H

Binbaşı
27 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 100 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Taksi teklifine karşı olduğunu söyleyen Taksici Talip Güneşdoğdu, "Üç vardiya çalışacak, 7 bin lira maaş, senede iki ikramiye bu kazanç nerede? Bu kazancı bana söylesene. 25 bin lira bir taksici kazansın ben kendimi asacağım. 5 bin araba verecek. Neye dayanarak verecek bu taksileri. Ben devletten ihaleyle aldım. Benim hakkım nerede o zaman, benim paramı ver. Aldığım zaman bir taksi plakam 4 daire yapıyordu. Şimdi bir daire bile alamıyorum" şeklinde konuştu.
https://www.mynet.com/taksiciler-den-ukome-oncesi-yenikapi-da-eylem-imamoglu-na-tepki-gosterdiler-110106872263?utm_campaign=Bundle&utm_medium=referral&utm_source=Bundle

Bize ne birader. 3 sene önce bankadaki paramla suv bir araç alabiliyordum, şimdi 2. elini bile alamıyorum. Hadi akpye oy verenler versinler paramı.

Ülkemiz 3000 serisi çöplüğüne dönmesin. 3000'i atlayıp 4000'e geçelim. Zaten kur yüksek. Ama halkımızın ve cumhurbaşkanımızın ferasetiyle kuru düşüreceğiz. Hem 3000 serisi alanlar pahalıya almış olacak hem de sistemlerini 3000 çöplüğüne dönüştürecektir.

Bu akşam yıkamak üzere çamaşırlarımı attım. 1 ve 2 gözlerine deterjanı koydum ve çalıştırdım. 10 dk sonra makine uyarı veriyor. Banyoya gittim, her yer deterjanlı su. Deterjan çekmecesinin altından su akıyor. Çekmeceyi söktüm, hazne dolu. Kazana baktım çamaşırlar kuru. Muhtemelen yolu tıkayan bir şeyler var. Benzer bir durumda kalan var mıdır ya da önerisi olan?

Güncelleme: şikayetvar' da ürününüzü teslim ettik yazmışlar bir de. Bir de yalancı çıkardılar beni.

22 Kasım tarihinde verdiğim siparişi 2 parçaya bölen ilgili firma biri 15 gün diğeri 17 gün sonra iki adet siparişi getirdi. Fakat 17 gün sonra gelen kargo eksik gelmiş. Aynı gün Hepsiburada ile iletişime geçtim ve ürünü 2 gün içerisinde göndereceklerini belirttiler. Ses çıkmayınca tekrar sordum ne oldu bizim ürünler diye: Meğer bir önce konuştuğum şahıs benimle alay etmiş ve geçiştirmiş beni.

Son görüştüğüm kişi, konuyla ilgili herhangi bir kayıt olmadığını, kendisinin kaydı oluşturduğunu ve 7-10 iş günü içinde sonuçlanacağını bildirdi. 10 iş günü dolduğunda henüz bir sonuca varılmamış ve bana ilgili talebin tekrardan ilgililere iletileceği söylendi. Hala sonuçlanmamış bir süreçten bahsediyorum.

Yani tam olarak 41 gün geçmiş sipariş vereli. Üstüne bir de WhatsApp'tan yazan şahıslar benimle dalga geçiyor: SS de de görünüyor, "Anlıyorum" diyorum "anlayışınız için teşekkür" diyor sonlandırıyor.
Şikayetvar'a kayıt da oluşturdum.

Şikayetvar Linki


Kaldırımda sigara içenlere sövenler, atıklarını uygun bir şekilde doğaya salmayan kuruluşlara lanet kusanlar vb.
Misalen, sabahları mecidiyeköyde, ortalama 15 dk otobüs beklediğimi düşünelim. Yol 3 şeritli. Hadi en iyi ihtimal 5 saniyede 3 araç önümden geçsin. Dakikada 36 aracın, otobüs beklediğim süre içinde 540 tane aracın egzos kokusunu soluyorum. Birazcık da olsa, olayın ciddiyetinin farkına varın istedim.
Öncelikle benzer bir konu varsa özür dileyerek başlamak isterim.
Vodafone ev interneti kullanıcısıyım. 16mbps'e kadar hızı olan bir paket alıyorum. Bana sağlanabilen hizmetin hızı 9.5mbps ile sınırlı kalıyor. Saatlerce müşteri hizmetleri görşmeleri, haftada bir evime gelen TT servisleri, hiçbir şekilde düzeltemiyor. Yani %41 oranında bir kayıp hizmet sunuluyor. Tabi 16Mbps diye değil ...'e kadar diye satıldığını ben de biliyorum fakat arz edemeyeceği bir hizmeti kelime oyunları ile pazarlamak suretiyle halkı zarara uğratan bu tür firmalara herhangi bir yaptırımı yok mudur bakanlığımızın?
Örnekle bir işletmeci çıkıp "1 porsiyona kadar" diyerek yemek satsa ve 250 gram olması gereken bir yemeği 147 gram olarak getirse kimse çıkıp: "Hayırdır sen ne yapıyorsun" demez mi?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Mesaj Sayısı: 1.050
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.373
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 153)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.062 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.