Şimdi Ara

Yaş 21 hiç bir kıza gidip bana aşık olması için yada sevmesi için uğraşmadım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
2
Favori
7.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ah be kardeşim, keşke gençlerimiz hormonlarına biraz hakim olup asıl önemli olan konulara kendini verebilse, bir kere Türkiye'de doğduk ve bunun anlamı şu, bu ülke doğu ve batı kültürü arasında sıkışıp kalmış ve bu ister istemez ilişkilere ve davranışlara yansımış, doğuda doğan bir kız az çok nasıl davranması gerektiğini, ne doğru ne yanlış tartabiliyor, aynısı batı içinde geçerli, fakat bu ülkede bir arada kalmışlık var, bu klişe tavsiye ne kadar uyulur bilemem ama kendini en azından geliştirene kadar bu konulardan en azından bu ülkede uzaklaşıp zamanını boşa kızlarla öldürmeyeceksin, illaki zamanı gelince sen de hak ettiğin eğitimli, kültürlü, görgülü, ve para avcısı olmayan birini bulacaksın, ama bunu yapmadan önce her erkek kendine şu soruyu sorsun, ben böyle bir kızı kendi sahip olduğum donanımla hak ediyor muyum, davul bile dengi dengine beyler, acı ama gerçek

• hocam ellerinizden öpeyim ne güzel söylediniz...

• Avutma konusu açmak sıkmadı mı :)

• Hedefi okumak veya bi yere gelmek isteyenlerin son derdi kız olsun.. onune bakacaksin kardesim onune .inanın kiz muhabbeti en kolay iş.

Başımdan geçen olayı anlatim

Kiz bana ayrılmak istiyorum yazdi.
    Bende. Tamam tanıştıma memnun oldum hayatta başarılar. Yazdim

Sonra whatapp dan engel. Güle güle

İki ayaklı mahluk için kendimi yipratamam..

Sizde sakin ha yipratmayin...
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt

Kendimi neden avutayım dostum avunulacak bir durum mu var ortada?

Kızların bazıları zamanında bana yazdılar ben malca hareketler yaparak bilerek uzaklaştırdım diyorum   Bunun neresi avutma  

Kaldı ki gold digger dediğimiz hatunlar çok piyasada. Kendini güzel göstermek için kıyafet kıyafet alışveriş yapıp çirkinliklerini selfielerinde 50 tane filtre ve efekt ile gizlediklerinden tüm abazalar bunlara yazıyor.

Acı gerçekler ise yüz yüze konuşmaya başladıkça ortaya çıkıyor kız ya gold digger çıkıyor yada aşırı egoist sonuç sap gibi ortada kalıyorlar çoğu üğğğğ sevgilim yohk üğhhhh nafaka diye ağlıyor.

Allah kurtarsın ben kendimi ve cüzdanımı kimseye sağdırmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E9F644F03

Kendimi neden avutayım dostum avunulacak bir durum mu var ortada?

Kızların bazıları zamanında bana yazdılar ben malca hareketler yaparak bilerek uzaklaştırdım diyorum   Bunun neresi avutma  

Kaldı ki gold digger dediğimiz hatunlar çok piyasada. Kendini güzel göstermek için kıyafet kıyafet alışveriş yapıp çirkinliklerini selfielerinde 50 tane filtre ve efekt ile gizlediklerinden tüm abazalar bunlara yazıyor.

Acı gerçekler ise yüz yüze konuşmaya başladıkça ortaya çıkıyor kız ya gold digger çıkıyor yada aşırı egoist sonuç sap gibi ortada kalıyorlar çoğu üğğğğ sevgilim yohk üğhhhh nafaka diye ağlıyor.

Allah kurtarsın ben kendimi ve cüzdanımı kimseye sağdırmam.

Sorun da o zaten, onların standartlarını onaylamanız.

Yıllar onca ben de senin gibi düşünürdüm, zaman kaybı para kaybı kendilerini üstün görüyorlar vs.

Sonrasında doğa kanunu gereği bizden üstün olmadıkları gerçeğini düşündüm,

O sanalda yolda bile karşılaşamayacağın kızlarla bir ortama gir ve sadece gözünün içine bakarak konuşmaya çalış, hiçbiri gözlerini kaçırmadan seninle konuşamaz.

İlişkide boyun eyip son söz olarak "peki sevgilim" demeyip kaybedecek bir şeyin yokmuş gibi, it gibi davranırsan nasıl kediye dönüştüklerini görebilirsin.

Hatta yeni saçının güzel olmadığını söyle, sana dikburunluluk yapıp içten içe ağlayacaktır.

Yaşayıp gördüklerimden ibaret öneri falan değil :)

• Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt

Yalnız ben kimsenin standartlarını kabul etmiyorum benim kendi standartlarım var onu ne yapacağız  

• up

• quote:

up

daha yaşın 21 muhtemelen gece gündüz 31 çekiyosun ilerde 30 yaşına gelince anlarsın zararlarını vs

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

Abaza değilim  

Yahu konuyla bunun ne alakası var bu arada? Gece gündüz niye yapayım?

Kaldı ki fap olayının zararlarınında farkındayım yani o yüzden fazla yapmamaya özen gösteriyorum.

• Meraklanma ben berkecan mervelere giden tüm kizlar hatta merveler de bende
  • Tamam kanka aids veya türevi hastalıklardan olursan ağlama ama  

• Kendimi okudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir erkek çok da saf olmamalı, kendine güvenmeli. Yoksa açıkgöz, uyanık sizi haketmeyen bir kızın elinde oyuncak olabilirsiniz. Kendi değerinizi kendiniz belirleyeceksiniz. İstemiyorsanız hayır demesini bilmelisiniz. Kendinizi tanımadan, iş güç sahibi olmadan ciddi bir ilişkiyi denemeyin. Gençler bu yaşlarda çok çabuk fikir değiştirir.

• Korgeneral kullanıcısına yanıt

Hocam o konuda erken yaşta çevremden gözlemlediğim deneyimler sonucu dediğinizde haklılık payı çok yüksek o yüzden çok katı kurallar ve protokoller oluşturdum kendime kısacası dediğiniz gibi çok çabuk bir fikir değiştirmem bu konuda sebebi basit.

İleride diyelim ki evlendim para göz bir kızın eline düşsek Allah kurtarsın 1 iftira atmasına bakıyor kocam bana tecavüz ediyor, kocam beni dövüyor gibi ufak bir iftira atsın hemen nafaka...

Bu tipler çok daha çoğaldı birde...

• uğraşman gerekiyorsa zaten kaybetmişsin demektir  

• quote:

Hocam o konuda erken yaşta çevremden gözlemlediğim deneyimler sonucu dediğinizde haklılık payı çok yüksek o yüzden çok katı kurallar ve protokoller oluşturdum kendime kısacası dediğiniz gibi çok çabuk bir fikir değiştirmem bu konuda sebebi basit.

İleride diyelim ki evlendim para göz bir kızın eline düşsek Allah kurtarsın 1 iftira atmasına bakıyor kocam bana tecavüz ediyor, kocam beni dövüyor gibi ufak bir iftira atsın hemen nafaka...

Bu tipler çok daha çoğaldı birde...

Yanında kendiniz gibi olduğunuz, doğal, içten samimi, kendi gibi olan birini seçin. Yanındayken başka biri gibi oluyorsanız karşınızdaki yanlış kişidir. Zaten zamanı gelince doğru kişiyi hissedeceksiniz ve koşulsuz seveceksiniz.

• Erkek adamın erkek sevgilisi olur

Şaka bir yana oldukça haklısınız hocam

Uzaktan bakıldığında çok güzel görünüyor fakat yakınlaştıkça çirkinliği farkediyorsunuz. Davranışlarını, zihniyetlerini, psikolojilerini, kafa yapılarını anlıyorsunuz.

Aslında hiçbir zaman bunlara bu kadar hak verilmemesi lazımdı. Çok suçlayamam da kadın hakları çıkartanları. O özgürlükleri bunlara bahşeden adamlar bugünleri nereden bilebilirlerdi?

Kadınlar sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla ve kendilerine prenses gibi davranılmasıylada iyice kontrolden çıktılar. Günümüzde artık evlenmek gerçekten mantıklı değil. 10 kez değil 1000 kez düşünmek gerekiyor.

Üstelik Ben müslüman olmamama rağmen bakirelik konusuna önem veriyorum. Gelen geçene vermiş bir kadınla sen nasıl ömür boyu bir hayat kurabilirsin? hiç mi miden bulanmaz? birde üstelik o kadından çocuk yapacaksın. Kaldıki sen hayat kurmaya çalışsan o kadın işi bittiğinde seni bırakır...

Gerçekten dünyanın geldiği nokta hiç iyi değil. Midesi olan gidiyor evleniyor herkesin kucağına atlamış kadınlarla.

• James Sawyer kullanıcısına yanıt

Hocam bakirelik mevzusu çok daha sıkıntılı.

Şimdi isteyen istediği ile yatar deniyorda. Aids, HPV gibi bir çok virüs ve türevi virüs mevcut ve çoğu insana bulaştığında tedavisi günümüzde yok.

Bakirelik bunun için önemli denebilir. Kızlık zarı felan hikkaye zaten.

Ancak sıkıntı şu ki ne kadar korunursa korunsun isterse önceden birisi ile yatmış ve prezervatif kullansın o virüsler yinede bulaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E9F644F03 -- 13 Şubat 2021; 22:31:48 >
  • Bu durumun oluşmasının nedeni yaşadığımız coğrafya ,sahip olduğumuz kültür ve insan popilasyonuyla alakalı malesef :(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.