Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

2.173
Cevap
118
Favori
145.133
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2364 Mesaj
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Boyutlar:
    Yükseklik: 161,35 mm
    En : 76,4 mm
    Kalınlık : 8,79 mm
    Ağırlık: 199,8 g

Renkler:
    İnci Beyazı, Orman Yeşili, Mineral Gri

6.53" Dot Drop ekran ultra geniş görüş açısı sunar

TÜV Rhineland sertifikalı 256 seviyeli ayarlanabilir okuma modu

Ön ve Arkada Corning Gorilla Glass 5 ile daha az düşmeden kaynaklı ekran hasarı olasılığı

Teknik Özellikler:
    Ekran: 6.53" 1080x2340FHD+ HDR ekran 395 PPi
    Parklaklık: 500nit (tip) / 420nit (min) Ön ve Arkada [ Kontrast: 1500: 1 (tip) NTSC:% 84 (tip) GO. 91.4%
    Standart mod | Gün ışığı modu | Gece modu | Renk sıcaklık ayarı

İşlemci: Mediatek Helio G90T sekiz çekirdekli profesyonel oyun işlemcisi AnTuTu v8 puanı: 283,333* *Xiaomi tarafından açıklanan resmi skor verisidir.
    Güçlü GPU performansı Yüksek yoğunluklu oyunları aralıksız bir biçimde yüksek kare hızında çalıştırır.

CPU adı: MTK Helio G90T (12nm)
    2 x A76 2.05GHz büyük çekirdek
    6 x A55 2.0GHz küçük çekirdek
    GPU: ARM Mali G76 MC4 çekirdek

Ram ve Depolama:
    6/64 - 6/128 ve 256GB hafıza kartını destekliyor.
    RAM: 6GB LPDDR4x 2133MHz çift kanallı
    ROM: 64GB / 128GB UFS2.1 flash depolama

10 saate kadar oyun oynamayı destekler
    2 saatte %100 şarj olur*

Batarya: 4500mAh uzun süre dayanıklı pil ve 18W hızlı şarj desteği

İşletim Sistemi: Android 9. 0 Pie MIUI 10

Girişler: Usb Type C ve 3.5mm Jack Girişi

IP52: Sıvı Sıçraması, Suya ve Toza Karşı Dayanıklı

Diğer Özellikler: NFC, VoLTE HD, GAME Turbo 2.0
    Yağa ve parmak izine karşı koruyucu kaplama

Çok işlevli NFC Telefonunuzu cüzdana dönüştürür Redmi Note 8 Pro ile kredi kartınız hep yanınızda

Manzara modunda Wi-Fi sinyalinin el tarafından engellenmesi önlenir Wi-Fi X anten Anten sinyal alımı için boşluk alanı bırakır TÜV Rheinland yüksek ağ bağlantı performansı sertifikalı telefon ve işlemci

4℃ - 6℃ soğutucu, oyunların bir şekilde çalışmasını garanti altına alır*
    LiquidCool teknolojisi

Kamera Özellikleri:

Ana Kamera: Samsung ISOCELL GM1 64MP - f / 1.6, 1.6 (21MP)
    Telefoto: 2MP - f / 2.4, 1.75
    Geniş Açı: 8MP - f / 2.4, 1.12, 120º
    Süper Makro: 2MP - f / 2.4, 1.75
    Ön Kamera: 20 MP, f/2.0, 0.9µm

1.3 kat geniş görüş*
    120° görüntü bozukluğu düzeltme özellikli ultra geniş açı Ultra geniş açı modunu etkinleştirmek, alan görüşünü 79°'den 120°'ye çıkartır ve çekim pozisyonunu değiştirmeden daha fazla sahne çekilebilir

64MP Ana Kamera: 64MP Ultra HD modu | Ultra gece modu | AI sahne algılama 5.0 | Akıllı ultra geniş açı modu | Ultra geniş açı köşe bozulmasını düzeltme | AI Güzelleştirme | Seri çekim modu | Mintatür efekti | Düzleştirme | Özel filigran | Pro mod | Portre modu arka plan bulanıklığı ayarı | 3D ışıklandırma | Panorama modu | AI yüksek çözünürlüklü fotoğraflar | AI Gök boyama*

20MP özçekim kamerası

Arkaplan bulanıklığı düzeltme özellikli yapay zeka portre modu Her zaman mükemmel özçekimler, Fotoğraf ve video çekmek için ayarlanmış AI Güzelleştirme. Portre modu, arka plan bulanıklığının derinliğini ayarlamanıza ve daha profesyonel özçekimler yakalamanıza izin verir

Arka kamera video özellikleri:
    4K kayıt 30fps
    1080P kayıt 60fps / 30fps
    720P kayıt 30fps
    1080P ultra geniş açılı video kaydı 30fps
    720P ultra geniş açılı video kaydı 30fps
    1080P ağır çekim kaydı 120fps
    720P ağır çekim kaydı 960fps / 240fps / 120fps

Ön kamera video özellikleri:
    1080P kayıt 30fps
    720P kayıt 30fps

Makro lens ile ayrıntıları yakalayın
    2cm yakın çekim makro lens
    Çok yakın otomatik odaklama yeteneği

2cm yakın makro lens ile en küçük ayrıntılar bile net olarak çekilebilir

Çoklu ortam:
    MP4 | M4V | MKV | XVID | WAV | AAC | MP3 | AMR | FLAC | APE

Sensörler:
    Mesafe sensörü Ekran ortam ışığı sensörü | İvmeölçer | Jiroskop | Elektronik pusula | Titreşim motoru | Parmak izi sensörü | Kızılötesi sensörü

Kablosuz Ağ Protokolleri:
    802.11a / b / g / n / ac
    2.4G Wi-Fi / 5G'yi destekler Wi-Fi
    Wi-Fi Doğrudan / Wi-Fi Ekran
    Bluetooth 5.0'ı destekler.

Operatör Ağ ve Bağlantı:
    4G+/4G/3G/2G Destekli
    Çift SIM VoLTE HD arama destekli②
    LTE FDD B1 / B2 / B3 / B4 / B5 / B7 / B8 / B20 / B28
    LTE TDD: B38 / B40
    WCDMA B1 / B2 / B4 / B5 / B8
    GSM: B2 / B3 / B5 / B8

Tuşlar ve Girişler:

Paket içeriği:
    Redmi Note 8 Pro / 18W Hızlı Şarj Güç adaptörü / Basit koruyucu silikon kılıf /
    USB C Tipi kablo / SIM çıkarma aracı / Kullanma kılavuzu / Garanti kartı

Yazılım:

Gcam 6.1 X6 v2.1 Final*
    (wyroczen, 19-11-2019)
    *Geliştiricinin test ettiği son kararlı sürümdür.

XML Yapılandırma Ayarları

Nasıl Yüklenir / Kaydedilir

Spotify Lite 0.13.57.96

Destek:

Telegram Yardımlaşma ve Bilgilendirme Grubu

Redmi Note 8 Pro TWRP Recovery Yükleme Anlatımı

Xiaomi Türkiye Garantili Fiyatı:

6/128 versiyon
    2699 TL

6/64 versiyon
    2499 TL

Note 8 Pro Kutu Açılış:

İnceleme:

Oyun ve Kamera Performansı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 21 Kasım 2019; 12:21:49 >

|
    |

• Bence bu telefona 2500-2600 TL fazla bir rakam değil yanlış anlamayın ama gidip Galaxy A50'ye gözü kapalı bu parayı veren adam böyle özellikli bir cihaz için nerdeyse kuruş hesabı yapar hale gelmesi komik bir durum. Genel konuşuyorum bence yanlış. Hatta A70'de bile olmayan veya olup da daha üstün özellikleri olan bir cihaz Note 8 Pro lütfen telefonun değerini bu kadar da düşürmeyin rica ediyorum uygun fiyata almak ayrı konu ölücülük yapmak başka bir şey konuştuğumuz yeni bir cihaz değil Redmi'nin 8. nesil cihazı olarak biraz saygıyı hakediyor. Piyasa böyle herseyin bir ederi var bana göre de vergiler vs. S10e ve P30 lite gereksiz pahalı mesela ama P30 lite 2000 lira S10e 3000 lira olsun demiyorum mesela bu kadar söylenmiyorum. Türkiye gerçeği böyle beğenmiyorsanız ölücülük yapmak yerine içinize siniyorda veya imkânınız yoksa çakma IMEI ile kullanırsınız. Neredeyse böyle özellikli bir cihaz 1500 lira olsun diyecek kadar düşüncesiz konuşanlar var. Yurtdışında olabilir ama burası Türkiye keza Apple fiyatları belli. Umarım anlatabilmişimdir. Emeğe ve teknolojiye biraz saygı lütfen. Sürekli fiyatlardan şikayetçi olan arkadaşlar gitsin fiyatı biraz düşerse Note 8 alsın herkes de Pro sürümü alıp kullanacak diye bir kural yok ayrıca. Beğenmeyen gitsin aynı fiyata A30s satılıyor onu da alabilir bilmem anlatabildim mi? Tamam para kolay kazanılmıyor ama hiç hoş değil artık şu ölücü zihniyetten vazgeçin lütfen. Cahil ve komik duruma düşüyorsunuz.

Arisaka kullanıcısına yanıt
    @Arisaka demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Anca hakaret edersin. Çünkü ana-baba terbiyesi almamış biri olduğun forumdaki mesajlarından belli. Her zaman karşındakini aşağılar, bilmişlik taslarsın.. Ha bu arada 38 yaşındayım hatırlatayım. Belki baban yaşındayım kim bilir.
    Tabi tabi 9T varken esamesi okunmaz. Geçmişe bakalım mı biraz...

Mi 8 Lite kullandığın zamanlarda Huawei Mate 20 Lite konusuna gelip:
    "Mi 8 Lite" dururken bu telefonu almak enayiliktir" diyerek telefonu alanlara da hakaret etmiştin.

Sonra Mi 8 Lite konusunda telefona sektirmeye başladın. Sattın telefonu gittin Redmi Note 7 aldın. İşte telefon budur dedin yine insanları hakir gördün. Sağa sola sataştın çünkü senin yapın bu. Aldığın her telefona tapmak gibi ilginç bir huyun var. Neyse gel zaman git zaman Redmi Note 7'de de sorunlar yaşamaya başladın ve tüm Xiaomi telefonlarına sektirdin. Aldığım 3. ve son mi telefonu budur. Mi yazılımsal olarak şöyle böyle diye...

Tabi bu laflar havada kaldı çünkü kalıbının ergeni olmadığın için çıkan her yeni modele atlayan sazan misali gidip 9T aldın. Tabi tapınma ritüeli burada da devam etti. Sürekli telefon efsane başka telefona para verilmez salaklık, ahmaklık derkeeeeeen... Ne oldu? Ekrandan parmak izi okuyucu son parlaklıkla ekranda belirmeye başlayınca telefon yine kötü kaka.

Yazık vallahi sana. Elindeki ile mutlu olmayı beceremeyen basit bir ergenden fazlası değilsin. Yarın 10T çıkar gider onu alır eski telefonları ve başkalarının sevdiği diğer modelleri kötülersin.

Gelelim konumuza. Senin için 9T harika olabilir. Ama bak bu senin için olabilir başkası için olmayabilir. Pop-Up kamera, artmayan hafıza, kızılötesi gibi seçenekler başkaları için çok elzem olabilir. Ekran amoled olmasın IPS olsun deyip senin putlaştırdığın telefondan vazgeçen olabilir. O kamera çık-gir bozulur deyip vazgeçenler olabilir. Kızılötesi yoksa benim için bitmiştir diyen olabilir. Anlıyor musun? Olabilir... Sen sensin başkaları da başkası...

Bende 9T konusunu her gün takip ediyorum. 100'lerce sayfayı üşenmeden okudum. Kaçak olandan almayı da çok düşündüm. Ama vazgeçtim. 8 Pro 2.000 seviyesine düşünce garantili olandan almayı düşünüyorum artık. Senin bu düşüncelere saygı duyman lazım ama bu sende olmayan bir vasıf.

Yapman gereken çok basit. Beğenmediğin bir telefonun konusuna girip mesaj yazmayacaksın. Mesela ben iPhone sevmem. O markaya verilen paraya acırım. Ama hiç bir konusuna girip "Bu telefonu alanlar enayidir" demem. Para onların parası, zevk onların zevki...

Bunca şeyi senin gibi biri için neden yazdım biliyor musun? Seni tanımayan üyeler senin nasıl bir psikolojik sorunlu, kendini beğenmiş, bencil ve aşağılayıcı bir tip olduğunu öğrensinler diye. Bu mesajı okur musun bilmem ama şikayet edeceğin kesin. Ceza alabilirim yönetimin canı sağ olsun. Senin hakaretlerine karşı sadece mesajlarını silmeyle kalmışlardı ki ben hakaret etmiyor sadece seni tanımlıyorum. Bakalım benim cezam ne olacak :)

Not : Neymiş piyasadan uzak kalanlar için yazmış. Peh! Sen uzak ol yeter kimsenin senin bencil fikirlerine ihtiyacı yok...

Arkadaşlar ufak bir inceleme yazısı yazmak istiyorum.

Daha note 8 proyu alalı 3 gün oldu. Görüşlerimi yazarken iPhone marka cihazlarla kıyaslama yapacağım. Çünkü 10yıldır android telefon kullanmadım. Hatta iPhone 11 alacakken ani bir kararla bu telefonu aldım.
    ( Yaklaşık 5bin TL cebime kaldı)
    Öncelikle telefon hiç ısınmıyor. Sadece şarjda biraz ısınmakta. Onun dışında buz gibi. Pubg açtım saatlerde full ayarda hiç kasmadan oynadım sadece arkasında hafif bir ılıma oluyor. O da cihaz devamlı elimde olduğu için vücut ısımdan olabilir. iPhone'da telefon cayır cayır yanıyordu. Normalde şu saatlerde (18.40) şarjım%15 civarı kalıyorken şuan bu telefonda%76 şarj var.

Çok ilginçtir dokunmatik hassasiyeti iPhone telefonlardan bile iyi. Sanki nereye dokunacagımı algılıyor ve parmağımı hafif dokunmaya yakınken bile algılıyor.
    Ayarlardan tam ekran modunu seçtim ve hiç iPhone'da alıştıgım arayüzü aramıyorum. Gayet kullanışlı.

Alırken hiç dikkat etmedim ama telefonun içindeki kızılötesi sayesinde evdeki Tv'yi klimayı ses sistemini kontrol edebiliyorum. Bu bence benim için büyük kolaylık.

İçindeki nfc sayesinde yanımda kredi kartımı unuttuğum için markette banka uygulaması ( garanti) sayesinde telefonu posta yaklaştırıp ödeme yapabildim. Bunlar iPhoneda hayal gibi şeyler :)

Telefonda FM radyoda var. Önemsiz gibi duran ama güzel bir fonksiyon.

iPhone'da wifiyi ve Bluetooth'u tamamen kapatabilmek için ayarlara girip tek tek kapatmak gerekiyordu. Bunda tek dokunuşla halloluyor.

iPhone magazası iyiydi ama önemli bir çok program çok yüksek fiyatlarda ücretli ve abonelik sistemindeydi. Android de yükle AKP'yi bak keyfine 😎

Güncelleme konusuna gelirsek telefonu aldığım miui magazadaki görevli arkadaşın dediği gibi note 8 ne kadar güncelleme alırsa pro da aynı sürüme kadar güncelleme alır. Bu mtk buna güncelleme yok gibi bir şey olmazmış Ayrıca bazı arkadaşlar rom fazla olmaz diyor. Bu kısım beni baglamıyor. Çünkü ben telefonda bankacılık uygulamalarını yoğun bir şekilde kullandığım için tanımadığım etmediğim adamların romunu asla kullanmam. Zaten orijinal takılırım.

Telefonun hoparlörü bence efsane olmuş. Ses gayet net ve yüksek çıkıyor. Seste hiç bozulma çatlama yok. Müzik sesinin oldukça kaliteli veriyor.Duyan hayran kalıyor gerçekten.
    Kulaklık çıkışındaki ses de güzel aynı kulaklıkla aynı şarkılarda iPhone kadar güzel ses alıyorum

Ön selfie kamera çok iyi. Arka kamera da iyi ama bana göre video kalitesi çok vasat geliyor . Sanki 240p video çekiyor. Böyle güzel fotograf çeken lens nasıl videoda böyle çuvallıyor anlamadım. Galiba yazılımsal bir iyileştirmeye ihtiyacı var.
    Spotify çalışmıyor. Spotify'a mail attım.ilgilenecegiz dediler.

Şuan aklıma gelenler bunlar. Aklıma geldikçe editlerim

emocan21 e kullanıcısına yanıt
    @emocan21 demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Müslümanlığa gösterdiğiniz muhteşem hassasiyet için sizi tebrik eder hristiyan-yahudi ortak icadı cep telefonundan da uzaklasmanizi tavsiye ederim.

Hatta Müslüman mucitlerin bulmadığı hiçbir teknolojik ürünü kullanmayın.

Arkadaşlar selamlar.

Konu hepimizin bildiği üzere çığırından çıkıp biraz kampanya avcılığına döndü :)

Bende yeni bir soluk getirip kendi çapımda sizlere telefonla ilgili düşüncelerimi aktarmak istedim. Telefona yaklaşık 1 aydır sahibim.

Gün içerisinde fotoğraf çekimi, edit uygulamaları, spotify, sosyal medya (Instagram, Facebook) ve oyun (PUBG, Raid Legends, Call of Duty yoğunlukta) amaçlı kullanıyorum.

Fotoğraf çekimlerinden aşırı memnunum. Ekte sizlerle fotoğraflarıda paylaşıyorum sizlerde yorumlarsınız. Gün geçtikçe çekmiş olduğum fotoğrafları buraya eklemeyi düşünüyorum. Oyunları grafikler en ultra şekillerde oynuyorum. Eskiden Samsung Note 8 kullanıyordum. O telefon artık parmağımı değdiremeyeceğim kadar ısınıyordu ve şuan ki oyunları o telefonda oynarken çok optimize değillerdi. Xiaomi'deki Game Booster sayesinde hem oyunları oynarken FPS'mi takip edebiliyorum hem'de oyunlar gayet optimize. 60 FPS dolaylarında akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Telefonun ısısı ılık bi ısıdan ileriye gitmiyor bunu belirtmek isterim. Çünkü youtube'daki bir çok video paylaşımında telefonun 40 derecelere ulaştığı gözüküyor ben o kadar bir ısıya rastlamadım. Telefonla ilgili şuana kadar tek sayabileceğim şikayet Netflix için gereken sertifikaya sahip olmasına rağmen, uygulamanın güncel olmamasından dolayı bana görüntüyü SD vermekte. Pil'den aşırı memnunum. Genel olarak telefonu şarj %20ye düşene kadar kullanıyorum. Üniversite öğrencisiyim, gezme tozma derken eve geç geliyorum ve geldiğimde genelde şarj bu civarlara oluyor. Bildiğim kadarıyla pili uzun ömürlü kullanmak istiyorsak köküne kadar bitirmemekte fayda var. Ekran süresi ve fotoğraf örneklerini sizlerle paylaşıyorum. Telefonda forumdan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine Rugged Armor kılıf ve 9H Sertlikte bir Temperli Cam kullanmaktayım. Onlardan da memnunum isteyen olursa linki tekrardan paylaşabilirim. Sorularınıza açığım, telefondan çok memnun kaldım. Uzun süredir parasını bu kadar hakeden bir ürün satın almamıştım açıkçası Herkese telefonlarını sağlıklı günlerde kullanmasını diliyorum. Umarım incelemem yeni alacak arkadaşlar için fikir sahibi olmalarına yardımcı olur.

Edit 1: Eklemek istediğim bir dezavantajda video çekme kalitesi hakkında. Maalesef memnun değilim. Yazılım kaynaklı olduğunu düşündüğüm videolarda devamlı bir titreme ve tekrar tekrar focuslama olayıyla karşı karşıyayım.

Arkadaşlar sonunda uzun araştırmalarım sonucunda XİAOMİ NOTE 8 PRO telefonda Gcam'ın yeni sürümünü çalıştırmayı başarabildim. Herkese hayırlı uğurlu olsun.

Önce bunu indirip yükleyin.

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog804/

Sonra dosya yöneticiyle dosyalara girip önce gcam isminde klasör oluşturun. Sonra onun içine configs isminden bir tane daha klasör oluşturun.

Şimdi bu dosyayı indirin ve configs diye oluşturdugunuz klasörün içine atın.

https://www.celsoazevedo.com/files/android/p/f/2019/11/wyroczen_rn8pro_3.xml

Şimdi yüklediginiz gcamı açın. Sol alt köşede selfi kamerasını açan mavi ikonun üstündeki siyah kısma birkaç kere dokunun açılan ekrana restore diyin. Hepsi bu kadar
    Şuan için bir tek video çekme kısmı çalışmıyor. Diger tüm özellikler çalışıyor ve muhteşem fotograflar çekiyor.

Güle güle kullanın

millet almış burda sen almamışsın saygı duyarım ama almadıysan kullanmıyorsan ne işin var burada da çöp cihaz alınmaz işlemcisi şöle böle diye niye dersiniz anlamam.. almadıysanız kullanmıyorsanız ne işiniz var burada..

Biri iPhone u över biri 9t daha iyi der biri işlemciyi kötüler biri çok ısınıyor der Allah Allah valla...arkadaşlar bi rahat bırakın Allah aşkınada telefonu alıp kullananlar yorum yapalım siz ne istiyorsanız hangi cihazı istiyorsanız o forma gidin..

Ben sırası ile iPhone 8 plus kullandım 1 sene sonra Samsung s9 plus sonra Huawei p20 kullanan biri olarak aklım en sonunda başıma gelerek çok fazla para vermiycem diye aklıma yatan 8 pro yu aldım..

Fiyat performans kamera İŞLEMCİ gayet memnunum.. kullandığım saydığım cihazlardan da arta kalan yeri yok fazlası var...

Belirtmek istedim..

Saygılarımla...

Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu söylemek isterim. Yukarıda kullanım deneyimlerimi anlattığım yorumlarda da gördüğünüz gibi telefonun olumlu olumsuz her yanını tek tek anlattım. Telefonu alalı 1 hafta oldu gözlemlediğim kadarıyla bazı arkadaşlar yararlı bilgi eklemek yerine arada ugrayıp : yavvv mtk işlemci şöyle böyle. Alınır mı o . sizi reziller utanmazlar gibi sözlerle boş yapıyorlar. Bu gibi yorumları ben yıllar önce iPhone 6s aldığımda bolcana okumuştum. Telefonu aldığımda Apple bu 6s de kullandığı a9 işlemciyi iki farklı firmaya yaptırmıştı. Firmanın biri Samsung diğeri ise tcmc 'idi. Benim şansıma aldığım 6s'in işlemcisi Samsung'un ürettiği çıkmıştı. Bazı arkadaşlar tcmc'nin ürettiği işlemciye denk gelen kullanıcılara laf sokmak için dalga geçmek için hatta analarına sövmek için konuya girip ortalığı karıştırıyorlardı. Neymiş bir söylentiye göre tcmc'nin ürettiği a9 işlemciler sıkıntılıymış çok ısınıp şarj hızlı gidiyormuş. Sonra ortaya çıktı ki yapılan testlerde Samsung'un ürettiği çiple arasında hiç bir fark yokmuş. Meger iki işlemci de testlerde aynı miktarda ısınıp aynı miktarda çok şarj götürüyormuş 😂

Konuyu uzattım toplayayım. MTK bana bunu yazdığım için para vermiyor ama bu pro model için ürettiği işlemci gerçekten ısınmıyor vallahi de ısınmıyor . Isınsa söylerdim . Sizden mi saklayacağım. Ve telefon çok hızlı yağ gibi akıyor. Hiç kasma takılma yok. Eminim ki koskoca Xiaomi arge faaliyet i yapmıştır test etmiştir öyle kullanmıştır. Ayrıca telefon full yükte kullanımda 10 saat ekran süresi veriyor. Ben ki iPhone'da powerbankla yapışık yaşarken bu telefonla kenara fırlattım kenarda yatıyor.

Bu İşlemci batarya kullanımı ısı ve hız konusunda kendini kanıtladı. artık şu muhabbeti de kapatalım. Bu konuda telefonu kullanmayıp boş yapan arkadaşlara cevap yazmayalım. Karşılık bulamayınca sıkılıp giderler.

Telefonun olumsuz yanlarından yukarıda yazdıklarımla bolca bahsettim
    Bir kere telefonun video çekme performans kötü bu kadar güzel fotograf çeken lens videoda niye çuvallıyor anlamadım
    Telefonda Spotify çalışmıyor. Bu program benim elim kolumdu. Mail attım düzelteceklerini söylediler
    Bir de Kendi kamera programı stabil değil. Odaklanma problemi var. Gcam çıktığında düzelir bence.
    Hepsi bu. Başka problem yok. Olursa da yazarım

• Yüzbaşı
    674 Mesaj
    Sonunda konusu açıldı. Kamerasından övgüyle bahsediliyor. Kullanıldıkça göreceğiz.

Kutu açılış ön inceleme inceleme ve oyun ve kamera performanslarını ekledim konuya hocam benimde aklımı çeldi ama aşırı fazla fiyattan çıktı herzamanki gibi ülkemizde bekleme taraftarıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kayrabey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yüzbaşı
    674 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Kutu açılış ön inceleme inceleme ve oyun ve kamera performanslarını ekledim konuya hocam benimde aklımı çeldi ama aşırı fazla fiyattan çıktı herzamanki gibi ülkemizde bekleme taraftarıyım.

Alıntıları Göster
    Pro modeli yurtdışı 1.900 liradan satılıyor. Kayıt dahil. Resmi garantili 2.699 tl olur gibi..

Gittigidiyorda idealsecim mağazası 2599'dan satışa çıkardı proyu hocam gözününden kaçtı sanırım konuya ekledim fiyatları çok pahalı ya.

|
    |

• Yüzbaşı
    674 Mesaj
    quote:

Gittigidiyorda idealsecim mağazası 2599'dan satışa çıkardı proyu hocam gözününden kaçtı sanırım konuya ekledim fiyatları çok pahalı ya.

Alıntıları Göster
    Evet gözümden kaçmış. Bu fiyata insanlar 9t pro alıyor imeli. Düşmesi lazım.

Şuan satıştan kaldırdılar galiba hocam ilginç şeyler oluyor. Kimse 2600 vermez dediğiniz gibi bakalım ne olacak ilk partiler hep böyle pahalı oluyor. Örnek A3 şimdi 1700-1800 seviyesinde beklemek mantıklı tabi.

|
    |

• Yüzbaşı
    674 Mesaj
    quote:

Şuan satıştan kaldırdılar galiba hocam ilginç şeyler oluyor. Kimse 2600 vermez dediğiniz gibi bakalım ne olacak ilk partiler hep böyle pahalı oluyor. Örnek A3 şimdi 1700-1800 seviyesinde beklemek mantıklı tabi.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle. Ayrıca şu da var. Bu telefonda çentik var. Bir çok mi telefonu takip ettim burada forumda. Genelinde (çentikli olanlar) bildirim sorunu vardı. Bunda var mı yok mu muallak. O kadar inceleme yaparlar ama kimse bu konuya değinmez.
    |
    |
    Bu incelemeyi konuya ekler misin?
    https://www.youtube.com/watch?v=iqoIvoDtvIA
    Fiyatlar a3 deki gibi aşağı düşerse alınabilir bekliyecem Lg V30+ falan derken radarımda note 8 pro ile mi 9 lite var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Ekledim hocam teşekkürler.

@wéndigo Evet 2500 altı karıştı şuan LG V30'un bence ön kamera dışında eksiği yok.

@__Nikolaus__ Kısa vadede düşüceğini sanmıyorum hocam Şuan rakibi Lg v30 ve Mi 9T bakalım ne olacak lansmanda fiyatın birazdaha aşağıda çıkıcağını düşünüyorum.

|
    |
    Bahsedilenler: __Nikolaus__ , wéndigo , Kayrabey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    680 Mesaj
    Note 8 pro modeline ait makro çekimler paylaşıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cayadüsensinek -- 5 Ekim 2019; 10:59:7 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    440 Mesaj
    Note 8 Pro alınır mı sizce işlemcisi mediatek olduğu için mediateklere sorunlu diyorlar genelde ondan sorun çıkarır mı ileride

mediatek işlemci korkutuyor sadece

|
    |

Alınır tabi neden alınmasın herkes işlemciyi met ediyor.

@freeheart44 Şuan fiyatlar biraz pahalı lansman bu ay içinde beklemekte fayda var sanılanın aksine ucuz çıkabilir. Yurtdışında 260 euro'dan satışa çıkmıştı ederi bence maks 2000 olsa ambargo koyabilirdi 2000 altına.

|
    |
    Bahsedilenler: freeheart44 , Matt_Murdock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    324 Mesaj
    2599₺ den satışa çıktı.

Bence çok iyi telefon ama çok iyi bir fiyat değil .

Maximum 2200₺ olmalıydı.

Daha sonrasında da 2000₺ civarında sabitlenmeliydi...

Sanırım biraz zor.....

|
    |
    amd a10 7850k--Gigabyte G1.Sniper A88X--WD 2x500 GB Cav.Blue--G Skill RipjawsX F3-14900CL9-8GBXL--ZALMAN Z5 PLUS--OCZ ZS 650W 80+ psu-Samsung 22x DVD--SAMSUNG 32'' 1980x1020--Logitech mk 320 set--Microlab 6623
  • Yüzbaşı
    941 Mesaj
    isteyene 2450 den gittidiyordan sipariş ederim

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
SEO
haberler
instagram takipçi
Masal
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.