Şimdi Ara

Yarın spor ve diyete başlıyorum (profesyönelim) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
5
Favori
2.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam güçlenmek için kendi ağırlığınız üzerinde çalışın internette bi çok hareket mevcut maalesef bunun için özel bi program yapmadım
  • webconn W kullanıcısına yanıt
    Genetik ve yaş meselesi hocam benim kilo verirken boyumun uzamanı en çok genetikten kaynaklı oldu tabi bunun yanında yaptığım sporlar ekstra katkı sağlamıştır ve zayıf insanlar daha uzun gözükür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invaze -- 30 Temmuz 2014; 20:16:24 >
  • Hocam tekrar başlayın 1-2 hafta zorluğunu çekersiniz sonra alışıyorsunuz zaten abartılacak bir şey yok sizde iyi biliyorsunuz
  • ZeroSystem kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun hocam çok iyi kilo vermişsiniz ve artık biliyorsunuz sizde bu kilo vermenin sanıldığı kadar zor bir şey olmadığını . bekliyorum haberinizi
  • moogliecake kullanıcısına yanıt
    görüntünüzü görmeden bir şey söyleyemem çünkü ideal kilosundan kat kat yüksek olupta gayet formda gözüken insanlarda var tam tersi olanlarda var ama standartlara göre ideal kilonuz 64-69 arası . eğer kilo verme gibi bir düşünceniz varsa özelden size göndereceğim programı uygulayın
  • kingandkral kullanıcısına yanıt
    diye ve göğüs antremanlarıyla sorunu halledebilirsiniz
  • matiass2 kullanıcısına yanıt
    antrenmandan sonra içmeyin şekerli şeyler yemeğinizi yedikten sonra sade sodaya limon sıkın ve yanında bi 1 adet mevsim meyvesiyle beraber tüketin bunu yapardım ve o meyveli sodadan daha lezzetli oluyor deneyin . Bisiklet yerine yürüyüş temponuzu arttırarak yürümenizi tavsiye ederim
  • CyberSurfer kullanıcısına yanıt
    Hocam yaptığınız antrenmanın etkisine göre ekstra protein tozu kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invaze -- 30 Temmuz 2014; 20:36:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: invaze

diyet yapman daha hızlı sonuçlar almana yardımcı olur bunun haricinde bu karın egzersizini uygulayabilirsin ama diyet yapmadığın sürece bu egzersizin bi işe yarayacağını sanmıyorum kolay gelsin http://www.youtube.com/watch?v=lvbPQS2nAI4&list=UUtm62jEEkWUO--hsqywmtYw

Tamam hareket olarak bunlara bakarım da pekala diyet olarak ne yapmam lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

diyet yapman daha hızlı sonuçlar almana yardımcı olur bunun haricinde bu karın egzersizini uygulayabilirsin ama diyet yapmadığın sürece bu egzersizin bi işe yarayacağını sanmıyorum kolay gelsin http://www.youtube.com/watch?v=lvbPQS2nAI4&list=UUtm62jEEkWUO--hsqywmtYw

Tamam hareket olarak bunlara bakarım da pekala diyet olarak ne yapmam lazım?

PM cevaplandı

• quote:

Hocam yaptığınız antrenmanın etkisine göre ekstra protein tozu kullanabilirsiniz.

Göğüs egzersizleri derken günlük koşu + şuna yeterli olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kingandkral kullanıcısına yanıt
    verdigim cevaplarda göğüs egzersizleri bulunuyor ama diyette yapmalısınız bunlar benim işimi görmüştü
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.