Şimdi Ara

Yarın spor ve diyete başlıyorum (profesyönelim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
5
Favori
2.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bundan 2 yıl önce 115 kiloya yakın biriydim 6 aya yakın bi sürede uzman kişilerden yardım alarak 45 kilo verdim diyet yaparak sonrasında spora başladım tabi ahım şahım bir spor yapmadım tamamen kendi vücut ağırlığıma dayanan ev antremanlarıydı . vücudumu toparlayacak derecede yaptım ve kısa sürede vücudumu toparladım şuan gayet güzel bi fiziğe sahibim 1.85 olan boyum şuanda 1.88 . bu yıl sınavlar nedeniyle aldığım bi 7-8 kilo kadar fazlam bulunmakta bu yüzden yarın kendi yapmış olduğum bir diyet programı ve beraberinde egzersizlerle 1 ayda bu fazlalıklarımı verip fit halime tekrar dönüş yapacağım . Benimle birlikte başlamak isteyen varsa yardım edebilirim (ayda kaç kilo verebileceğinizi,ne yemeniz gerektiğini,hangi antrenmanları yapacağınızı , motivasyon , sabır vs vs. )

Not : Eğer standart kilonuzdan 20-30 yada daha fazla kilo fazlalığınız varsa vereceğiniz ilk 10 kilo çok kolay bi şekilde verilir iyi bir diyetle ve bu 10 kilo sizi gerçekten çok değiştirecek bu değişimi kısa sürede yakaladığınızı görünce inanılmaz bir motivasyon verecek size ve kilo verme döneminizdeki geçen zamanların ne kadar çabuk geçtiğini anlamadan kendinizi fit,zayıflamış biri olarak bulacaksınız .

Kilo vermemin bana kattığı + lar

1) ilk öncelikle inanılmaz güven sahibi oluyorsunuz
    2) çevrenizdekilerin size bakış açısı değişiyor ( sabırlı,kendine inanan,başarılı biri olarak gözüküyorsunuz onların gözünde )
    3) kiloyu verdikten sonra pantolon almaya gittiğinizde soyunma odasında o daracık gibi gözüken pantolonu giyerken bacaklarınızdan yağ gibi kayıp belinize çuk diye oturduğunu görünce hissedeceğiniz duygular tarif edilemez.
    4) artık yakışıklı birisiniz eski halinize göre artık kızların ilgi odağında sizde varsınız bundan güzel ne olabilir ki :)

Kilo vermemin - leri

1) sizi kilolu halinizle tanıyanların yeni halinizi gördüğünde 1 gün hatta 1 hafta hatta her gördüğünde ya nasıl zayıfladın valla helal olsun,banada söylesene şu sırları,valla 10 numara olmuş gibi diyalogları bi süre insana mutluluk verme halinden kafayı sıyırma modlarına sokabilir

2) acaba gücsüzmü oldum lan , eskiden dövdüğüm adamları şimdi dövebilirmiyim acaba gibi psikolojik etkileride olabilir

• 3) kiloyu verdikten sonra pantolon almaya gittiğinizde soyunma odasında o daracık gibi gözüken pantolonu giyerken bacaklarınızdan yağ gibi kayıp belinize çuk diye oturduğunu görünce hissedeceğiniz duygular tarif edilemez.

Bu herşeye bedel.

Not persembe 600kcal basliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B46CB32A -- 29 Temmuz 2014; 19:03:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bünyen alışkınsa kısa sürede çok hızlı sonuçlar alırsın benim bünye alışkın oldugundan o civarlarda yapacağım muhtemelen şu üni. başlayana kadar bi fitleşiyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invaze -- 29 Temmuz 2014; 19:08:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: invaze

Bünyen alışkınsa kısa sürede çok hızlı sonuçlar alırsın benim bünye alışkın oldugundan o civarlarda yapacağım muhtemelen şu üni. başlayana kadar bi fitleşiyim :)

Eger gunde 1 file verip Toparlarsam 10gunde 6 kiloya yakin verdigimi hatirlarim seninle ayni sekilde vücudum 145dim 90 oldum simdi tekrar 140lardayim tekrar rev

• sen küçükkende şişman mıydın ? okul zamanı dalga geçen çok olmuştur o zaman değil mi ?
  • hocam zaten bi kere vermişsin kilo artık neyin ne olduğunu biliyorsun istediğin zaman rahatlıkla verebilecek durumdasın
  • Bir anda okadar vermek pek saglikli degil ama tercih sizin, ben de gecen sene 4 aya yakin bir surede 17 kilo vermistim sinav yuzunden tekrar aldim ve 1 ay once tekrar basladim 4 kilo civarinda verdim. Yavas vermeye ozen gosteriyorum gecen sene 4 aya 17 yaymama ragmen gucten düşmüstüm. O pantolon hissi gercekten baska

• Holy Templar kullanıcısına yanıt
    ilkokulda evet fakat lisede olmadı öyle bi ortam boy falanda olunca pek yanaşmıyorlardı benle dalga geçmeye
  • 120 den 85 e indim.Şuan 110 kiloyum.

120 den 85 e inerken psikolojim çökmüştü.Hafif düzeldim.Böyle 6 ay gitti.Sonra bir daha çöktü.Bu sefer kilo aldım.Çok garip bir şekilde.
  • quote:

hocam zaten bi kere vermişsin kilo artık neyin ne olduğunu biliyorsun istediğin zaman rahatlıkla verebilecek durumdasın

Salonuda dahil etcem 10km koşu olmazsa olmaz Sağol hocam ayni seyler senin icinde geçerli

• Dağılın beyler adam profesyonelmiş.

• boyun nasıl uzadı yani yaptığın hareketlerden mi yoksa kendiliğinden mi yaş 20 boy 183 2-3 santim daha olsa fena olmaz
  • carsii kullanıcısına yanıt
    haklısın ama kilolu kalmaktan iyidir ve o değişimleri kısa zamanda gören kim olursa olsun daha bi hızlı daha bi hırslı vermeye başlıyor . Hala yaşıyormusun pantolon alırken o hissi
  • Konuyu sslerle desteklermisin hocam before after olarak

• Hocam biliyorsun ki istersen tekrar verebilirsin o kadar zor olmadığını biliyorsun artık ve bu verilen kiloları tekrar böyle yüklü yüklü almamak için kesinlikle kilo verildikten sonra diyeti yavaş bi şekilde bozmalısın hergün bünyeyi çok yavaş yavaş alıştırmalısın ideal beslenmeye alıştıktan sonra artık yüklü kilo alma derdi ortadan kalkmış oluyor
  • quote:

haklısın ama kilolu kalmaktan iyidir ve o değişimleri kısa zamanda gören kim olursa olsun daha bi hızlı daha bi hırslı vermeye başlıyor . Hala yaşıyormusun pantolon alırken o hissi

Malesef su aralar olmuyor yaklasi 1,5-2 aylik bir zaman dilimine ihtiyac var :( bu sefer 75 kiloda birakip fitness'a baslicam gecen sene sinav var diye bulasmadim hic boy 180( 5 cm daha uzasaydik iyiydi )

• ben hiç koşu yapmadım tabi şuan ara sıra yapıyorum hatta bu sene astsubaylık mülakatlarını kazandım fakat gitmedim ama 115 den 70 e düşerken sadece diyet yaptım ve 70 düştükten sonra evde kendi vücut ağırlığımla antremanlar yaptım fit bir vücuda sahip oldum . Tavsiyem koşudan sıkılıyorsan diyetle ve ev antremanlarıylada bu işi halledebilirsin
  • Merhabalar 68 kiloyum 65 kiloya düşmeye çalışıyorum 73 kilodan düştüm. Göbek ve kalça yağ fazlalıkları var. Kas+kardiyo ağırlıklı çalışıyorum. Program ne yiyip yemeyecegim konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• HerTOntK kullanıcısına yanıt
    hocam ip atladım fakat kilo vermenin boya katkısı kesinlikle var
  • Boy 1.88 kilom 96 ne kadar vermeliyim nasıl verebilirim ? birde göğüs ve göbek nasıl gider ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nizam-ı Cihan -- 29 Temmuz 2014; 20:04:30 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.