Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resimlerin biri normal fotoğraf diğeri ise pro modda.

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt

Eu rom yükle kurtul.Orjinal yazılımından çok daha iyi üstelik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Godric1461

Eu rom yükle kurtul.Orjinal yazılımından çok daha iyi üstelik.

Kendi arama uygulamasıda aynı şekilde, hatta kendi arama uygulamasında rehberde kayıtlı olmayan numarayı son arama ekranında 05323456789 şeklinde gösteriyor.. Xiaomi hariç kullandığım bütün telefonlar 0532 345 67 89 şeklinde gösteriyor

• Ayrıca mesala rehber de aradığın ismi Türkçe karekter lere dikkat etmen gerek yoksa bulamıyorsunı ama yinede bu telefonun muadili ni bulamadım kullanmaya devam şimdilik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esen38

Ayrıca mesala rehber de aradığın ismi Türkçe karekter lere dikkat etmen gerek yoksa bulamıyorsunı ama yinede bu telefonun muadili ni bulamadım kullanmaya devam şimdilik

Aynen bu fiyata muadili olan cihaz yok, ben bir çok marka model kullandım.. orta-üst segmentte kullandığım en iyi telefon note 10 lite, samsung a71'e göre geri kaldığı durumlar var mı var ama elde tutuş, premium hissi vermesi ve en önemlisi batarya performansı bazı olumsuz yönlerini gölgede bırakıyor. Hdr 10 destekli ekran olmasıda ayrı bir güzellik, arkadaşımda a71 var Netflix de cinayet süsü filmini açtık yan yana koyduk gerçekten çok fark ediyor görüntü kalitesi. Arkadaşım bu hafta sonu a71 satıp note 10 lite alacak çünkü adam sürekli netflix de film dizi izliyor o görüntü kalitesini gördükten sonra telefonundan soğudu

• Hocam yatay modda ana ekranında dönmesini nasıl sağlayabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Kendi arama uygulamasıda aynı şekilde, hatta kendi arama uygulamasında rehberde kayıtlı olmayan numarayı son arama ekranında 05323456789 şeklinde gösteriyor.. Xiaomi hariç kullandığım bütün telefonlar 0532 345 67 89 şeklinde gösteriyor

Alıntıları Göster

İsterseiz True Phone uygulamasını kullanablirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: esen38

Ayrıca mesala rehber de aradığın ismi Türkçe karekter lere dikkat etmen gerek yoksa bulamıyorsunı ama yinede bu telefonun muadili ni bulamadım kullanmaya devam şimdilik

True Phone uygulamasını tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: OdinOCTA

Maalesef. Daha yeni iade veya değişim talebi oluşturdum Hepsiburada'ya. Kabul edilirse gönderirim hocam bakalım ne diyecekler. Umarım değişim yaparlar, telefondan memnunum.

Ne zaman almıştınız hocam telefonu?

• telefonda NFC teknolojisi ile ödeme yapabilen var mı? internetteki yazılanları denememe rağmen maximum uygulaması üzerinde teknik bir hatadan dolayı temassız ödeme aktif edilemedi tarzı bir uyarı veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yaptım bir kaç defa

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_35_07

telefonda NFC teknolojisi ile ödeme yapabilen var mı? internetteki yazılanları denememe rağmen maximum uygulaması üzerinde teknik bir hatadan dolayı temassız ödeme aktif edilemedi tarzı bir uyarı veriyor.

Yapı Kredi ile kullanıyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_35_07

telefonda NFC teknolojisi ile ödeme yapabilen var mı? internetteki yazılanları denememe rağmen maximum uygulaması üzerinde teknik bir hatadan dolayı temassız ödeme aktif edilemedi tarzı bir uyarı veriyor.

Ben Vakıfbank ile yapıyorum. Sorunsuz çalışıyor. Kart taşımaktan kurtardı beni. Tek sıkıntı her yerde temassız pos cihazı olmuyor. Tabi bir de temasssız ödemelerde taksit yapılamıyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srvngrc -- 27 Ekim 2020; 11:53:19 >
  • Sormak istediğim bir şey var. Youtube'da videolar default olarak düşük çözünürlükte oynamaya başlıyor. Mobil ağda düşük çözünürlük ayarlı ama wifi'a bağlıyken de düşük çözünürlükte oynatıyor. Elle 1080p seçmek zorunda kalıyorum. Karşılaşan oldu mu? Bir ayar falan mı gözden kaçırdığım...

• quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Ben Vakıfbank ile yapıyorum. Sorunsuz çalışıyor. Kart taşımaktan kurtardı beni. Tek sıkıntı her yerde temassız pos cihazı olmuyor. Tabi bir de temasssız ödemelerde taksit yapılamıyor sanırım.

Alıntıları Göster

Acaba hangi ayarları kullanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: OdinOCTA

Hocam merhaba, bende telefonu yaklaşık 1 ay önce Hepsiburada üzerinden aldım. Daha yeni iade veya değişim talebi oluşturdum uygulama üzerinden. Merak ettiğim acaba siz 14 gün boyunca cayma hakkından faydalanıp mi iade talebi oluşturdunuz?

Hayır, direkt yetkili servise gönderdiler. 15 Ekim'de başladı süreç, 17 Ekim'de ellerine ulaşmış. Her bilgi almak için aradığımda 20 iş günü 20 işi günü diye ağlayıp duruyorlar. Özellikle belirttim ekran değişimi istemiyorum direkt para iadesi, olmazsa da değişim istedim. Ama servis kafasına göre "Yea değiştir ekranı geç aga, tertemiz ekran kullansın adam" diyip de 1 ayı dolmamış telefona yeni ekran takar da fabrika çıkışı yapışkanlarını sökerse telefonun direkt ömrü azalır. 14 gününüz dolduysa bence o şekilde kullanın hocam. Kullanmak istemiyorsanız da kendi elinizle yetkili servise götürerek ekranında sorun olduğuna ve sizden kaynaklı olmadığına dair rapor isteyin bence.

• Hocam bende değiştirmeme taraftarıyım. Yolum birgün İstanbul'a düşerse şu yeni açtıkları yüz yüze servis yerine giderim. Artık bu şekilde kullanacağız.

@Vic Rattlehead

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OdinOCTA -- 27 Ekim 2020; 12:56:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doan1907

Ne zaman almıştınız hocam telefonu?

Alıntıları Göster

Sanırım 1 ay oldu. Bizim telefonlar böyle kaldı hocam. Sorun donanımda maalesef yazılımla çözülebilecek birşey değil. Eğer ekran değişimi istiyorsanız gönderin büyük ihtinalle değiştirirler veya 14 gün geçmemişse iade talebi oluşturun. Ben bu şekilde kullanmaya devam edeceğim sanırsam.

• Beyler kayan pencere özelliğini kulplanamiyorum, daha önce oluyordu. Herhangi bir özelliği devre dışı bırakmış olabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Şaka gibi bazıları samsung arayüzüne bile iyi diyor. Akıllı telefonlar arasında en berbat arayüz samsung ta.

Bazıları hem xiaomi olsun hem iphone 11 pro max performansı versin diyor. Hayır telefonun kamerası, bataryası, ekranı harika, daha ne bekliyorsunuz anlamak zor.

Burada laf sokmadan kimse rahat edemiyor mu? Ortaya laf atma kardesim alinti yap ki hem o bazıları hem de ne demek istedigin net belli olsun ;)

Yine de cevabını vereyim, sorun degil.

Mesela '' Samsung arayuzune bile iyi diyorlar, en berbat arayuz samsung'ta''.
    Bunu neye istinaden yaziyorsun?
    En son hangi one iu arayüzünü kullandin merak ediyorum? Ve hangi durumlar icin saka gibi kotu?

Bak ilk sayfada en cok begenilen mesajlara goz at lütfen. ilk ikisinde benim telefondan ne beklediğimi daha net gorursun. O vakit kimsenin iphone 11 pro max performansi beklemedigini de anlarsın. Bu telefon modelini kutsallastirmaya veya marka fanatigi olmaya gerek yok. 4 ay'dir kullandigim bir modelin on kamerasi ve arayuzu kotu diyemeyecekmiyim yani :) senin de yazdigin gibi bataryasi, ekrani, arka kamerasi iyi evet on kamerasi ve yazilimi kotu. Yalnız son sayfalara bakarsan ekrandan sikayet eden insanda hayli fazla.

• 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.