Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srvngrc

MS launcher indirdim bugün. Gerçekten tavsiye ederim. Çift tık kapama var. Sola kaydırınca çıkan hızlı bakış menüsü özelleştirilebiliyor ki bu çok aradığım bir şeydi iPhone'dan geçen biri olarak. Poco da iyiydi ama onda bildirim sorunu vardı.
    Aynen. Ayrica yine ios'ta oldugu gibi uygulama icinde arama menusu de var. Tek kotu yani simge boyutu biraz kucuk kaldi. Daha fazla arttirabilseydik iyi olurmus.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Beni de en çok rahatsız eden bu oldu. Hatta geri bildirimde bulundum.

• Mesrine kullanıcısına yanıt
    İki ay oldu sanırım. Migros'tan almıştım telefonu. Bu sorunların hiçbirini yaşamadım şükür

• quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

MS launcher indirdim bugün. Gerçekten tavsiye ederim. Çift tık kapama var. Sola kaydırınca çıkan hızlı bakış menüsü özelleştirilebiliyor ki bu çok aradığım bir şeydi iPhone'dan geçen biri olarak. Poco da iyiydi ama onda bildirim sorunu vardı.
    bende uzun süredir poco launcher kullanıyorum ve bir tık sıkıldım gibi. ms launcheri play storeda arattigimda bir sey çıkmıyor bahsettiğiniz microsoft launcher mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatbblt -- 28 Ekim 2020; 8:44:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serhatbblt S kullanıcısına yanıt
    Microsoft Launcher çıkmıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srvngrc -- 28 Ekim 2020; 8:45:51 >
  • Grambel34 G kullanıcısına yanıt

Merhaba MIUI 12 güncellemesiyle batarya performansının düştüğü söyleniyor evet. Güncellemeyi ben de kurdum bir düşüş gözlemledim karar sizin kurup kurmamak size kalmış artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncellemeyi kurun. bir süre sonra oturuyor şarj olayı. işiniz gücünüz yok mu pil yerine girip devamlı orayı gözlüyorsunuz. normal kullanımda 2 günü çıkarıyor batarya. arada bir gece yatmadan ve sabah kalkınca şarja bakarım. yüzde 1-2 gitmişse devam sıkıntı yoktur. güncellemeyim mi bilmem napayım geçin artık şu evhamları ya. bi salın telefonların bataryalarını.

• serhatbblt S kullanıcısına yanıt

Bu ara ap15 isimli bir başlatıcı kullanıyorum. Hiçbir özelliği yok. Menü yok, simge yok. Tek sayfa ve sadece yazı. Çok kullandığım uygulamaların metinleri büyüyor. İlginç bir deneyim oluyor.

• mi 10t proya geçem diyorum değer mi

• quote:

Orijinalden alıntı: OdinOCTA

Sanırım 1 ay oldu. Bizim telefonlar böyle kaldı hocam. Sorun donanımda maalesef yazılımla çözülebilecek birşey değil. Eğer ekran değişimi istiyorsanız gönderin büyük ihtinalle değiştirirler veya 14 gün geçmemişse iade talebi oluşturun. Ben bu şekilde kullanmaya devam edeceğim sanırsam.

Alıntıları Göster

1 Aysa iade almazlar hocam iade edeceğim dediniz ya ondan sordum. Benim de geçti. Ama yine de 6 ay dolmamış telefonda donanımsal sıkıntı varsa ekran değişimini kabul etmeyip THHye başvururum heralde. Önceden yazılımsal gibi diyordunuz neden fikriniz değişti?

• Hangi açıdan?

• Merhaba miui 12ye güncelleme yaptım fakat kontrol merkezi videolar da incelenen gibi olmadı sebebi nedir :) Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Grambel34

Merhaba miui 12ye güncelleme yaptım fakat kontrol merkezi videolar da incelenen gibi olmadı sebebi nedir :)
    Ayarlardan açmanız gerekiyor

• NightBlue-S kullanıcısına yanıt
    Tarif rica edebilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Grambel34

Tarif rica edebilir miyim
    Buradan açılıyor

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt

Derdim tartışma çıkarmak değil, ÖM olarak yazıyordum ama kapalıymış senin sanırım. Konuyu dağıttım için kendi adıma buradaki arkadaşlardan özür dilerim.

Güzel paylaşımlar bilgiler var, önemli olan da bu. Başka model/marka şu konuda yersiz.

Teşekkürler

• Herkese merhaba ben de geçen hafta aldım telefonu. Oldukça memnunum herkes iyi günlerde kullansın.

Ana kamerada renkler çok silik çıkıyor ön kameraya kıyasla. Bu normal mi? Ayar ile alakalı mı acaba? AI kapalı açık olarak Ana kamera ve ön kamera örneklerini gönderiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

Ek olarak geniş açı da daha sature doygun renk veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi figment -- 28 Ekim 2020; 13:10:59 >

Son olarak haraketli canlı duvar kağıtlarına erişemiyorum, tema kısmında yok cihazım note 10 lite Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.