Şimdi Ara

YANAK TÜYLERİ ( AMA ARTIK KILLARI :(:(:( ) YARDIMM!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
64.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese slm, ben hiçbişeyden çekmedim bu yanak tüylerinden çekitiğim kadar sakalımla beraber neredeyse gözüme kadar çıktılar, sakal uzatmakta çekiniyorum artık, nasıl azaltabilirim lütfen yardımcı olun.. kaptan mağara adamı olmaktan korkuyorum :D:D:D:D şaka bi yana ciddiyim beni rahatsız ediyorlar.. tüy dökücü krem demeyin yararı olmuyo aksine yara ve tahrişe neden oldu, herkes dayakmı yedin diyo :D:D tabi açıklaması zor, ama azaltmak istiyorum, lütfn yardımcı olun, kulunuz köpeğiniz olayım :D:D:D gerçi abarttım ama biraz, yardımcı olursanız çoooook sevinirim, özellikle aynı derdi olupta kurtulan arkadaşlar varsa...

• Lazer epilayon yaptır
  • tek çözüm lazer epilasyon. gerisi boş.
  • Ağda yaparsaniz Zamanla Azalıcaktır daha Ğeç cikmaya Başlıycaktur. Dikkat edin Sakallari Degil Yanaklardaki Tüyleri Alın Açıtır ancak zamanla Alişırsınız.
  • karınca yagı tavsiye ederim ama sakın başka yerine degdirme yoksa diger kıllarda gider kullanımına gelince kılları cımbızla çek yagı sür ,2 ayda kurtul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

karınca yagı tavsiye ederim ama sakın başka yerine degdirme yoksa diger kıllarda gider kullanımına gelince kılları cımbızla çek yagı sür ,2 ayda kurtul.

daha önce kullandınız mı yoksa sizde kulaktan dolma bilgi ile tavsiye mi ediyorsunuz? bir çok yerde bu yağların bir işe yaramadığı haberleri yapıldıda ondan soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

karınca yagı tavsiye ederim ama sakın başka yerine degdirme yoksa diger kıllarda gider kullanımına gelince kılları cımbızla çek yagı sür ,2 ayda kurtul.

daha önce kullandınız mı yoksa sizde kulaktan dolma bilgi ile tavsiye mi ediyorsunuz? bir çok yerde bu yağların bir işe yaramadığı haberleri yapıldıda ondan soruyorum

bu iş o kadar kolay olsaydı kimse binlece lira verip lazer epilasyon yaptırmazdı.
  • ben de biomeen kıl azaltıcı serum kullanmaya başladım. 2-3 ay içinde sonuç vermezse bana da lazer yolu gösükür.
  • Ben şey kullanıyorum..

http://forum.donanimhaber.com/m_31575593/tm.htm

quote:

birolayd En etkili kesin en iyi çözüm

Tüy alma yayı

Bu aleti 2-3 tl ye satıyorlar.. Bundan etkilisini görmedim, epilasyon aletlerinin hepsi yalan. Ya bu aleti kullanacaksın yada kuaförde/berberde iple aldıracaksın yada diğer yöntemler.

Sadece çok sıkı olan bir yay, iki tarafında tutma yeri var, tutma yerlerinden tutup yayı büküp iki elle aynı yönde çevirip kıllara yakınlaştırın en ufak tüyleri bile alıyor. Sadece tek yönde çevirince alıyor. Valla süper ve çok basit bir alet, neden bu kadar geç bulmuşlar anlamadım..

quote:

Orijinalden alıntı: yildiz53

LİLA PRATİK EPİLASYON ALETİ

EN KULLANIŞLI VE PRATİK ÇÖZÜM
    paradan tasarruf
    cildi tahriş etmez
    hijyenik
    zamanla incelen tüyler
    kullanım kolaylığı
    PRATİK
    www.batikozmetik.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 14 Mayıs 2010; 22:27:11 >
  • 2 sene geçmiş son mesajdan . aynı durumdan muzdaribim ancak şu an lazere para harcamak istemiyorum . çok aşırı değiller ama çıkmasını istemediğim 2-3 cmlik alanlar var her iki yanakta da . bu telden kullanan var mı ? en azından ben lazere gidene kadar arttırmayacak bir yöntem istiyorum .

son 3-4 ayda , 3-4 kere ağda , iple alma ve 1-2 kez yakma işlemi yapıldı o bölgeye, hangsinden dolayı bilmiyorum ama bariz bi artma gözledim. bu da canımı sıkıyor . makineyle alsam da nokta nokta uçları görünüyor malesef.
  • Bende çok muzdaribim arkadaşlarım arasında çok utanıyorum çok fazla tüy var makineyle alıyorum ama yinede iğrenç duruyor ne yapmalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazer epilasyon dostum gerisi yalan
  • .i. . kullanıcısına yanıt
    Yarın kozmetikçiden bu yayı alicam

• Cımbız ile almaktan farkı yok gibi telin.Sonuçta ikisinde de çekiyorsun kökünden.Şimdilik cımbızla idare ediyorum bakalım artmasa bari
  • Her erkekte var neden kafana takıyorsun ki tvlerde gördüğünüz özendiğiniz adamların doğal halimi sanıyorsunuz o hallerini

• quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Cımbız ile almaktan farkı yok gibi telin.Sonuçta ikisinde de çekiyorsun kökünden.Şimdilik cımbızla idare ediyorum bakalım artmasa bari

Mesajı attığınız tarihten bu yana artma oldu mu hocam? Yoksa başka bir şekilde almaya falan mı başladınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mcp

quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Cımbız ile almaktan farkı yok gibi telin.Sonuçta ikisinde de çekiyorsun kökünden.Şimdilik cımbızla idare ediyorum bakalım artmasa bari

Mesajı attığınız tarihten bu yana artma oldu mu hocam? Yoksa başka bir şekilde almaya falan mı başladınız?

Hiç hatırlamıyorum ki o zaman nasıldı.Ama artış oldu galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lazer epilasyon yapmayın yanaktaki tüyler sakal oldu :D artı tahriş ve yanık oldu yapmayın baska yöntemler ancak

• Göz çevresine ve yanağa epilasyon yapmayın. Ağda da yapmayın. Kırışıklıklar ve benler gibi kahverengi lekeler oluşur.

Tüy dökücü ürünler kullanmanızı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 13 Kasım 2016; 21:28:0 >
  • Berberlerin yanaklardaki kılları almak için kullandığı bir makine var. ismi nedir tam olarak, internette ne olarak bulabilirim?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.