Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.225
Cevap
148
Favori
674.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu konsolu yeni Corolla kullansın 17 sayfa küfür yağar... Audi olunca hani içinde bir kaç parça deri var ya o yüzden modern çizgiler.
  • Ic tasarim felaketten de ote. Iki tane yuvarlak havalandirma izgarasi cok egreti durmus. Arti o dondan firlayan ... gibi ekrana diyecek laf bulamadim. Direksiyon ve gostergeler guzel duruyor. O izgaralarin arkasindan en azindan bir piano black panel falan gecirselermis...

Yeni 1 Serisi karsisinda sansi yok.
  • Herkes tarafından ilk dikkat çeken şey vites topuzunun mikrofona benzemesi yönünde.Görünürde berbat,arabada bir kere kendine has bir duruş yok.Özgünlük yok ve en önemlisi eski kasasından daha da geriye gitmiş gibi görünmesi.Bu haliyle tabiki bir Giulietta değil.Olamazda zaten,neden mi...
  • aracın içini beğenmedim. a3 sever biriyim ama görünce bu ne ya dedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Modeon

Herkes tarafından ilk dikkat çeken şey vites topuzunun mikrofona benzemesi yönünde.Görünürde berbat,arabada bir kere kendine has bir duruş yok.Özgünlük yok ve en önemlisi eski kasasından daha da geriye gitmiş gibi görünmesi.Bu haliyle tabiki bir Giulietta değil.Olamazda zaten,neden mi...

guiletta ya da alfa,audiye rakip bile olamaz o kalitesiyle.audideki işçilik ve malzeme kalitesi premium sınıfta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

quote:

Orijinalden alıntı: M.Modeon

Herkes tarafından ilk dikkat çeken şey vites topuzunun mikrofona benzemesi yönünde.Görünürde berbat,arabada bir kere kendine has bir duruş yok.Özgünlük yok ve en önemlisi eski kasasından daha da geriye gitmiş gibi görünmesi.Bu haliyle tabiki bir Giulietta değil.Olamazda zaten,neden mi...

guiletta ya da alfa,audiye rakip bile olamaz o kalitesiyle.audideki işçilik ve malzeme kalitesi premium sınıfta.

Doğru Audi'ler uzayda üretildiği için kıyaslama olamaz zaten. Giulietta'da premium üst düzey bir arabadır.
  • Bu sinifin hic suphe yokki en iyi araci

Sirf 1.6 dizel otomatik oldugu icin bile ilk tercihim

Yeni yuzu gercekten guzel olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadeleştirmenin sonu bundan sonraki kasada buna dönmez umarım

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-
  • Belli ki artık klasikleşmiş olan o tasarımdan kurtulmak istemişler. Bence iyi de yapmışlar. Hem iç tasarımda hem de dış tasarımda küçük oynamalarla çok daha güzel hale getirilip öyle piyasaya sunulacaktır. Araç satışa sunulduktan sonra burda berbat diyenlerin de çok hoşuna gidecektir. Altına imzamı da atıyorum.
  • Megane EDC'nin golf oynamalık vites kolu:

Yeni A3'ün şarkı söylemelik mikrofon vites kolu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haluk 23 -- 11 Ocak 2012; 22:35:32 >

• Çok mu uğraşmışlar bu tasarım için bana göre son yılların en kötü iç dizaynını yapmışlar ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Bu sinifin hic suphe yokki en iyi araci

Neye gore en ıyı aracı 1 serisini geride bırakabilecek ne fazlalıgı var. Ondan sonra bırde kalkıp benım yazdıklarma yorum yapma dıyorsun arkadasım sen ınsanları yanlıs yonlendırıyorsun sureklıde yapmaya devam edıyorsun. 1 2 markaya fanatıklık derecesınde baglı olabılırsın ancak forumda kalkıpta sınıfının en ıyısı a3 multıtronıc dsg ıle aynı sadece 8 vıtes dıyerek potansıyel alıcıyı yanlıs yonledırıyorsun. Yorumlarında benım zevkıme gore sınıfının en ıyı aracı a3 veya o konu hakkında bılgım yok arkadasım desen sorun kalmıyacak dıkkate alırsan sevınırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miridni -- 11 Ocak 2012; 21:48:01 >
  • Peugeot J9 dan hallice olmuş.

• autobild den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garin -- 11 Ocak 2012; 22:00:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

quote:

Bu sinifin hic suphe yokki en iyi araci

Neye gore en ıyı aracı 1 serisini geride bırakabilecek ne fazlalıgı var. Ondan sonra bırde kalkıp benım yazdıklarma yorum yapma dıyorsun arkadasım sen ınsanları yanlıs yonlendırıyorsun sureklıde yapmaya devam edıyorsun. 1 2 markaya fanatıklık derecesınde baglı olabılırsın ancak forumda kalkıpta sınıfının en ıyısı a3 multıtronıc dsg ıle aynı sadece 8 vıtes dıyerek potansıyel alıcıyı yanlıs yonledırıyorsun. Yorumlarında benım zevkıme gore sınıfının en ıyı aracı a3 veya o konu hakkında bılgım yok arkadasım desen sorun kalmıyacak dıkkate alırsan sevınırım

Benim aradigim tam olarak bu iste buda benim kendi yorumum

1600 cc olsin dizel olsun otomatik olsun

Ee birde audi olunca olay bitmistir benim icin

Bmw ustun yani bu bence benim icin en onemli olanda bu zaten

Kimseyi yanlis falan yonlendirmiyorum

• Bu sınıfın hıc suphe yok en ıyı aracı demek

Sence senın zevklerıne gore yazılmıs bır yazımı ben basında benım ıcın veya bence yazısı goremedım arkadasım
  • quote:

Bu sınıfın hıc suphe yok en ıyı aracı demek

Sence senın zevklerıne gore yazılmıs bır yazımı ben basında benım ıcın veya bence yazısı goremedım arkadasım

Neyse arkadasim uzatmayalim

Tamam dedigin gibi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sade tasarım ayağına daya dümdüz odun gibi konsolu gitsin.
  • quote:

quote:

Bu sınıfın hıc suphe yok en ıyı aracı demek

Neyse arkadasim uzatmayalim

Tamam dedigin gibi olsun

Hala kısısel anlamana uzuluyorum dıyecek sozde bulamıyorum
  • Kontrol icin yuvarlar dugmelerden koymuslar. Ayrica el freninin orda cam acma tusu mu var?
    Ic mekanda guzel bir seyler denemisler ama cok kopuk duruyor... olmmamis
    Disi icin yorum yok butun audiler ayni
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.