Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fotoğrafların büyük çoğunluğu photoshop.. Gerçekle çoğunun alakası yok...
  • Ben begendım yalnız cakmaklıgın ordakı o bosluk varsa sırf o yuzden bıle elerım aracı ama sanmıyorum orayı doldururlar ancak gelsın gorelım benım aklıma yattı zaten araba arıyorum hosuma gıttı dısı
  • Bu resimlere inanmayın , inşallah yakında 2012 Audi a3 ün resimlerini kendim çekip koyacağım.. Bu resimler internette aylardır dolaşan ve photoshop ürünü olan resimler... tekrar diyorum gerçekle alakası yok..
  • üst kısmın plastik kullanımı getz le aynı galiba. çok dandik görünüyor alt taraf da ise kalite artmış.
  • Çok şık bence :) zevk meselesi.
  • 1996 çıkan ilk jenerasyon daha güzel geldi bana. 15 sene sonra audi ye yakışmamış

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-
  • İç tasarım photoshop değil. En azından fotoğraflar öyle söylüyor. Daha öncede belirttim, konsol çok hoş ama biraz boş o da sadeliğinden değil bardaklıktan ve arkasındaki boşluktan kaynaklanıyor. Hiç olmamış o kısım direk dikkati çekiyor ve bence kalitesizlik katıyor. O kısımlarıda seri üretimde genel kalite ve dizayna uygun yaparlarsa süper olucaktır.

Olması gereken İlerleyen zamanlarda a3'te olmasada diğer modellerinde olucak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: avanoss

Bu resimlere inanmayın , inşallah yakında 2012 Audi a3 ün resimlerini kendim çekip koyacağım.. Bu resimler internette aylardır dolaşan ve photoshop ürünü olan resimler... tekrar diyorum gerçekle alakası yok..

budamı photoshop?

• kırk yılın başında konsolda radikal bir değişiklik yapalım demişler o da olmamış..

•  Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garin -- 11 Ocak 2012; 18:15:12 >

• sportback için değişik rivayetler

• tek kelimeyle berbat
  • ;Pek inandırıcı gelmedi bana
  • Bence dış tasarımı çok güzel olmuş ama iç tasarım hakkaten garip ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: buko59

Bence dış tasarımı çok güzel olmuş ama iç tasarım hakkaten garip ya

İç tasarımında özgünlük hakim.Kimi çok sevebilir kimi sevmeyebilir.Cesur bir adım atmışlar.

Ben tiguanın bile iç tasarımına alıştım bu ne ki
  • Çok şık ve kaliteli bir iç tasarım.
    Vites kolu hariç neredeyse kusursuz.
    Modern tasarım bu değildir de nedir.. Allahaşkına birileri Opel Astra'nın büyük düğmeli bol şatafatlı kalitesiz iç mekanını örnek göstermesin
  • Dıştan tasarım çok kötü gelmedi bana ama iç kısımdaki o boşluklar kalitesiz duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garin

quote:

Orijinalden alıntı: avanoss

Bu resimlere inanmayın , inşallah yakında 2012 Audi a3 ün resimlerini kendim çekip koyacağım.. Bu resimler internette aylardır dolaşan ve photoshop ürünü olan resimler... tekrar diyorum gerçekle alakası yok..

budamı photoshop?

bu photoshop değil , prototip... Üretime geçirilmeyen deneme modeli... Veya üretim aşamasında birçok şeyi değişecek olan model.. Veya denenip üretilmeyecek olan model.. Şuan kim ne derse desin mart 2012 den önce yeni kasa görmek zor.. Bi kaç gün öncesinde Audi Las Vegasdaki auto elektronik show da sadece A3 ün navigasyon ekranından görüntüler gösterdi.. yeni a3 ile ilgili tüm soruları cevapsız bıraktı diyor haberde ve mart 2012 deki genova auto show da herşeyin netleşeceğini söylüyor...

• O navigasyonu çıkar, iç tasarım rezalet... Pardon tasarımda Alman ruhu olmalıydı..

Audi'nin radikal değişimi bu kadar olur işte, kopyala yapıştıra devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 11 Ocak 2012; 19:21:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derfgt

Çok şık ve kaliteli bir iç tasarım.
    Vites kolu hariç neredeyse kusursuz.
    Modern tasarım bu değildir de nedir.. Allahaşkına birileri Opel Astra'nın büyük düğmeli bol şatafatlı kalitesiz iç mekanını örnek göstermesin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.