Binbaşı
22 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar aracıma 2016 üretimi michelin pilot sport 4 lastikler takılı, geçen gün kontrol ettiğimde sağ ön lastiğin tabanın da soyulmalar olduğunu gördüm, aracı sürekli agresif kullanan biri değilim, fazla kilometre de yapmıyorum, fotoğrafta olan soyulmadan bir kaç yerde var, böyle bir durumla karşılaşan var mı.

Arkadaşlar yaklaşık olarak 4 yıldır 2006 model audi a3 kullanıyorum, kendi aracımı satıp biraz daha geniş bir araç almak istiyorum, başlıkta yazdığım aracın tasarımına iç malzeme kalitesine hastayım, 2.7t quattro yada 3.0t quattro motoru olan fazla yıpranmamış araç arıyorum. Bahse konu aracı kullanan, tecrübe eden, almayı düşünen varsa bilgilendirir ise sevinirim. Saygılar.
Arkadaşlar yaklaşık olarak 4 yıldır 2006 model audi a3 kullanıyorum, kendi aracımı satıp biraz daha geniş bir araç almak istiyorum, başlıkta yazdığım aracın tasarımına iç malzeme kalitesine hastayım, 2.7t quattro yada 3.0t quattro motoru olan fazla yıpranmamış araç arıyorum. Bahse konu aracı kullanan, tecrübe eden, almayı düşünen varsa bilgilendirir ise sevinirim. Saygılar.

Edit: imla
Arkadaşlar sabertooth x79 anakartım var vengeance pro 1866 cl9 ram siparişi vermiştim bugün elime geçti üç tane sorum olacak, soğutucum biraz büyük (silver arrow sb-e) ve 3 fanlı kullanmayı planlıyorum,

1. Aldığım ram uyumlu mu? (Overclock şimdilik yapılmayacak)
2. Ramleri ilk slot ve son slota taksam (ikisi de beyaz renk slotların) bir sıkıntı olur mu?
3. Ramler de xmp desteği yok bunun ne gibi dezavantajı olur.

(Soket 2011 kullanıcıları cevaplarsa memnun olurum)
Teşekkürler.
Arkadaşlar malum günümüzün ekran kartları geniş olduğundan bir alttaki slotu kapatıyor, kullanacağınız slot ekran kartının hemen altındaysa kullanılamıyor (sli ve crossfire yapanların hiç şansı yok), pcı express x16 bir çok kart takıldığını biliyorum fakat bunu kimse uygulamıyor yada ben görmedim, bu konuda daha önceleri bunu uygulayan yada uygulayıp problem yaşayan var mı.
Arkadaşlar iyi bir ekran kartı kullanan birine ne gibi avantajları oluyor dahili gpu''nun.
arkadaşlar ürün sanalmarketim stoklarına girmiş bilginiz olsun

http://www.sanalmarketim.com/urun/b547e03e4ded66bb1d4763a075f6b7b4
Arkadaşlar saç konusunda çok titiz bir insanım yıllarca şampuan haricinde başka birşeyle saçlarımı temizlemedim.İnternette gezinirken bir sitede beyaz sabun (hacı şakir) hakkında çok olumlu yazılar okudum ve denemeye karar verdim; sonuç mükemmel! Saç derisindeki kızarıklık gitti saçlarım kalınlastı daha sağlıklı görünüyor şuan, özellikle saçında sebore dermatiti olanlar kesinlikle beyaz sabunu kullansın. Bazıları çıkıp diyebilirki sabun baziktir ph düzeyi 5.5 e yakın şampuanlar kullanın vs vs. Aldırış etmeyin sabunda zararlı kimyasal yok, şampuanların çoğu zararlı kimyasal maddelerle dolu. Bu saatten sonra yaşadığım tecrübelere dayanarak sadece beyaz sabun diyorum..
Arkadaşlar aracım parlak siyah; daha önceden istanbulda oturuyordum yakın zamanda işim sebebiyle taşınmak zorunda kaldım.Linkte verilen izleri istanbulda farkettim özellikle hafif tozlu olduğunda çok belli oluyor. şimdi yeni taşındığım yerde de bu ize rastlar oldum. daha önce böyle birşeyle karşılaşan oldu mu? Bilgilendirirseniz sevinirim..

http://b1207.hizliresim.com/z/y/b8pbc.jpg

http://b1207.hizliresim.com/z/y/b8pcy.jpg

ARKADAŞLAR BU İZLERİN SEBEBİ KÜÇÜK KIL PARÇASI YADA HAFİF BİR TÜY PARÇASININ ARACA YAPIŞARAK RÜZGARLI HAVADA DÖNME HAREKETİ YAPMASI VE TOZLU ARABADA HELEZONİK İZLERİN OLUŞMASINA SEBEP OLMASIDIR. BİR KAÇ ARACADA DİKKATLİCE BAKTIM AYNI İZLER ONLARDA DA MEVCUT. BÖYLE BİR DURUMLA KARŞILAŞIRSANIZ ÜRKMENİZE GEREK YOK UZAYLILAR ARACINIZI İŞARETLEMİYOR KONUYU YAKIN ZAMAN ÖNCE ÇÖZDÜM AMA FOTOĞRAF ÇEKEMEDİM. FOTOĞRAFLAYIP KONUYA AÇIKLIK GETİRMEYİ DÜŞÜNÜYORDUM. YAKIN ZAMANDA (ARACIMA TÜY YAPIŞIRSA) SS LERİDE YÜKLERİM...
Bazı jant modelleri araç park halinde iken çok güzel görünsede araç hareket haline geçtiğinde çok kötü duruyor (örneğin siyah jantlar). konu ile ilgili olarak sizinde görüşlerinizi almak isterim arkadaşlar.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Audi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.342
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 14.229 (Bu ay: 269)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 279 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.