Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.225
Cevap
148
Favori
674.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: forbidden_man

klima kontrol bölgesi vs çok basit 10 sene onceki arabaların ki gibi

Alıntıları Göster
    Bu iç tasarımı kim yaptıysa akşama kadar dövmek lazım. BERBAT!
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNF0RGIVEN

kaliteli duruyorda, fazla sade ve estetikten uzak

Alıntıları Göster
    içi kötü ama dışı çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Düzen

içi kötü ama dışı çok iyi

Alıntıları Göster
    Bence süper olmuş. Audi amblemi de araca ayrı bir güven katıyor tabiki de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan_10

Bu iç tasarımı kim yaptıysa akşama kadar dövmek lazım. BERBAT!

Alıntıları Göster
    iç tasarımı kötü diyen arkadaşlar lütfen mesajlarının altına beğendikleri iç tasarımı fotoğrafını koysunlar lütfen

bizde görelimö neye göre kötü diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

bence çok kaliteli görünüyor , ama tabi bu en pahalı modelidir , standart makul fiyatlardaki iç dizayna bakmak lazım. S-line yanıltıyor.

Alıntıları Göster
    Aracın dışı daha güzel olmuş fena durmuyor.ama içi kötü gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydın16 -- 11 Ocak 2012; 10:30:50 >
  • Çok kötü bulduğumu soyliyemeyecegim. En azından diğer audilerden farklı olmuş. Benmi göremedim CD koyma yeri nerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: excaliburs

Çok kötü bulduğumu soyliyemeyecegim. En azından diğer audilerden farklı olmuş. Benmi göremedim CD koyma yeri nerde
    O çakmaklık ne orda? Sol tarafı bomboş. Sağda kalmış koskoca alanda tek başına. İnsan süs için bile olsa bi tuş birşey koyar o sol tarafa.

Vites yeri ne kadar süperötesi olmuşsa diğer taraf bir o kadar berbat

Rezalet olmuş.

Dış görünüş olarak ise beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: excaliburs

Çok kötü bulduğumu soyliyemeyecegim. En azından diğer audilerden farklı olmuş. Benmi göremedim CD koyma yeri nerde

NVIDIA’nın Tegra grafik çipini kullanan bu sistem, üst düzey akıllı telefon ve tabletler kadar kaliteli görüntüler sunuyor. Bu grafiklerle oyunları tecrübe etmek yerine aracınızla ilgili detayları üç boyutlu olarak görebiliyorsunuz. Uçak biletinizi sorgulatabileceğiniz sistem ayrıca gelişmiş dünya haritasına da sahip. Sosyal ağlara bağlantı sağlayan yeni araç bilgisayarı, dilerseniz geçtiğiniz mekanları sizin için Facebook profilinizden paylaşabiliyor. Normalde şimdilik sadece A6'ya gelecek bu sistemi yakında A3'te de görebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tornavida

NVIDIA’nın Tegra grafik çipini kullanan bu sistem, üst düzey akıllı telefon ve tabletler kadar kaliteli görüntüler sunuyor. Bu grafiklerle oyunları tecrübe etmek yerine aracınızla ilgili detayları üç boyutlu olarak görebiliyorsunuz. Uçak biletinizi sorgulatabileceğiniz sistem ayrıca gelişmiş dünya haritasına da sahip. Sosyal ağlara bağlantı sağlayan yeni araç bilgisayarı, dilerseniz geçtiğiniz mekanları sizin için Facebook profilinizden paylaşabiliyor. Normalde şimdilik sadece A6'ya gelecek bu sistemi yakında A3'te de görebiliriz.

Alıntıları Göster
    Minimalist, işlevsel ve şık bir tasarım. Retro öğelere yer verilmiş. Kalabalık ve dolu gösterme çabasına gidilmemiş.

Ben beğendim gayet şık olmuş ancak Türk halkı beğenmeyebilir. Türk halkı minimalist tasarımlardan pek hoşlanmaz.

Fiyatlarını bir görelim hele ne seviyeden çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: tornavida

Alıntıları Göster
    Dış mekan fotoğrafları fake. İç mekan fotoğrafları ise gerçek bundan yaklaşık 1.5 ay önce paylaşmıştım bunu Özellikle orta konsol çok boş kalıyor. Vites kolu ise rezalet, arkadaşların dediği gibi mikrofon gibi olmuş. Audi artık daha teknolojik vites kolları tasarlamalı. A8'de yaptılar ama sonra yine klasiğe döndüler. İç mekan 1 serisinden daha kötü Audi'nin zaten hali hazırda iyi bir iç mekanlı A3'ü vardı neden onun üzerinden gitmediler. Aracın gerçek dışı bu değil gelince daha net konuşuruz ama iç mekan çok kötü. orta konsol çok boş kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

Dış mekan fotoğrafları fake. İç mekan fotoğrafları ise gerçek bundan yaklaşık 1.5 ay önce paylaşmıştım bunu Özellikle orta konsol çok boş kalıyor. Vites kolu ise rezalet, arkadaşların dediği gibi mikrofon gibi olmuş. Audi artık daha teknolojik vites kolları tasarlamalı. A8'de yaptılar ama sonra yine klasiğe döndüler. İç mekan 1 serisinden daha kötü Audi'nin zaten hali hazırda iyi bir iç mekanlı A3'ü vardı neden onun üzerinden gitmediler. Aracın gerçek dışı bu değil gelince daha net konuşuruz ama iç mekan çok kötü. orta konsol çok boş kalıyor.

Alıntıları Göster
    bence gayet şık olmus tek kusuru klıma düğmelerının yeri.

• quote:

Orijinalden alıntı: VETTEL99

Alıntıları Göster
    havalandirma kanallarinı BİM den almışlar herhalde

Le-havalandirma kanallari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mur@t_fb -- 11 Ocak 2012; 12:42:50 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Şu iç tasarımı Dacia yapsa, saymadık laf bırakmazsınız, Audi yapınca güzel olmuş iyi olmuş naraları salınıyor.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Tek kelimeyle harika olmuş. Audi iç mekanda ki işçiliğini ve kalitesini konuşturmuş.
    Artık yeni Audi araçlarında iç mekanda ki ön konsol sadeleşiyor. Daha sade ve ferah bir alan oluşturmak için. Bence mantıklı ve güzel bir uygulama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: playumb

Tek kelimeyle harika olmuş. Audi iç mekanda ki işçiliğini ve kalitesini konuşturmuş.
    Artık yeni Audi araçlarında iç mekanda ki ön konsol sadeleşiyor. Daha sade ve ferah bir alan oluşturmak için. Bence mantıklı ve güzel bir uygulama.

Alıntıları Göster
    audi de batırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

havalandirma kanallarinı BİM den almışlar herhalde

Le-havalandirma kanallari

Alıntıları Göster
    B sınıfı araçların içi gibi olmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: trafik cenavarı

audi de batırdı

Alıntıları Göster
    Ben bu iç tasarımın boş modeldeki halini çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Ben bu iç tasarımın boş modeldeki halini çok merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    vites topuzu mikrofona benziyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuning_vw

vites topuzu mikrofona benziyor...

Alıntıları Göster
    Çok şık olmuş. Akıllıca bir tasarım. Ön konsol hiç kalabalık değil. Vites bölgesinin dolu olması da iç mekana ayrı bir hava katmış. Yalnız konsoldaki ekran biraz emanet durmuş. Orayı azıcık ellemek gerekli sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mech.Engineer

Çok şık olmuş. Akıllıca bir tasarım. Ön konsol hiç kalabalık değil. Vites bölgesinin dolu olması da iç mekana ayrı bir hava katmış. Yalnız konsoldaki ekran biraz emanet durmuş. Orayı azıcık ellemek gerekli sanki.

Alıntıları Göster

Tasarım Dacia'dan çalınmış...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.