Yüzbaşı
30 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 131 (Bu ay: 25)
Gönderileri
Evet arkadaşlar 4500 TL ye kadar bütçem, 4k 60 hz bir monitör düşünüyorum, 2k 144 çoğu oyunda olmadığı için bir kenara koyabilirim, 27 veya 32 inç düşünüyorum, önerilerinizi beklerim.
Merhaba,

Kullandığım laptopumda halihazırda bir ssd var, yenisini eklemek istiyorum, yenisini eklediğimde tekrar bir format atmam gerekmez değil mi ? Ayrıca bunun dışında bir sorum daha var, external ssd alsak oyun ve programları onun üzerinden çalıştırabilir miyiz ?
İlgili laptopla alakalı gün başından beri düşünüyorum, ekran kartının maxq olmasından dolayı düşüncelerim negatif olsa da, 144 hz olması ve 17 inç olması kafamı çok karıştırıyor, allak bullak oldum, aynı fiyat aralığında daha iyi bir laptop yoktur sanırım ?
https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-gaming-17-cd0012nt-intel-core-i7-9750h-16gb-512gb-ssd-gtx1660ti-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-7eb58ea-p-HBV00000LMVCT?magaza=Teknorya&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
Selam Arkadaşlar, konsolda zaten aaa oyunları oynuyorum ancak, fm 20 olsun, diğer strateji oyunları olsun bu tarz oyunları oynamak, film izlemek, günlük işleri yapmak için hafif ve güzel bir laptop arıyorum, önerileriniz nelerdir ?
Arkadaşlar uzun süre wifi'de kalıp, hücresel ağa geçtiğimde LTE gözükmesine rağmen internet işlemlerini yapamıyorum, konu neyle alakalı olabilir sizce ? Telefonu açıp kapamadan düzelmiyor, eski telefonumda aynı sim kartla böyle bir sorun yaşamadım, sizce sorun nedir ?
Merhaba Arkadaşlar,

Xbox one x için monitör almayı düşünüyorum, 4k 60 hz mi, daha düşük çözünürlükte 120 hz veya 240 hz mi karar veremedim, bu konuda çok fazla bilgi sahibi de değilim, hangisini tercih etmemi önerirsiniz ? Aşağı yukarı 2000-2500 Tl'lik bir bütçem var, önerebileceğiniz ekranlar hangileri olur ?
Arkadaşlar aşağıdaki linkteki laptopu almayı düşünüyorum, sizce fiyatı için değer mi ? Bu fiyata daha iyi bir laptop bulunabilir mi?

https://m.n11.com/hp-omen-15-ce002nt-1wq61ea-i7-7700hq-16gb-2tb256-ssd-6gb-gtx1060-P239364603
Beyler 6000 tl civarlarında oyun için laptop arayışım var, önerileriniz nelerdir?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.154
İkinci El Bölümü Mesajları: 36
Konularının görüntülenme sayısı: 25.637 (Bu ay: 500)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 309 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.