Şimdi Ara

Yarın spor ve diyete başlıyorum (profesyönelim) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
5
Favori
2.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni profilimden boydan çekilmiş yok henüz ama arıyorum bulabilirsem güncellerim şimdilik bunlar var

2014
     Yarın spor ve diyete başlıyorum (profesyönelim)

2012

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invaze -- 29 Temmuz 2014; 21:41:53 >
  • carsii kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle ip atlamanı öneririm diyet uygularken koşuyla aynı diyebiliriz hem uzamana katkısı olur yalnız 5 cm kısa bir şey değil genetikte varsa neden olmasın fakat belirttiğin süre zarfı içinde 5 cm cok abartı olur eğer düzenli olarak diyetini yaparsan boyunda uzamalar görebilirsin kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: invaze

Yeni profilimden boydan çekilmiş yok henüz ama arıyorum bulabilirsem güncellerim şimdilik bunlar var

2014

2012

Mobilde gözükmüyor PC ye geçince editlerim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elementalko kullanıcısına yanıt
    Öncelikle istediğiniz kiloya ulaşsanızda yağların gitmesi için kesinlikle antreman ve sıkı bir diyet şart . Bu yüzden mutlaka şeker,karbonhidrat ı kullanma yağlardan kurtulana kadar bunun yerine MUTLAKA VE MUTLAKA sabah kahvaltısından yarım saat önce yarım çay bardağı elma sirkesi içiyorsun miden zayıf ise üzerine su katarak iç ama bal felan karıştırıp içme gelelim kahvaltıya bir avuç içi büyüklüğünde yağsız peynir yanında haşlanmış yumurta ( sarısını yeme ) yeşil zeytin varsa 4-5 tane yeşil zeytin ve kabuklu fıstık al kuruyemişçilerden kabukları tuzsuz olanlardan 1 kabuklunun içinden 2 tane falan fıstık çıkar 10 kabukluya yakın o fıstıklardan ye kahvaltıda içecek olarak şekersiz herşeyi içebilirsin senin keyfine kalmış o . Öğlen yemeğinde standartların altında tuzu olan bi bulgur pilavı mümkünse salçayıda çok az kullan hatta mümkünse salça yerine domates falan kullan onun yanında haşlanmış tavuk göğüsü abartıya kaçmamak süresince miktarını sen ayarla ve tuzsuz haşlayacaksın bunun yanında yağsız 1 kase yoğurt mutlaka yemelisin diyeceksin tuzsuz falan çok tatsız oldu nasıl yerim bunları falan ona çare var baharat türevlerinden isot hariç istediğini kullanabilirsin yalnız pul biber kullanacaksan hakiki olmasına dikkat et . Ara öğünü istersen sabah kahvaltısından sonra yapabilirsin istersen öğle yemeğinden sonra ama günde 1 tane ara öğünden fazlasına kaçma ara öğünde yine sana söylemiş olduğum kabuklu fıstıktan 10 adet yiyebilirsin akşam yemeğini mutlaka 8 den önce yemelisin akşam yemeğinde hertürlü sebze çorbası yine yanında haşlanmış tavuk göğüsü abartmayacak şekildede bulgur pilavı olabilir . Fazla bi kilo hedefin olmadığından bunları istediğine ulaşana dek yapabilirsin . Kısa sürede olumlu sonuçlar verecektir kolay gelsin

• quote:

Öncelikle istediğiniz kiloya ulaşsanızda yağların gitmesi için kesinlikle antreman ve sıkı bir diyet şart . Bu yüzden mutlaka şeker,karbonhidrat ı kullanma yağlardan kurtulana kadar bunun yerine MUTLAKA VE MUTLAKA sabah kahvaltısından yarım saat önce yarım çay bardağı elma sirkesi içiyorsun miden zayıf ise üzerine su katarak iç ama bal felan karıştırıp içme gelelim kahvaltıya bir avuç içi büyüklüğünde yağsız peynir yanında haşlanmış yumurta ( sarısını yeme ) yeşil zeytin varsa 4-5 tane yeşil zeytin ve kabuklu fıstık al kuruyemişçilerden kabukları tuzsuz olanlardan 1 kabuklunun içinden 2 tane falan fıstık çıkar 10 kabukluya yakın o fıstıklardan ye kahvaltıda içecek olarak şekersiz herşeyi içebilirsin senin keyfine kalmış o . Öğlen yemeğinde standartların altında tuzu olan bi bulgur pilavı mümkünse salçayıda çok az kullan hatta mümkünse salça yerine domates falan kullan onun yanında haşlanmış tavuk göğüsü abartıya kaçmamak süresince miktarını sen ayarla ve tuzsuz haşlayacaksın bunun yanında yağsız 1 kase yoğurt mutlaka yemelisin diyeceksin tuzsuz falan çok tatsız oldu nasıl yerim bunları falan ona çare var baharat türevlerinden isot hariç istediğini kullanabilirsin yalnız pul biber kullanacaksan hakiki olmasına dikkat et . Ara öğünü istersen sabah kahvaltısından sonra yapabilirsin istersen öğle yemeğinden sonra ama günde 1 tane ara öğünden fazlasına kaçma ara öğünde yine sana söylemiş olduğum kabuklu fıstıktan 10 adet yiyebilirsin akşam yemeğini mutlaka 8 den önce yemelisin akşam yemeğinde hertürlü sebze çorbası yine yanında haşlanmış tavuk göğüsü abartmayacak şekildede bulgur pilavı olabilir . Fazla bi kilo hedefin olmadığından bunları istediğine ulaşana dek yapabilirsin . Kısa sürede olumlu sonuçlar verecektir kolay gelsin

Çok teşekkür ederim hocam peki antrenmanlar hakkında bir fikriniz var mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• herşeyin başı diyetten geçiyor üstte arkadaşa uzun uzun yazdım yediklerinde şeker karbonhidrat olmadığı sürece sıkıntı yok bunu kendin ayarla neden dersen benim dediklerim hergün senin evinde pişmeyebilir o yüzden evde olan yiyeceklere bak ve oradan karbonhidrat,şekersiz olanları seç ve onlarla beslenmeye bak . Ama sana önerebileceğim yiyecekler arasında tavuk göğüsü,bulgur pilavı,yağsız yoğurt . ama bulgur pilavı hariç karbonhidrat ve şekeri hayatından mutlaka çıkarmalısın yağ olarakta zeytin yağından başka yağ kullanma bunlar haricinde egzersizlere gelecek olursak standart kilona inene kadar ağırlık çalışmamanı öneririm kendi vücut ağırlığınla çalışmalısın mesela koşabilirsin koşmaktan sıkılıyorsan ip atlayabilirsin ve düzenli olarak şınav çek kaç tane çektiğinin önemi yok kendini yırttığını hissettiğin an bırakabilirsin ama mekik çekme mekiği standart kilona ulaştıktan sonra yapacaksın . Diyet yaparken bütün göbek göğüs gidecek standart kilona ulaştığında antremanlarına ekleyeceğin şeyler mekik,barfiks,koşucuların koşu öncesi ısınma hareketleri,şınav kas meraklısı değil sadece fit bi görünüme sahip olmak istiyorum diyorsan bu dediklerim yeterli tabi bunların çeşitleri var mesela ayakların havada şınav çekme falan bunları googlede aratarak rahatça bulabilirsin çeşitlerini falan. Kolay gelsin

• quote:

hocam ip atladım fakat kilo vermenin boya katkısı kesinlikle var

Aman diyim hocam zaten 192 civarı birşeyim birde kilo versem iice göze batarım artık bu arada 130 kilo idim lysden sonra az yemeye başladım şuan 110 kiloyum yaklaşık 30gün falan geçmiş işte kilo fazlası çok olunca ilk kilolar hızlı veriliyor haklısınız o konuda şimdi artık durdu gibi sanki onun için spora başlamam lazım hala şişmanım 20kilo falan daha vermem lazım 1ayda 10kilo daha verip sonra diyeti bırakmayı düşünüyorum normal insan gibi yemek yiyerek bir sporla ilgilenmeyi planlıyorum ama bayram vesileiyle diyetim bozuldu resmen siz ne yemeyi önerirsiniz. Salata hazırlıyodum ramazanda salatanın içine ton balığı tavuk evde pişmiş balık kırmızı et peynir falan atıyodum her seferinde farklı bir tanesi o şekilde 1ayda 15kiloya yakın gitti işte salatadan baydım ama şimdi gözümü çorbalara çevirdim tarhana çorbasının içine haşlanmış mercimek çok iyi oluyo yada tavuk atıyorum çorba yapmayı öğrensem iyi olacak edekiler bana özel yemek yapmıyor içine basıyorlar tuzu yağı falan bende 1-1.5 aya kadar uniye başlıcam için kararlıyım yani verecem.

Bu arada profesyonel bir kişiden yardım aldım demişsiniz ne kadar para ödediniz acaba birde o kişi bizim bilmediğimiz ne yaptıda öyle kilo verdiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

3) kiloyu verdikten sonra pantolon almaya gittiğinizde soyunma odasında o daracık gibi gözüken pantolonu giyerken bacaklarınızdan yağ gibi kayıp belinize çuk diye oturduğunu görünce hissedeceğiniz duygular tarif edilemez.

Bu herşeye bedel.

Not persembe 600kcal basliyorum

600 kalorilik diyet mi olur hasta mısın ?
  • elementalko kullanıcısına yanıt
    Eğer amaç kas yapmak değil yağsız 2düz,fit bir vücuda sahip olmak ise şu videolardaki programı haftanın 6 günü uygulayın istediğiniz sonuçları alana kadar

http://www.youtube.com/watch?v=lvbPQS2nAI4&list=UUtm62jEEkWUO--hsqywmtYw

http://www.youtube.com/watch?v=T69zdBLRJN8&list=UUtm62jEEkWUO--hsqywmtYw

http://www.hurriyettv.com/spor/diger/kosu-oncesi-dogru-isinma-hareketleri_23212 ( ilk 5 dakikasını uygulasan yeterli )

bu videolara ek olarak 5-10 dakika arası ip atlayabilirsin , ve fazla aralık süresi olmadan 10 yakın günlük nizami barfisk cekmen iyi bi forma sokar seni.

• Kas yapmıyım sadece kilo veriyim diye spora giden bir Türk genci var mı bizim salonda hiç görmüyorum işleri güçleri abi ne kadar zamanda yaptın?
  • 2014ygslysşampiyonu kullanıcısına yanıt
    Hocam tavuk göğüsünü ben çok severim ve diyette etkili bi yiyecek bunun yanında bulgur pilavı + yağsız yoğurt bunları yapmasıda kolaydır ve bıkmassın bu yemeklerden ben aylarca bunları yediğimi hatırlıyorum :) sabah kahvaltılarını söylememe gerek yok klasik şeyler yağsız peynir falan bunun yanında akşam 8 den önce yemeye özen göster akşam yemeğini 8 den sonra sudan başka birşey girmesin vücuduna öğlen ve akşam yemeklerinde yağsuz haşlanmış tuzsuz tavuk göğüsü ve karbonhidrat içermeyen bi çorba olabilir yanında az tuzlu hayvansal yağ ile pişmemiş bulgur pilavından abartı olmamak şekilde yiyebilirsin bunun haricinde sabah kahvaltısından önce yarım çay bardağı elma sirkesi mutlaka iç bunun çok faydasını görürsün . Konuyla alakasız olacak ama maydonoz tüketmeni tavsiye ederim diyet döneminde cilde çok iyi geliyor

• fungsclup kullanıcısına yanıt
    Spora gitmiyorum ve kas yaparak kütlemide arttırmıyorum forma girmek için kendi vücut ağırlığımla evde basit antrenmanlar yapıyorum
  • quote:

Hocam tavuk göğüsünü ben çok severim ve diyette etkili bi yiyecek bunun yanında bulgur pilavı + yağsız yoğurt bunları yapmasıda kolaydır ve bıkmassın bu yemeklerden ben aylarca bunları yediğimi hatırlıyorum :) sabah kahvaltılarını söylememe gerek yok klasik şeyler yağsız peynir falan bunun yanında akşam 8 den önce yemeye özen göster akşam yemeğini 8 den sonra sudan başka birşey girmesin vücuduna öğlen ve akşam yemeklerinde yağsuz haşlanmış tuzsuz tavuk göğüsü ve karbonhidrat içermeyen bi çorba olabilir yanında az tuzlu hayvansal yağ ile pişmemiş bulgur pilavından abartı olmamak şekilde yiyebilirsin bunun haricinde sabah kahvaltısından önce yarım çay bardağı elma sirkesi mutlaka iç bunun çok faydasını görürsün . Konuyla alakasız olacak ama maydonoz tüketmeni tavsiye ederim diyet döneminde cilde çok iyi geliyor

genelde yeşil zeytin öneriliyor(zaten sende kahvaltıda yeşil zeytin dmeişsin) ama ben siyah zeytin yiyorum onun sebebini ibliyormusun ona göre onuda değiştireyim birde yarım çay bardağı fazla gibi geldi ama sulandırıp deniyecem zararlı olmasın sirke işi

uzman kişilerle ilgili sorum açıkta kalmış hocam :)

kalorileri farklı hocam 1 yeşil zeytin 1 siyah zeytinin yaklaşık yarısı kadar kaloriye sahip uzman kişiye hiç bi ücret ödemedim ama kendisi zamanında ödemiş :D yani yardım aldığım kişi zamanında çok kilolu bir kişiydi kendisi iyi bir diyetisyen sayesinde zayıflamış benimde tanıdığım olduğu için ve bu konuda tecrübeli olduğu için ondan yardım almıştım kusura bakma biraz dalgınlığıma gelmiş o kısım :)
  • invaze İ kullanıcısına yanıt
    İlgilendiğin için teşekkür ederim sana üniversite hazırlık yolunda başarılar diliyorum zayıflarsam editlerim
  • quote:

Spora gitmiyorum ve kas yaparak kütlemide arttırmıyorum forma girmek için kendi vücut ağırlığımla evde basit antrenmanlar yapıyorum

Vücut ağırlığınla yaptığın antremanlar nasıl kas yapmıyor ben onu anlamadım? 80 Kilo bir adamın kendini kaldırabilmek için kaslarını güçlendirmesi gerekmez mi? Bu arada yağ yakıp kas kütleni arttırdığında şuanki hacminden daha fazla olmazsın 1 kilo yağ ve 1 kilo kasın hacmi farklıdır.
    Sağol hocam sanada hayatta,diyette yapacağın her işte başarılar diliyorum inanırsan mutlaka zayıflarsın ve bekliyorum editini
  • Ben de size önerilerde bulunacağım.

*Ayda 7 kilodan fazla vermeyin.
    *Günde 750 kalorilik diyet yapmayın hele +100 kg iseniz diğer gün bırakırsınız.
    *Cardio yapın.
    *Asla pes etmeyin.
  • profesyonel ???

• Ve o karın kası egzersizleri işe yaramaz hele mekik boşuna uğraş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.