadar hep birlikte olduğunu söyledi.


Hdp Genel Başkanı Pervin Buldan ise, Öcalan için tecridi kaldırın dedi.http://www.egedesonsoz.com/haber/binler-demokrasi-mitinginde-bulustu/1074420Bir konu paylaşıyoruz duyarlı insan bile yok.

Beğendiğim bir video.Hain pkk terörü, yalanlarına bir yenisini daha ekledi.Pkkya yakın medyalarla algı yapan Pkklı köpekler böyle bir yalana kadar başvurdular.


Şehitlerimiz kurşunla öldürülmüş ve Şehitlerimizin aileleri ve raporlarda bunları teyit etmiştir.Bu hain pkk terörü Türkiye'nin en büyük belasıdır.


Lütfen herkes duyarlı olsun ve tüm sosyal medyalarda siyasi parti ayrımı yapmadan Devletinin yanında yer alsın.

Normal kullanımda sanırım bir fark gözükmüyor.

Ayrıca tecrübelerime göre m2 ssdler cok daha fazla sıcak çalışıyor boşta bile 40 derece civarı genelde. normal ssd ise 23-25 arası yükte max 30-35 oluyor.m2 ssdler ise 60-65'e kadar çıkıyor hatta bazı m2 ssdlerin 70 filan olabildiğini gördüm.


Bunlar normal değerler olsa da sıcaklık takıntınız var ise m2 ssdlere bulaşmayın.

Muharrem İnce Yaptığı açıklamalarla Chp'ye çok sert yüklendi.Muharrem İnce Atatürk'ün Emanetinin kalmadığını sadece Tebela olduğunu dile getirdi.


- ABD'den demokrasi dilenenlerle yolumu ayırıyorum

- Atatürk'e kefere diyenleri CHP'de yönetici yapanlarla yolumu ayırıyorum

- "Ne işimiz var Libya'da" diyenlerle,

- "Türkiye maalesef Azerbaycan'a yardım etti" diyenlerle yolumu ayırıyorum.

Ses yalıtımı filan diyorlar ama bütçem yok daha uyguna kendim alıp uygulayabileceğim bir şeyler var mı? çocuk var ve cok fazla ses yapıyor koşuyor ediyor bazen top oynuyor.


Konuyu üste çıkarırsanız herkes görür ve daha fazla fikir alabiliriz.

Duyarlı herkes konuyu öne çıkartsın lütfen boktan konular üste çıkarken bu tip konular çıkmıyor..Hiçbir olayı bilmeden her şeye atlıyorsunuz.Kck/Pkk Üniversitelerde örgütlenmiş durumda.


Vatansever öğrencilerin haklarınızı yiyerek çoğu Üniversitelere yerleştiliriyor.Üniversite sınavlarını kazanırken bu pkk yandaşlarının dibindemiydiniz? geçmişlerine dahil en ufak bilginiz var mı?


Şu kitabı bir şekilde bulup okuyun.


Burada siyasi kavgaları içinde olacağınıza.Gerçeklerle yüzleşin önce.


Bu görüntüler daha 4-5 sene önce çekildi.Akp'nin berbat çözüm sürecinde şimdi süreç yok ama yine bunlardan dolu sadece bir şey yapamıyorlar.


Hadi onu geçin Üniversitelerde pkklı sözde öğrenci yoktur diyen Allah korkusu olmayan insanlar şu kitabı alın da okuyun.Burada tüm belgeleri ile açıklamış siz neyin kafasındasınız?


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/6b/5e/ce/6b5ecee93c161e97e419f23b84b68db3.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/83/07/97/830797a737543024b804db0436885795.jpeg&t=0&width=480&text=1
Hakkında
Konum: İzmir
Forum İmzası:
Devamlı sistem toplayıp satıcağınıza farklı işlere girin en azından zarar etmessiniz teknolojinin sonu yok o nedenle en iyisini alsanda bir süre sonra güncelliği gider.
Forum İkinci El İmzası:
Devamlı sistem toplayıp satıcağınıza farklı işlere girin en azından zarar etmessiniz teknolojinin sonu yok o nedenle en iyisini alsanda bir süre sonra güncelliği gider.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 3.356
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.445
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.283
Konularının görüntülenme sayısı: 310.124 (Bu ay: 762)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.008 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.