Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (2023. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: agms91 , Salvatuon , *Lazrail*
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir - 15 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
76.311
Cevap
790
Favori
3.747.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
19. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 20212022202320242025
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuncularin 4k hirsi yüzünden bu cihazlarin gücü heba oluyor ve olmaya devam edecek bu gücü 4k'ya degilde grafik animasyon ve 60 fpsye harcasalar bildigin cgi grafik goruruz bu konsollarda ama yapimcilarin belini bukuyor bu 4k muhabbeti malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 15 Haziran 2021; 15:53:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstedikleri kadar 30 fps oyun yapsınlar, 60 fps seçeneği ekledikleri sürece problem olmaz. Flight Simulator gibi sistem sömüren oyunları dışarıda tutuyorum, bu oyunda 30 fps ve ultra detay çok daha tatmin edecektir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam rdr 2 30 fps ama kesinlikle çöp değil, shooter dışında oyun ciddi manada kaliteliyse fps göze çok batmıyor. 60 ile 30 arasında ciddi bir fark olduğu doğru ama çok kaliteli bi yapım 60 olacak diye kalitesinden ödün vereceğine 30 olsun bence.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Rand al Thor kullanıcısına yanıt
    En güzeli Forza Horizon 5 gibi seçenek sunulması, isteyen 60 fps oynasın, isteyen grafikleri en üst düzeye alıp 30 fps ile oynasın

Seçenek sunulması güzel bence

• quote:

Orijinalden alıntı: mg3

Oyuncularin 4k hirsi yüzünden bu cihazlarin gücü heba oluyor ve olmaya devam edecek bu gücü 4k'ya degilde grafik animasyon ve 60 fpsye harcasalar bildigin cgi grafik goruruz bu konsollarda ama yapimcilarin belini bukuyor bu 4k muhabbeti malesef.

Hocam oyun yapımcılarındada sorun var.Bu cihaz 4k 30 fps açıyorsa aynı grafik kalitesinde 1080 60 fps açar kesinlikle.Ama firmalar bu seçeneği nedense oyunculara sunmuyor.

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt

Gönül ister ki seçenek olmasın. Tak oyna kapat bu kadar olsun.

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Aslinda oyle degil. Cunku yapimcilar 4k/30fps/RT ve 4k/60fps olarak secenek sunuyor. Ben sahsen 1080p/60fps/Ultra/RT tercih ederim ve Series X bu guce sahip. Ama oyuncularin 4k aşkı yuzunden bu secenek sunulmuyor bizlere.

Ya 4k/yuksek grafikler ile 30fps ya da 4k/dusuk grafikler ile 60fps secenekleri bana dogru gelmiyor. 30fps in artik(secenek dahi olsa) tarihe gomulmesi gerekiyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Hocam istemeyen seçmesin default ayarlarda oynasın, seçenek olmaması en kötüsü kimisi 60 fps, kimisi rt ve yüksek kalite görsel ile 30 fps'e razı oluyor. Herkesi mutlu etmenin tek yolu seçenek sunmak

• wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam, herkesi mutlu etmek zor.

• Kral tahtını geri almaya geliyor, 24 saat olmadan 1 milyonu aştı multiplayer videosu:

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• Çok olay oldu Forza 5 konusu. 60 fps performance mod olacak zaten. Onun için fazla kastirmaya gerek yok bence.

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt

çok gaz olmuş geliştiricilerin söyledikleride güven veriyor açıkçası ücretsiz ve crossplay oluşuyla oyuncu patlaması yaşayacak gerçekten bir el bf2042 bir el halo atarım artık ikisinide çok merak ediyorum

• Sheva24 kullanıcısına yanıt

En az 32 inç bir monitör almadıktan sonra bence 4k nın pek bir anlamı yok.

• bersgurs kullanıcısına yanıt
    27 almayı düşünüyorum o yüzden 144hz alacam galiba

• Periah kullanıcısına yanıt

Umarım haklı çıkarsın, bu oyunun patlamasını hiç ama hiç istemiyorum o konsept tasarımları gördükten sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: süsse

4K 60 fps akarız

• Herkes 30 fps'den rahatsız olmuyor ama.Hatta toplama bakarsak bir çok oyuncu farketmiyor bile aradaki farkı.Bu forumdaki gibi hardcore oyuncu sayısı %20'i geçmez bence.

Bence seçenek sunmak en mantıklısı.30 fps'den rahatsız olmayan ekstra rtx'i de açıp daha iyi görsellerle oynayabilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

Herkes 30 fps'den rahatsız olmuyor ama.Hatta toplama bakarsak bir çok oyuncu farketmiyor bile aradaki farkı.Bu forumdaki gibi hardcore oyuncu sayısı %20'i geçmez bence.

Bence seçenek sunmak en mantıklısı.30 fps'den rahatsız olmayan ekstra rtx'i de açıp daha iyi görsellerle oynayabilmeli.

30 ile 60 fps arasındaki farkı anlamak için hardcore oyunculuğa gerek yok ki ?

İnanılmaz fark var aralarında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Revrains

çok gaz olmuş geliştiricilerin söyledikleride güven veriyor açıkçası ücretsiz ve crossplay oluşuyla oyuncu patlaması yaşayacak gerçekten bir el bf2042 bir el halo atarım artık ikisinide çok merak ediyorum

Ben Halo'dan vakit kalırsa BF oynarım ama önümüzdeki yıllar oynayacağım multi Infinite olacak :)

• 
Sayfa: önceki 20212022202320242025
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.