Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2725. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27232724272527262727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam xbox live da sıkıntı var. Problem sizde değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

hocam xbox live da sıkıntı var. Problem sizde değil
    Anladım hocam sağolun. Baktım düzeltmeyince direkt yattın bende

• Arkadaşlar Xbox One X konsolu 1080p full hd tv ile kullanıyorum. 1440p (2K) 144hz monitörlere bakıyorum. Acaba One X 1440p destekliyor mu? Evet ise 27" 144hz, 2K monitör tavsiye eder misiniz?
  • Arkadaşlar,seagate 1tb harici disk kullanıyorum.Fakat kablo takılıyken konsolu kapattığımda oyun indirme iptal oluyor.Daha doğrusu internet erişimi kesiliyor.Konsolu tekrar başlattığımda Harici diskin kablosunu çekip internete bağlanıp,sonra tekrar taktığımda xbox live'a erişiyorum.

Umarım anlatabilmişimdir.Sorun diskte mi acaba?
  • Crash Team Racing TR Store da yok mu ? Fiyat gozukmuyor

Bilgi olan var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zied217 kullanıcısına yanıt
    Türkiye store da satışa çıkmadı zaten çıksa bile usa store dan pahalı olur. Mtc den alabilirsin 175₺ idi sanırım çok iyi fiyat.

• MTC guvenilir mi ? G2A da var ama ordan bi sur insanlar magdur olmus. Kodlari calmis kredi kartan alindi ve hesaplari banlanmis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zied217 kullanıcısına yanıt
    Mtc en güvenilir olanı yıllardır alıyorum oradan 0 sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

Arkadaşlar Xbox One X konsolu 1080p full hd tv ile kullanıyorum. 1440p (2K) 144hz monitörlere bakıyorum. Acaba One X 1440p destekliyor mu? Evet ise 27" 144hz, 2K monitör tavsiye eder misiniz?
    Xbox One X 1440p destekliyor, hatta 1440p@120hz de destekliyor.

• Xbox da yaz indirimi oluyor mu?

• Suan bir arkadasin hesabindan gamepass oyunlarini indiriyorum, kendi hesabima haftaici gamepass alacagim. Oyunlari indirdigim hesabi silip kendi hesabimdan tekrar indirmeden devam edebilir miyim?

• ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    edebilirsin

• Arkadaşlar biraz uzak kaldım da, şimdi gamepass 5 liraya düşmüş aylık, bunu stackleyebiliyomuyuz yoksa sadece 1 ay mi veriyo ?

• Arkadaşlar merhaba xbox one s almayı düşünüyorum ilk defa bir konsol alıcam nerden almak mantıklı olur? Birde şimdi xbox ın sitesinde fark ettim bu xbox one ın disk okuyucusu olmayan versiyonu gelicek sanırım önsipariş verin yazıyor ama acaba nasıl yapsam fiyatı daha uygun olur mu sızce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lloyd Asplund -- 23 Haziran 2019; 5:20:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazıma Division 2 geldi ücretsiz. Daha öncede NBA2K19, AC Origins ve Fallout76 gelmişti onlarda hala duruyor cihazı aldığım günden bu yana. Bu nasıl oluyor bilmiyorum arayıp sorduğumda bizde bilmiyoruz ama tadını çıkarın demişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 23 Haziran 2019; 13:15:16 >
  • Cihazı ikinci el aldıysanız daha önceki hesabın lisansı duruyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lod0ss

Cihazı ikinci el aldıysanız daha önceki hesabın lisansı duruyordur.
    Cihazımı sıfır olarak Mediamarkttan aldım Kasım ayında, efsane Cuma indirimlerinden XBOX One X. Konsolun ilk sahibiyim. Kendi hesabım dışındada tanımlı bir hesap yok. Oyunlarıda kendi hesabımdan alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 23 Haziran 2019; 15:2:59 >
  • Bence de tadını çıkarın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lloyd Asplund

Arkadaşlar merhaba xbox one s almayı düşünüyorum ilk defa bir konsol alıcam nerden almak mantıklı olur? Birde şimdi xbox ın sitesinde fark ettim bu xbox one ın disk okuyucusu olmayan versiyonu gelicek sanırım önsipariş verin yazıyor ama acaba nasıl yapsam fiyatı daha uygun olur mu sızce?
    İkinci el one s mantikli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Cihazıma Division 2 geldi ücretsiz. Daha öncede NBA2K19, AC Origins ve Fallout76 gelmişti onlarda hala duruyor cihazı aldığım günden bu yana. Bu nasıl oluyor bilmiyorum arayıp sorduğumda bizde bilmiyoruz ama tadını çıkarın demişlerdi.
    bazen öyle şeyler oluyor, bizim arkadaş 2.5 yıl önce One S aldı, hesap açıp kurdu. Bi baktık NFS Most Wanted gelmiş.

• 
Sayfa: önceki 27232724272527262727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.