Şimdi Ara

Winstrol (steroid) yan etkileri geçer mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 hafta önce 2 kere winstrol kullandım.Sertleşme sorunu yaşadım için bıraktım.Ama sorun tam olarak geçmedi sertleşme düzeldi ama cinsel istek ve meni oranı eskisi gibi değil .Bunu kullananlar varsa etkilerinin tam olarak geçip geçmediğini yada ne zaman geçtiğini söyleyebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resul306 -- 23 Ekim 2019; 22:27:46 >

• gecmis olsun.

bundan sonraki hayatini bu islerin goturunun getirisinden ne kadar asiri sekilde fazla oldugunu anlatarak gecir genclere.
  • Geçer merak etme 2 taneden birşey olmaz psikolojikte olabilir.Oral olarak mı aldın yoksa sıvı halde mi enjekte ettin vücuduna?
    Bir dahada kullanmayı düşünürsen testosuz kullanma.
  • 2 doz pek etki etmez psikolojik büyük ihtimal yaşadığın problem. Çok dusunme acabalari sil kafandan.
  • böyle ciddi bir karar alacak olsam, çok tecrübeli birinden destek alırım.

insan kafasına göre vücuduna winstrol enjekte eder mi ya?

ya iki enjeksiyonla bile vücudunda ufak da olsa kalıcı bir hasar bıraktıysan?

madem böyle bir şeye cesaret ettin, bari sonuna kadar gideydin.

ilk yan etkide korkup bırakıyorsan sende bu işi o seviyede yapacak cesaret yok demektir.

mesela bende o cesaret yok, hiç olmadı, o yüzden naturel kaldım. artık çocuk sahibi olduğum için ölene kadar da naturel kalacağım.
  • Ramiz Karaeski kullanıcısına yanıt
    Oral aldım(Balkhan Pharma 10mg).
    Niye testo kullan dedim?Testoda steroid değil mi?Biri bu kadar zarar veriyorsa ikisi daha kötü olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resul306 -- 24 Ekim 2019; 19:11:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resul306

Oral aldım(Balkhan Pharma 10mg).
    Niye testo kullan dedim?Testoda steroid değil mi?Biri bu kadar zarar veriyorsa ikisi daha kötü olmaz mı?
    Çünkü stanozolol güçlü bir anaboliktir, androjensiz kullanılmaz..Sana tavsiyem araştırmadan kullanmaman.Hatta hiç kullanma..
  • Allah islah etsin
  • Geçmiş olsun

Konudan bağımsız sağlam bilinçli kür yapıp bunu profesyonelce yapanları hariç tutuyorum bunlarla doğal spor yapanlar elbette yarışamaz. Ama yılda 2 3 kere ufak tefek kür yapanlara sadece yan etkiler kalıyor gibi gözlemliyorum. Kür döneminde biraz şişiyorlar onun dışında normal insan gibi geziyorlar. Yan etkiler de cabası. Gerçekten bilinçli yapılan spor iyi genlerle desteklenirse kür gibi etki bırakabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nctnll -- 27 Ekim 2019; 15:9:41 >
  • İnternetten ‘steroid satın al’ yazıp önüne ilk gelen siteden sipariş verince böyle oluyor herhalde. Ufacık pembe hapları masum görüp görüp kafanıza göre yutuyorsunuz demi 😀👍
  • en fazla 2 hafta icerisinde her sey eski haline donecek dostum. ben steroid bagimlisiyim sonmus balon gibi kaldi meni falan hayal zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.