Şimdi Ara

Yardım!! Direksiyon ritmik olarak hareket ediyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar seyir halindeyken dümdüz giderken direksiyon sağa ve sola belli bir ritimle hareket ediyor. en son debriyaj balatası değişimi oldu. ondan sonra kullandığımda bu sorunu yaşadım. neden olur acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ingazi

Arkadaşlar seyir halindeyken dümdüz giderken direksiyon sağa ve sola belli bir ritimle hareket ediyor. en son debriyaj balatası değişimi oldu. ondan sonra kullandığımda bu sorunu yaşadım. neden olur acaba ?

bir ara yaylaya giderken bende de aynısı oldu.Sonradan kendi halinden geçti..
  • Balans ve rot ayarları standart dışına çıkmış olabilir :) Yada düz yoldaki eğim vesaire direksiyonu oynatıyo :)
  • Paspas direksiyon miline değmiyor değil mi?
  • yoldan vs den değil her gün gittiğim yol zaten biliyorum.
    @kesbi dikkat etmedim araba bugün bende değildi.
    @burakkagan öyle yapıyoruz idare ediyoruz şimdilik

teşekkür ederim
  • Balanslarına baktır, muhtemelen jant bir yere çarpıp eğilmiştir veya lastiğin içindeki çelik tellerde kopma vardır.
  • lastik havalarına bak jantlardan birinde yamukluk var mı ona bak ön fren balatalarına baktır ve rot balansa baktr
  • rot balansını kontrol ettir büyük ihtimalle ondan kaynaklanıyor..
  • Direksiyon kutusuna kadar gitmeye gerek yok rot degil araciniz balans ayari istiyor, bozulmus porya bilyesi jant egilmesi hatta lastik hava basinci bile etkileyebilir anadolu yakasinda iseniz biryer onerebilirim
  • sorun dediğiniz gibi balans ayarında sanırım. teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.