Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adamsimitcay

Arkadaşlar resmi note 8 pro 6/128 kullanıyorum. fakat son zamanlarda NFC çalışmıyor. ne yaptıysam düzelmedi. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. neden olabilir ?

Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucunda sorunu çözdüm. Ayarlar oradan uygulamalar oradan Vakıfbank mobil uugulamasi oradan tüm izinleri veriyoruz. ben bunlari yapmama rağmen çalışmıyordu. Defalarca markette ödeme yapmaya çalıştım en son aynı şekilde ayarlar uygulamalar ve yine Vakıfbank mobile girdim otomatik başlatma şeklinde bir tik var onu aktif ettim öyle çalıştı. Youtubede anlatimi var ama otomatik başlatmayi falan hiç kimse söylememiş. Ben sorunu bu şekilde çözdüm bilginiz olsun Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adamsimitcay -- 10 Aralık 2020; 21:24:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• adamsimitcay kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bilgilendirme için.
  • Varsayılan oynatıcı VLC seçtiğim halde sürekli kendi oynatıcısıyla açıyor. Değişmiyor mu bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar telefon kilitliyken direk video kaydına başlaması için bir kısayol var mı, ses tuşuna basma gibi? kızımın bazı anlarını kaydetmek istiyorum da geç kalıyorum açana kadar

• zincirkıran Z kullanıcısına yanıt

Direkt video kaydına başlama yok ama hızlıca kamerayı açmak için Ayarlar/Ek ayarlar/Tuş kısayolları/Kamerayı başlat kısmına güç tuşuna 2 kere bas özelliği atarsanız ekran kilitli de olsa güç tuşuna 2 kere basınca direkt kamera açılır. Kamera ayarlarından önceki modu kaydet kısmını açıp kamerayı video kısmı seçiliyken kapatırsanız direkt olarak video ekranı gelir. Hızlıca kayıt tuşuna basmak kalıyor geriye.

• Bende de aynı
  • adamsimitcay kullanıcısına yanıt
    Ben hiç bişey yapmadım direk çalıştı
  • çok teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

Varsayılan oynatıcı VLC seçtiğim halde sürekli kendi oynatıcısıyla açıyor. Değişmiyor mu bu?
    Dosya yöneticisi ile açınca öyle oluyor galiba. Dosya yöneticisi içinde bir ayar varsa değişebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paramedik 112 kullanıcısına yanıt
    Galeriden açınca oluyor bu durum.
  • Merhabalar elimde yurtdışı IMEI atılı bir Note 8 Pro var. Cihazda hiçbir sıkıntı veya problem yok ancak MIUI 11'e dönmek istiyorum. Nasıl dönmem gerekiyor ve döndüğümde atılmış olan IMEI silinecek mi? Vaktini ayırıp bilgi verebilecek varsa sevinirim, teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Mobil veriye bağlanamaz oldum.

Vodafone kullanıyorum. Mobil veriyi açtığımda üstte internet bağlantı simgesi çıkıyor, 4.5G bağlanmış gibi görünüyor ama herhangi bir yere girmeye çalıştığımda internet bağlantısı yok hatası veriyor. Uçak modunu aç-kapa ve mobil veriyi kapa-aç yapıyorum birkaç kez, sonra düzeliyor. Mobil veriyi kapatıp daha sonra bir kez daha açtığımda yine aynı sorun yaşanıyor.

Farklı coğrafi konumlarda aynı sorun devam ediyor. Yani baz istasyonu kaynaklı bir şey değil. Yaklaşık 10 gündür böyle bir sorun yaşıyorum. Son gelen güncellemeden sonra mı oldu, emin değilim. Wifi bağlantısında herhangi bir sorun yok. Adguard DNS tanımlı telefonumda. Ama aldığım günden beri tanımlı. Ondan kaynaklandığını da sanmıyorum.

Sorunumun sebebi ne olabilir? Çözümü nedir?

ÖZEL DNS hizmetini kapatınca sorun çözülüyor, açınca yine Vodafone mobil veri bağlanmaz oluyor. Adguard'dan başka bir reklam engelleme DNS hizmeti denedim, yine aynı sorun oluyor.

• YouTube vanced ı sorunsuz kullanan var mı. Son sürümü yükleyince micro g batarya optimizasyonu kapat uyarısı veriyor. Kapatıyorum ama bir süre sonra tekrar açılıyor bildirim ekranına çıkıyor. Miu optimizasyonu kapalı bu arada.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt

Bildirime uzun süre basıp ayarına girdikten sonra bildirimleri kapatacaksınız. Herhangi bir sorun yok son sürümde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zymnax

Merhabalar elimde yurtdışı IMEI atılı bir Note 8 Pro var. Cihazda hiçbir sıkıntı veya problem yok ancak MIUI 11'e dönmek istiyorum. Nasıl dönmem gerekiyor ve döndüğümde atılmış olan IMEI silinecek mi? Vaktini ayırıp bilgi verebilecek varsa sevinirim, teşekkürler

Aşağıdaki yazılımı indirin. Yedeklerinizi alın, fotoğraf video vs.

C nin altına rom diye bir klasör yaratın. Size verdiğim rom.zip içindeki 4 dosyayı buraya atın. Aşağıdaki indirdiğiniz tgz uzantılı dosyanın içindeki şeyleride buraya atın. Sonrasında telefonu kapatın ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun. Fastboot ekranı geleccek, telefonu bilgisayara bağlayın ve flash_all.bat dosyasına çift tıklayıp bekleyin. Kurulum bitince telefon açılacaktır otomatik.

Yada indirin dosyaları bana haber verin teamviewer üzerinden ben halledeyim.

https://dosya.co/prn0dvse16fe/rom.zip.html

https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.QGGINXM/begoniain_in_global_images_V11.0.4.0.QGGINXM_20200616.0000.00_10.0_in_0ffd9ec049.tgz

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 12 Aralık 2020; 18:15:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Aşağıdaki yazılımı indirin. Yedeklerinizi alın, fotoğraf video vs.

C nin altına rom diye bir klasör yaratın. Size verdiğim rom.zip içindeki 4 dosyayı buraya atın. Aşağıdaki indirdiğiniz tgz uzantılı dosyanın içindeki şeyleride buraya atın. Sonrasında telefonu kapatın ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun. Fastboot ekranı geleccek, telefonu bilgisayara bağlayın ve flash_all.bat dosyasına çift tıklayıp bekleyin. Kurulum bitince telefon açılacaktır otomatik.

Yada indirin dosyaları bana haber verin teamviewer üzerinden ben halledeyim.

https://dosya.co/prn0dvse16fe/rom.zip.html

https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.QGGINXM/begoniain_in_global_images_V11.0.4.0.QGGINXM_20200616.0000.00_10.0_in_0ffd9ec049.tgz

Alıntıları Göster

Bu işlem sonrasında bootloop, IMEI silinmesi gibi bir sorun yaşamayacağım değil mi?

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Bende de aynısı ama uyarı şeklinde veriyor siliyorum herhangi bir ayarda yapmadım belki yeni güncelleme ile giderilir. Çözemedim
  • 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.