Şimdi Ara

Hangi yulaf ezmesini önerirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
20.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Spor konusunda çok bilgim yok şimdilik doğalsan ve lifalifin yulaf emeklerini buldum. Bunlardan yada bunlar dışında ne önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En ucuzunu al organik diye gözle görünmeyecek farkı olan markalar 3 katı fiyat istiyor
  • Eti lilalif iyi

• Hocam n11 den 5 kilo yulaf alın. 25 lira gibi bir şeydi.
  • Metroda satılan aro ve hahne marka yulaflardan alıyordum ben 1kg 10 tl civarıydı fiyatı lifaliften daha çok seviyordum tadını

• Ben yulaf yemekten biktim suan sadece spor oncesi 7oz bardak kadar aliyorum onunda icine kuru uzum fistik koyarak ancak yiyebiliyorum

Bu ara ogutulmus cavdar unu kullaniyorum. 5 Yumurta ile pisirip hafif ekmek kivamina getirip tuketiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pickle Rick

Hocam n11 den 5 kilo yulaf alın. 25 lira gibi bir şeydi.

https://urun.n11.com/gurme-urunler/100-saf-yulaf-ezmesi-5kg-kargo-bizden-P151268904

Şu linkteki ürünü gördüm. 5 kg yulafı 25 tl'ye satıyor. Ama marketteki lifalif kadar temizlenmemiş olabilir diye düşünüyorum. Kararsız kaldım...
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    Berbat suan evimde var burdan aldım icinden saman çıkıyor çöp çıkıyor tadı da berbat çok acı kullanmıyorum çöpe atacam lifalife devam pahali ama olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: vlknmnkse

Berbat suan evimde var burdan aldım icinden saman çıkıyor çöp çıkıyor tadı da berbat çok acı kullanmıyorum çöpe atacam lifalife devam pahali ama olsun

Eyvallah. Bende lifalife devam edeyim o zaman. Yulafı sadece shake için kullanıyorum. 1 muz + 100 gr yulaf + 200 ml süt + bal. Ara öğün olarak tüketiyorum bunu.
    Migrosta doğa marka yulafı almıştım bi ara 500 gr 7 tl. Tadı lifaliften daha iyi ama daha pahalı :/
  • Artık denemek için Doğalsan almıştım 2 ay kadar önce böcek mi kurt mu ne çıkmıştı.Sonra atmış bir daha da bakmamıştım.Sık sık rastlanıyor bu tür ürünlerde.

Ben de tavsiye istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Artık denemek için Doğalsan almıştım 2 ay kadar önce böcek mi kurt mu ne çıkmıştı.Sonra atmış bir daha da bakmamıştım.Sık sık rastlanıyor bu tür ürünlerde.

Ben de tavsiye istiyorum
    Çok aşırı tüketmeyenler için 2-3 lira fark çok değil, lifalif varken diğer markalara hiç bakmaya gerek yok bence. Üstelik yeni ambalajı şimdi gözüme daha hoş geliyor :).
  • nokmen kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.Doğal falan organik diye bakıyordum..Bir de malum Ülker Eti ürünleri falan artık çok bozdu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.