Şimdi Ara

Yaş 21 hiç bir kıza gidip bana aşık olması için yada sevmesi için uğraşmadım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
2
Favori
7.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Looksmaxer

Bu mesaj silindi.
    Bu adam sonuna kadar haklı gençler. Konu sahibi ve diğer Z kuşağı diyebileceğim 98-99 lu ve alt kesim gençler iyi dinlesin

25 yaşındayım ilkokul ve lise dönemlerimi hatırlıyorum kızlarla erkekler arasındaki hoşlantı, ilişki ve samimiyet tamamen hatsafada ve sağlamdı. Biz birinden hoşlandığımızda koridorda göz göze geleceğiz diye heyecanlanırdık, sınıftaki arkadaşlarımız bunu haber alınca bizi yaka paça yan sınıftaki hoşlandığımız kıza götürmeye çalışırlardı. Aynı şekilde bi kızda başka bi sınıftaki çocuktan hoşlanıyorsa kızlar onun eline koluna yapışır bebeye götürmeye çalışırlardı. Koridorda bu ikisini yanyana tutmaya çalışırdı sınıflar. Ah ne günlerdi

Hiç unutmuyorum bizim sınıftaki arkadaşlar benim yan şubedeki Kübradan hoşlandığımı öğrendiklerinde beni yaka paça götürüp kızın sırasının yanına oturtmuşlardı diğerleride bize gülerek şakalaşarak bakarlardı "hadi siz kaynaşın" der gibi. utanırdım ne büzülürdüm yanaklarım kızarırdı ya hiç unutmuyorum. Ama o heyecan ve o utangaçlığın gerçekçi ilişkinin, hoşlantının %10 u şuanki sevgililerin arasında yok yemin ederim. Ne özlüyorum be o yılları..

-/- Bizim zamanımızda sadece ve sadece MSN denen 21. Yüzyılın en klas en sağlam ve yerini asla dolduramayacakları bi chatleşme platformu vardı. O dönemlerde insanlar birbirlerinden hoşlanıyorsa bi şekilde yanına gidip konuşurlar niyetlerini belli ederlerdi sonra msnler verilir ve akşamında sohbet bilgisayar başında devam ederdi. Samimiyete bakar mısınız ? Önce herşey yüzyüze başlıyordu abicim yüzyüze!! Şimdiki gibi önce yok instagrammış twittermış facebookmuş gibi ekran başndan insanları tanıyıp sohbete göre ilerlemiyodun samimiyetsiz ve sahte bi şekilde. Sen karşındaki insanla yüzyüze iletişimini kurup ondan sonra msnini rica ederdin iş karşılıklı msn verilmeye geçtiyse o akşam bilgisayarda daha ilk konuşmada %90 işler yoluna girerdi.

Ahh ahhh şimdi ne gidip yüzüne karşısına çıkıp konuşmak nede maymun iştahsızlık. Şimdi elinin altında ekran karşısında kendine göre erkek/kız beğeniyorsun istek atıyorsun konuşuyorsun sonra buluşma safası olana kadarrr ölme eşşeğim ölme. Herif/kız zaten onlarca kişide deniyor şansını ne bi sağlamlık ne bi samimiyet nede gerçek hoşlantı. Hangisiyle sohbet ilerlemişse onla buluşup bide yüzyüze nasıl bi insan olduğuna bakıyorsun.

Devran öyle bi pisleştiki sırf like ve takipçi meselesi oldu. Eskiden aşk ve sevgi olarak çok tatmindim ve doyuyordum. Şimdi ise bu sosyal medyalar yüzünden kaç senedir yalnızım.

Msn zamanları diyip hasretle susuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 14 Şubat 2021; 3:26:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Asil sıkıntı avrupa gibi ülkelerde hem kizlarla takilip hemde kariyere odaklanabiliyorsun ancak bizde eğer yakişikli değilsen para lazimki o kezbani sürekli mutlu et paran olmadigindan çalişman lazim çalişirsin bu seferde zamanin olmaz boyle bir döngü var.Burada kizdan üstün olman lazimki durum eşitlensin.Herkes abazaliktan kizlarin bir taraflari arşa değiyor artik.Kendilerinin malliği.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • John WICK kullanıcısına yanıt

Kendimi iyi hissetmem için beynimin yalan söylemesine gerek yok ki?

Neden böyle bir şeye ihtiyaç duyayım? Ben birine göbeğim bağlı gelmedim anamdan başka. E o zaman? Ben neden hayatımı bir hatun için berbat edeyim ki?

Kafam böyle rahat millet istediği kadar evlensin bana ne. Benim planım kendimi olabildiğince geliştirmek bir şeyler üretip keşifler yapabilmek...

• MeGaDave06 kullanıcısına yanıt

Usta haklısın MSN dönemini çocukken yaşamış biri olarak dediklerine %99 katılıyorum.

Abilerimiz ablalarımız öyleydi cidden. Şimdi millet like için kendini sunuyor. Artık o kadar iş çığırından çıktı ki Twitchde ki hatunların bazıları onlyfans sistemine dönmüş durumda onuda geçtim +18 sitelerde bağış kutusu bile açan var bu gamer twitchci ablalarımızdan...

• quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Bu adam sonuna kadar haklı gençler. Konu sahibi ve diğer Z kuşağı diyebileceğim 98-99 lu ve alt kesim gençler iyi dinlesin

25 yaşındayım ilkokul ve lise dönemlerimi hatırlıyorum kızlarla erkekler arasındaki hoşlantı, ilişki ve samimiyet tamamen hatsafada ve sağlamdı. Biz birinden hoşlandığımızda koridorda göz göze geleceğiz diye heyecanlanırdık, sınıftaki arkadaşlarımız bunu haber alınca bizi yaka paça yan sınıftaki hoşlandığımız kıza götürmeye çalışırlardı. Aynı şekilde bi kızda başka bi sınıftaki çocuktan hoşlanıyorsa kızlar onun eline koluna yapışır bebeye götürmeye çalışırlardı. Koridorda bu ikisini yanyana tutmaya çalışırdı sınıflar. Ah ne günlerdi

Hiç unutmuyorum bizim sınıftaki arkadaşlar benim yan şubedeki Kübradan hoşlandığımı öğrendiklerinde beni yaka paça götürüp kızın sırasının yanına oturtmuşlardı diğerleride bize gülerek şakalaşarak bakarlardı "hadi siz kaynaşın" der gibi. utanırdım ne büzülürdüm yanaklarım kızarırdı ya hiç unutmuyorum. Ama o heyecan ve o utangaçlığın gerçekçi ilişkinin, hoşlantının %10 u şuanki sevgililerin arasında yok yemin ederim. Ne özlüyorum be o yılları..

-/- Bizim zamanımızda sadece ve sadece MSN denen 21. Yüzyılın en klas en sağlam ve yerini asla dolduramayacakları bi chatleşme platformu vardı. O dönemlerde insanlar birbirlerinden hoşlanıyorsa bi şekilde yanına gidip konuşurlar niyetlerini belli ederlerdi sonra msnler verilir ve akşamında sohbet bilgisayar başında devam ederdi. Samimiyete bakar mısınız ? Önce herşey yüzyüze başlıyordu abicim yüzyüze!! Şimdiki gibi önce yok instagrammış twittermış facebookmuş gibi ekran başndan insanları tanıyıp sohbete göre ilerlemiyodun samimiyetsiz ve sahte bi şekilde. Sen karşındaki insanla yüzyüze iletişimini kurup ondan sonra msnini rica ederdin iş karşılıklı msn verilmeye geçtiyse o akşam bilgisayarda daha ilk konuşmada %90 işler yoluna girerdi.

Ahh ahhh şimdi ne gidip yüzüne karşısına çıkıp konuşmak nede maymun iştahsızlık. Şimdi elinin altında ekran karşısında kendine göre erkek/kız beğeniyorsun istek atıyorsun konuşuyorsun sonra buluşma safası olana kadarrr ölme eşşeğim ölme. Herif/kız zaten onlarca kişide deniyor şansını ne bi sağlamlık ne bi samimiyet nede gerçek hoşlantı. Hangisiyle sohbet ilerlemişse onla buluşup bide yüzyüze nasıl bi insan olduğuna bakıyorsun.

Devran öyle bi pisleştiki sırf like ve takipçi meselesi oldu. Eskiden aşk ve sevgi olarak çok tatmindim ve doyuyordum. Şimdi ise bu sosyal medyalar yüzünden kaç senedir yalnızım.

Msn zamanları diyip hasretle susuyorum

Alıntıları Göster

24 yaşındayım ben de 30 yaşında gibi anlatmışsın, o kızın yanına götürme ya da kız yanından geçtiğinde arkadaşlarının ooo çekmesi kadar irrite edici bir olay yok ben sevmiyordum, 144p bile olmayan kameralarda msn den sohbet ve en önemlisi kıza ulaşmanın tek yolu bol bol sms paketinin olması, saçmalık kısacası bu

Kim ne derse desin bulunduğumuz dönem güzel, kime yazacağını bilmeli insan, twitch de bağış toplayan kaşarlara laf edilmiş, kaşarlara aşık olmak saçmalık değil mi 😂

Bir kıza 200 kişi yazsa da sizin bir farkınız klasınız olması lazım, olmazsa çok üzülürsünüz.

• 4 değerden en az 2 tanesine sahip olmanız lazım;

-para

-tip

-boy

-vücut

• Kadınlara kendinizi sevdirmeye çalışmayın, sizi seven ve sevdiğiniz kadınla birlikte olun. Estetik de önemli fakat sizi aldatacak birini evliliğe ikna etseniz ne olur. Hayat seksten ve gösterişten ibaret değil. Bu işlere de bu kadar takılmayın. Yok bir yerleri kalkıyormuş falan; Kişi değerini kendi belirler, unutmayın. 21 yaş zaten bu işleri anlamak için erken bir yaş. 30 lara gelince daha iyi kavrarsın ilişkilerini.
  • kedi-ciğer eğrisine güzel bir örnek. Bu silik karakterli arkadaş 35 yaşına kadar sıvazlamaya devam eder bu kafayla. 35 den sonra da anasının aldığıyla yetinir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martax32 -- 15 Şubat 2021; 6:33:17 >
  • Eskiden msn var idi. Bir profil fotosu alacağız diye 1 hafta bir kamera açtırmak için 1 ay ugrasirdik sohbet muhabbet olacak da birbirimize kaynasalim diye. Şimdi hiç gerek yok böyle şeylere. Sosyal medyada sen hiç uğraşmadan 1 like ve beğeni ye istediğin şeyi görüyorsun. Kendileri alenen açıyorlar zaten. Sırf beğeni alayım diye. İlk zamanlar dudak buzme moda idi o geçti artık popo çıkarma moda oldu. Olmayan kıçını varmış gibi göstermek için 1001 şekle giriyorlar. Gülüp geçiyorum bazenn tiksinti oluyor. Sanırım yaşla alakalı. Ama neden se gerçekten iğreniyorum artık bu tipler den ve bu benim hoşuma gidiyor bunlardan igrenmis olmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

Eskiden msn var idi. Bir profil fotosu alacağız diye 1 hafta bir kamera açtırmak için 1 ay ugrasirdik sohbet muhabbet olacak da birbirimize kaynasalim diye. Şimdi hiç gerek yok böyle şeylere. Sosyal medyada sen hiç uğraşmadan 1 like ve beğeni ye istediğin şeyi görüyorsun. Kendileri alenen açıyorlar zaten. Sırf beğeni alayım diye. İlk zamanlar dudak buzme moda idi o geçti artık popo çıkarma moda oldu. Olmayan kıçını varmış gibi göstermek için 1001 şekle giriyorlar. Gülüp geçiyorum bazenn tiksinti oluyor. Sanırım yaşla alakalı. Ama neden se gerçekten iğreniyorum artık bu tipler den ve bu benim hoşuma gidiyor bunlardan igrenmis olmam.

+1 ucuz insan modeli olarak görüyorum hele twitchte cam show yapip birde o kiza o paralari atanlarada aciyorum büyük enayilik:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 15 Şubat 2021; 7:24:10 >

• Pişman olacaksın ben oldum ortalamanın bir tık üstünde tipim vardı lisede yakınlaşan arkadaşlarım oluyordu salak gibi çekinik duruyordum ve sonra bil ne oldu bu illet üniversitede de devam etti. Hiç unutmuyorum fakültenin önünde bir kız vardı beni öğlen molasında tanışmak için sigara içmeye davet etmişti teşekkür edip reddetmiştim. Hep bir hayalim için uğraştım oda olmadı şimdi elimde ne bir kız arkadaş var ne iş çok kötü durumdayım telefonum çalmıyor. Çevremde kız bile yok keşke böyle olmasaydım gidip ben adım atsaydım en kötüsünden birileriyle ilerletseydim. Şimdi yalnızlık beni çok zorluyor ne sosyal medya hesabı nede o salak saçma hayallerimi gerçekleştirmek için verdiğim çabaların değeri kaldı ortada kaldım.

• thekanunsuz2 kullanıcısına yanıt

22 yaşında biri olarak söyleyeyim evde oturmakla hiç bir şey olmayacak bu genç arkadaşları kandırmayalım ne olursa olsun kaynaşmayı egolarını yıkmayı öğrenecekler yoksa sonları konuya yaptığım yorum gibi olacak. 25 26 yaşında görücü usülü bir evlilik olur bu gençler 20 li yaşlarında ne yapacaklar ? Akranları eğlenip sevişirken storyler atarken el ele gezerken ?

• martax32 kullanıcısına yanıt

Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş dedinizde sıkıntı şu ki ben istemiyorum dostum? Yani gidip red yemiş olsam bunları yazsam haklısın diyeceğim.

Açıkçası kız arkadaşım olmayınca silik oluyorsak Dünyada ki tüm erkekler hayata silik olarak başlıyor o zaman? Kaldı ki kız arkadaş mevzusu gözde büyütülecek bir şey değil uzaylı görmüş gibi tepki verilmesi bile saçma.

Ben kariyer peşindeyim diye silik mi oluyorum şimdi? Paramı kimseye yedirmeyecek kadar enayi olmadığım için mi silik oluyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E9F644F03 -- 15 Şubat 2021; 8:57:23 >
  • bazen üzülüyorum kullanıcısına yanıt

Pişman olmam hocam kafam rahat... Planlarım için yaşıyorum tutsun veya tutmasın azimle s*** taşı deler derler. Bir kaç kez bu söylemi kanıtlayabildim.

• Neden ? Nedenlerini araştır? Benim yaşım 31 bugüne kadar senin gibi kimseye kendimi beğendirmek ve birilerini tavlamak aşık etmek için kılımı kıpırdatmadım.Ben istediğim için böyle bu durum.Senin neden?Elbette bir nedeni vardır bunu sorgula belki eşcinselsin veya pisikolojik sorunların var şizoid hastasısın belki.Ben öyleyim mesela bende şizoid tanımları var(Kimseye karşı dusygusal birşey hissetmeyen bir hastalık ruh gibi olan insanlar hiç gülmeyen insanlar) yani bu sebepleri araştır.21 yaşına gelmiş bir birey bugüne kadar hic kız arkadaşı olmamışsa vardır bir sebebi mutlaka.
  • Umarım haklı çıkarsın dostum.

• aykut291 A kullanıcısına yanıt

Hocam şu an yalnız mı yaşıyorsunuz bir kız arkadaşınız veya eşiniz var mı ?

• bazen üzülüyorum kullanıcısına yanıt
    Ailemle yaşıyorum ne kız arkadaşım var nede eşim.
  • Normal bir durum değil pek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.