Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat1981pls kullanıcısına yanıt
    Valla bu konu içinde "rehber" diye neredeyse tüm sonuçlara baktım ama düzgün bir şey bulamadım. Aylar öncesinden yine sormuştum hesabı kaldır vs denildi denedim olmadı. Kişiler uygulamasında bir sorun yok ama telefon simgesindeki kişilere girince çift gösteriyor. Hadi orayı kullanmam sorun değil ama WhatsApp'ı da etkiliyor bu sefer. Oradakiler de çift çıkıyor. Ha şimdi işim gücüm yok gibi 80-90 kişiyi temizlemekle uğraşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuya dahil olmayan adam -- 14 Aralık 2020; 15:19:51 >
  • Benim rehberde de cift gorunme var onu dert etmedim ama whtsupta problem yok

• Zymnax kullanıcısına yanıt

Durumu anladim.

Ben android10 uda yapmadm pil suresi yuzunden.kac aya gelir acana

• murat1981pls kullanıcısına yanıt
    Mesela bende kayıt yeri seçme yok. Direkt olarak bağlı gmail hesabına kaydediyor. Telefona, SIMe kaydet diye bir şey yok yani. Bağlı 3 gmail hesabı var onları gösteriyor kayıt yeri olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

Arkadaşlar şu rehber kişilerinin bazılarının ikişer tane olmasını bir türlü çözemedim. Çözen varsa Allah aşkına anlatsın çıldırmak üzereyim. Teker teker siliyorum bir süre sonra yine iki tane oluşuyor.

Rehberi açtığınız zaman tekrarlayan kişileri birleştir diye bir seçenek yok mu ayarlarda?

Ben yapmıştım bir arkadaşın telefonunu bu şekilde Note 9S di aynı google kişiler vardı.Kendim Endonezya rom yüklediğim için Xiaomi nin kendi rehberi var.

• yasin3322 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğin yer kişiler uygulamasında var. Ben diğerinden bahsediyorum.
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

İnternet hızı yavaşlayınca görüntü kalitesi otomatik olarak düşüyor. Yalnızca benim değil, karşı tarafın bağlantısında da sorun varsa kalite düşüşü yaşanıyor.

İnternetle alakalı olduğunu sanmıyorum örneğin google Duo uygulamasında bile kalitem resmen 240 p gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

Hocam dediğin yer kişiler uygulamasında var. Ben diğerinden bahsediyorum.

Çift gösterme sorunu bendede vardı. Hatta aynılarını siliyordum sonra telefonu yeniden başlattığımda tekrar geri geliyorlardı. Play storedan farklı bir rehber indirip onunla hallettim sonra düzeldi, indirdiğim uygulamayı geri sildim sonrada.

• quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Bu mesaj silindi.

Bir kere bugün eve gelince yaşadım ben de. Durup dururken kendiliğinden kapanıp açıldı. Ama 3 4 kere yaşamadım hiç.

• theVerge T kullanıcısına yanıt

Neden Endonezya değil de hindistan rom ?

• Bugünkü İşcep Mobil uygulamasındaki çökmeden sonra İşcep Mobil onay kodu veya iş bankasından herhangi bir SMS alamama sorunu yaşıyorum, iş bankasiyla ve turktelekom ile görüştüm iki tarafta da bir engelleme veya kısıtlama olmadığını söylediler. Daha sonra hattımı başka bir telefona taktigimda SMS geldiğini gördüm. Redmi note 8 pro telefonumdan kaynaklı bir sorun olduğunu anladım ama çözemiyorum. Bu sorunu başka yaşayan veya çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

İyi forumlar.

• Karakartal57 kullanıcısına yanıt
    aynen bende de öyle çok kötü düşüyor görüntü kalitesi. sulu boya gibi oluyor resmen iğrenç
  • Çok saçma değil mi hocam? Koskoca whatsapp bi optimizasyon yapamıyor mu veya Xiaomi? Görüntülü konuşmaktan utanır hale geldim resmen

• İki üstteki mesajım için yardımcı olur musunuz lütfen bir tek benim başıma mi geldi

• SMS alıyorsunuz ama iş bankasından alamıyorsunuz diye anladım. Engellenen kullanıcılara eklenmiş olabilir. Onu kontrol edin ve Mesaj uygulamasının tüm verilerini temizlemeyi deneyin.

• Arkadaşlar telefonun otomatik parlaklığı çalışmıyor var mıdır bir çözümü a10 miui 12 cihaz
  • arkadalar yarım kalan video çekimi nereye ve ne uzantıyla kaydediliyor, biliyor musunuz?

• Merhaba, redmi note 8 ve pro modeli için kullandığım Xiaomi orijinal şarj aletini kaybettim. Amazon sitesinde type C orijinal Samsung şarj aleti 45 lira yazıyor çoğu sitede 120-150 lira, bu fiyata olması beni şaşırttı, güvenip alsam mı? Orijinal ise Amper, watt, volt değerleri uyumsuz olur mu Xiaomi cihazlarla ? Teşekkür ederim. 

https://www.amazon.com.tr/dp/B07WRDGW6D/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_DmW2FbWVBQ4J2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ptmustafa -- 17 Aralık 2020; 10:17:25 >
  • 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.