Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deae

Onun amacı çözüm değil milleti gıcık etmek.

Alıntıları Göster
    Belki de millet sizden gicik oluyordur. Cunku herseye atlayip damlayan ben degil sizlersiniz ;) Soru soranlara cevap veriyorum diye, ses onlardan degil sizden cikiyor. Cok ilginc.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya tâbi beni uyardiniz Allah razı olsun ama ben şansımı denemek istedim oda sizin dediğiniz gibi bana büyük geldi ve iade ettim, burda herkes istediği yorumu yapabilir küfür ve hakaret olmadığı sürece size göre iyi olan bana göre kötü olabilir yani bu kişiden kişiye değişir , vallahi bakalım suanda bu telefon devam edeceğim şimdilik

• quote:

Orijinalden alıntı: DaRK_KniGHT_

Bi şeyden memnun değilsen ve performansı seni tatmin etmiyorsa yapacağın hiçbir şey yok. Basit bi akıl yürütme, mantık olayı bu. Aniden bi mucize olup da harika olmayacak bundan sonra da. Bunu herkes bilir. Elindeki cihazdan memnun değilsen yapacağın bir tek şey var... En kısa zamanda elinden çıkarmak cihazı ve beğendiğin ürünü almak. Hepinizin sorununuzu çözdüm bak. Kesin çözüm bu yöntem tavsiye ederim şikayeti olan herkese
    Sana daha basit bir akil yurutme ve mantik onereyim. Mesela fikrini soran olursa cevap verirsin, olmazsa kimin ne yapacağı seni enterese etmemeli :) Ben buraya bir gun su durumdan memnun değilim ne yapabilirim diye yazdim mi hayir. Ama yazan cok, onlara mesela bu engin akil yürütme ve mantik çerçevelerinle yardimci olabilirsin. On kamera kotu yardımci olun diyene, sat! bak sorununu çözdüm dersin, herkeste faydalanir.

Ben ise soru soranlara, telefonun gördüğüm eksik yonlerini de artı yonlerini de belirtirim gerisi alacak olanlara kalmis. En basit mantik yurutme bak ;) bir gun bemim gozumde de eksi yönleri daha agir basarsa dediğin gibi satar kurtulurum. Akil verdigin icin teşekkür ediyorum.

• Tripodsuz bu kadar oldu.

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞeRmeH

Arkadaşlar teşekkür ederim

Acaba bu telefona sahip herkesteki adaptorler mdy-09-en mi acaba? Farkli sahip olan var mi?
    Garantili alanlarda mdy 09 en cikti. 30w baska seri numaralı muadili varsa bilemiyorum. Ama garantisiz alanlar genelde orjinal adaptörü olmadan aldi.

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Kimseye faydalı olduğun yok. Kimsenin sorduğu soruya da bi çözüm ürettiğini görmedim daha çok senin yorumlarını eleştirenlere aklınca ders vermeye çalışıyorsun gibi, boş yapıyorsun kısaca

• quote:

Kimseye faydalı olduğun yok. Kimsenin sorduğu soruya da bi çözüm ürettiğini görmedim daha çok senin yorumlarını eleştirenlere aklınca ders vermeye çalışıyorsun gibi, boş yapıyorsun kısaca
    Gormemen normal, son zamanarda ciktiniz ortaya :) ve tabi batarya muhabbeti yoksa ilgini cekmiyordur. Konu bilgisine bakarsan 1000 kusur mesajım var. Mesela bir kac gun once gcam ve config dosyası nasil yüklenir paylasimi yaptım, foruma gor marka ekran koruyucusunu ilk tavsiye eden bir kac kisiden biriyim belki sende gor kullaniyorsundur. Ilk sayfada en cok begenilen bagzi mesajlar da bana ait. Kisaca kiliftan, ekran koruyucusuna, vowifi ve volte aktiflestirmeden telefon karsilastirmasina kadar ben bircok paylasim yaptim. Bos bos gezip millete satasana kadar biraz forumu arastirabilirsin. Yada engin bilgilerinle foruma yararli paylasimlar yapıp bos yapmadan sende yararli olabilirsin. Aklinca ayar vermeye calismaktan iyidir ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 26 Ekim 2020; 19:44:23 >

Garantili alanlarda mdy09en dışında çıkan hiç yok mu acaba?
    Ben yurt dışı cihaz aldım orjinal şarj yok dediler, orijinali nereden bulabilirim acaba?

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

Böyle bir adaptör uyumlu olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamam aferin bunları yapmaya devam et o halde. Milletle hır gür çıkarmaya çalışma, canın sıkılıyor herhalde

Ya hocam boşverin bu mahlukatı adam gerçek hayattaki ezikliğini forumlarda çözmeye çalışıyor. Uğraşmaya değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞeRmeH

Garantili alanlarda mdy09en dışında çıkan hiç yok mu acaba?
    Ben yurt dışı cihaz aldım orjinal şarj yok dediler, orijinali nereden bulabilirim acaba?

Böyle bir adaptör uyumlu olur mu?

Hocam sorununuzu tam olarak anlamadım. 33W hızlı şarj adaptörü çıkmış kutudan. Türkiye garantili olarak aldığım telefondan çıkan adaptörle aynı.

• OdinOCTA kullanıcısına yanıt
    Hocam bu 33w adaptör bana ait degil baska yerde buldum, şimdi note 10 lite da mdy 09 en 30w çıkıyor bu adaptör ise 33w bunu kullanırsam sorun çıkar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞeRmeH -- 26 Ekim 2020; 20:37:32 >
  • quote:

Tamam aferin bunları yapmaya devam et o halde. Milletle hır gür çıkarmaya çalışma, canın sıkılıyor herhalde
    Haddini aşma, uslubuna dikkat et! Sen kimsin ki ne yazacagima, ne paylaşacağıma karışıp sonra aferim falan yazıyorsun! Millete satasip ardindan hir gur cikarma demen zaten psikolojinin ne boyutta oldugunu gösteriyor. Konu sahibinin rom'larla ilgili paylaşımına bile, marsa mi cikacak telefon diyen birinin sözlerine bak! Rahatsizsan okuma gec, daha fazla birbirimize rahatsizlik vermeyiz böylece. Hatta mesajlarin altinda blokla butonu var en temizi o olur. Konu uzadikca farkli boyuta geçmeye basladi. Uyarayım..

• ŞeRmeH kullanıcısına yanıt

Soru bana değildi ama yine de söyleyeyim. Hayır sorun olmaz. Hem teorik olarak hemde redmi note 9 pro ile 33 w (3A 11v) geliyor ve bizde mevcut. Defalarca kullandım. Yani pratikte de sorun yok.

• birisi007 B kullanıcısına yanıt
    Peki kendi adaptöründen uzun sürer mi sarj etmesi?

Teşekkür ederim hocam bu arada cevap verdiğiniz için

• ŞeRmeH kullanıcısına yanıt

Üzerinde 3A 11V yazısı varsa aynı sürer. Mutlaka vardır çünkü günümüzde 33 w değerini ancak böyle verebilir. 1A 33V verecek hali yok. Tabii bu yazdığım cihazın iki usb çıkışı yoksa geçerli olur (33w nasıl bölünür hayal edemedim ama bu Çinlilerin işine akıl sır ermez).

• Şaka gibi bazıları samsung arayüzüne bile iyi diyor. Akıllı telefonlar arasında en berbat arayüz samsung ta.

Bazıları hem xiaomi olsun hem iphone 11 pro max performansı versin diyor. Hayır telefonun kamerası, bataryası, ekranı harika, daha ne bekliyorsunuz anlamak zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Şaka gibi bazıları samsung arayüzüne bile iyi diyor. Akıllı telefonlar arasında en berbat arayüz samsung ta.

Bazıları hem xiaomi olsun hem iphone 11 pro max performansı versin diyor. Hayır telefonun kamerası, bataryası, ekranı harika, daha ne bekliyorsunuz anlamak zor.

Aman hocam Samsunga laf etme, sonra kapasitesiz sorunlu falan olursunuz. Sonra yancılarıyla beraber taşlarlar sizi.

• Videolar kare kare oluyor size de oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: ercaner jr.

Haddini aşma, uslubuna dikkat et! Sen kimsin ki ne yazacagima, ne paylaşacağıma karışıp sonra aferim falan yazıyorsun! Millete satasip ardindan hir gur cikarma demen zaten psikolojinin ne boyutta oldugunu gösteriyor. Konu sahibinin rom'larla ilgili paylaşımına bile, marsa mi cikacak telefon diyen birinin sözlerine bak! Rahatsizsan okuma gec, daha fazla birbirimize rahatsizlik vermeyiz böylece. Hatta mesajlarin altinda blokla butonu var en temizi o olur. Konu uzadikca farkli boyuta geçmeye basladi. Uyarayım..

Alıntıları Göster

Mi note 10 lite Facebook sayfaları telegram gruplarında çok konuşan aile terbiyesi konusunda insanı düşündüren bir arkadaş kendisi 👍

• 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.