Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki uygulama arasında geçiş yaparken diğerini yeniden başlatmaya başladı telefon sorun ram kaynaklı mı? Uygulama silmek mi gerekir
  • ptmustafa kullanıcısına yanıt

Pil tasarrufundan kaynaklı olabilir

• Ben yurtdışı note 8 pro aldim 1 ay oldu henüz imei attirmadim bu işlerdende pek anlamam imei artırırken nelere dikkat etmem lazim bilen arkadaşlar varmı
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    Bende kendi kumanda uygulamasından hem LG tv yi hem next uydu alıcısında sıkıntısız çalışıyor.
  • Bugün redmi note 8 pro aldım. (64 gb türkiye garantili)

1- Eşimin telefonu da aynı, o 3 aydır kullanıyor ve Çok memnun. Miui 12'ye geçtikten sonra pil performansı sanki biraz azaldı, belki bize öyle geliyordur. Sizlerde durum nedir ve önerileriniz nelerdir?

2- Kendi telefonumda Miui 11'den 12'ye geçmeli miyim?

3- Miui 12'den 11'e (türkiye garantili) kolayca bir geri dönüş yolu var mı?

Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • simsar7 S kullanıcısına yanıt
    Benim kendi fikrim miui 12 ile pil performansında bir düşüş var ve bi hantallık geldi 3 aydır miui 12 kullanıyorum 5 ayda miui 11 tecrübem var geçişlerde animasyonlarda kullanımda bi hantallık sezdim ilk başlarda rahatsız oldum ama zamanla alıştım öyle aman aman fark yok ama bi tık performansta azalma var kasma donma söz konusu değil hala canavar gibi telefon eğer güncel olsun yeni özellik vb şeyler istiyorsan güncelle ama sorun degilse miui 11 de kal o performansı daha iyiydi şimdi gelip hard reset,fabrika ayarına dön vs şeyler diyen olabilir denedim tabii ki ama miui 12 nin getirdigi animasyonlar sıkıntılı şu anda miui 12.0.5 ten yazıyorum bi nebze düzelme varda bi miui 11 değil be...
  • simsar7 S kullanıcısına yanıt

Daha önceki mesajlarda da yazmıstım

Miui 12 gelir gelmez güncelledim

Perf kaybı yok.3 günde bir şarja takıyorum,

Şarja taktığım günü bile unutuyorum

Küçücük Ekrana yapışık yaşamıyorum,

mail kontrolu + görüşme + whatsapp, bankacılık, 5 - 10 dk face + kamera

oyun yok. saatlerce youtube yok.

zaten zaman da yok iş güç var..

takıntıya gerek yok. ekran süresi gibi aldatıcı bilgilere kulak asmayın.

nasıl olsa 2 seneye değiştireceksiniz.

bu cihazlara en az 3 sene bir şey olmaz. korkak kullanmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 8 Aralık 2020; 0:45:48 >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Olayın özeti budur.
  • Bende güncelledim. Memnunum. 10 saatten aşağı ekran sürem yok. Evde olsam sürekli wifi ile 15 saati rahat görürüm. Günlük en az 11 saat mobil veri açık. Telefon iş yerinde zorla çekiyor bu pilimi bitiriyor. Buna rağmen şu an %34 pil ile 9 saat ekran sürem var. Full sorunsuz çeken yerde olsam sürem daha da artar... Bol sosyal medya, mail, whatsapp, telegram, youtube, film, dizi... Kullanımım bu. Oyun oynarsanız bu süre çok rahat 7 saate düşer. O yüzden sıkıntı yapmayın.

• Telefon 1 aylık olmadı dün akşam şarj ettim 9 gibi çektim şarjdan 90 şarjda. Baya kullandkm ama şuan şarj 25de normal midir acaba? Hiç yoktan 24 saat gitse. Note 9 pro çok daha iyi galiba bu konuda

• Telefonu 1 yildir kullaniyorum, ekran surelerinde yaklasik yuzde 20 gibi bir azalma soz konusu. Pil omru veya guncellemeler nedenle olabilir. Onun haricinde genel olarak cok iyi ve hicbir sorun yasamadim. Telefonu sifir alip veya hali hazirda kullanip miu guncelleyenler format atip sifir kurulum ile daha stabil kullanabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Telefonu 1 yildir kullaniyorum, ekran surelerinde yaklasik yuzde 20 gibi bir azalma soz konusu. Pil omru veya guncellemeler nedenle olabilir. Onun haricinde genel olarak cok iyi ve hicbir sorun yasamadim. Telefonu sifir alip veya hali hazirda kullanip miu guncelleyenler format atip sifir kurulum ile daha stabil kullanabilirler.

sıfır kurulum yapacağım bende 1 yıldır kullanıyorum ama uygulamaları geri yüklemek gözüm kesmiyyor 80 yakın uygulama yüklü

• quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

sıfır kurulum yapacağım bende 1 yıldır kullanıyorum ama uygulamaları geri yüklemek gözüm kesmiyyor 80 yakın uygulama yüklü

Alıntıları Göster
    Evet o biraz sorun ama gercekten degiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar resmi note 8 pro 6/128 kullanıyorum. fakat son zamanlarda NFC çalışmıyor. ne yaptıysam düzelmedi. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. neden olabilir ?

• adamsimitcay kullanıcısına yanıt

ayarlarda nfs sıfırlamakla ilgili bir ayar vardı bende işe yaramıştı bir bak istersen

• Arkadaşlar lütfen bilgisi olanlar bana yardımcı olabilir mi? Ekran yansitma konusunda sorun yaşıyorum eskiden hic kasma donma yapmadan yansıtıyordu tv ayni wifi internet aynı ama artik kasma donma yapıyo miui 10 kullaniyorum bu kasma olayini nasil çözebilirim?

• hk61- H kullanıcısına yanıt

Benimki artık hiç bağlanmıyor televizyona.

• Mobil veriye bağlanamaz oldum.

Vodafone kullanıyorum. Mobil veriyi açtığımda üstte internet bağlantı simgesi çıkıyor, 4.5G bağlanmış gibi görünüyor ama herhangi bir yere girmeye çalıştığımda internet bağlantısı yok hatası veriyor. Uçak modunu aç-kapa ve mobil veriyi kapa-aç yapıyorum birkaç kez, sonra düzeliyor. Mobil veriyi kapatıp daha sonra bir kez daha açtığımda yine aynı sorun yaşanıyor.

Farklı coğrafi konumlarda aynı sorun devam ediyor. Yani baz istasyonu kaynaklı bir şey değil. Yaklaşık 10 gündür böyle bir sorun yaşıyorum. Son gelen güncellemeden sonra mı oldu, emin değilim. Wifi bağlantısında herhangi bir sorun yok. Adguard DNS tanımlı telefonumda. Ama aldığım günden beri tanımlı. Ondan kaynaklandığını da sanmıyorum.

Sorunumun sebebi ne olabilir? Çözümü nedir?

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Mobil veri ayarlarınızı sıfırlayın telefonunuza kapatıp açın tekrar deneyiniz. Ayrıca Vodafone mobil internet ayarlarını tekrar yapılandırma ile cihazınıza yükleyip deneyiniz.
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt

Ayarlardan bağlantı ve paylaşım sekmesine gelin. En altta wifi, Bluetooth,mobil ağları sıfırlayı tıklayın. Düzelir muhtemelen. Bende aynısı oldu yapınca düzeldi

• 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.