Yarbay
02 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Evet beyler kaç k ile hangi üniye girdiğinizi görelim
Arkadaşlar fh4 oynamaya çalışırken multiplayera bağlanmıyodu ben de nat type kontrol ettim teredo hatası veriyor. Modemi ve xboxu kapatıp açtım olmadı, portları xbox üzerinden manüel olarak değiştirmeye çalıştım olmadı hala hata veriyo. Acaba ne yapmam lazım?

Edit: Gelecekten gelen arkadaşlar için bu videoyu ekliyorum. Sonuna kadar her işlemi yapın çözülüyo problem.
Nolur beyler
Neyi bekliyorlar anlamıyorum.Illa son gün 16sında mi açıklayacaklar
Beyler büyük boy kaliteli ama mümkünse fiyatı uygun düşünüyorum.Var mı tavsiyesi tecrübesi olan
Ege ıngiliz dili edebiyatı kazandım.Ege öğrenci köyü olursa odalar 2 kişilik olacak.Sizce götürülür mü ?
Yeni eve taşındım binada kutu yok.Beyler bu nedir napıcam ben internet üzerinden iş yapıyorum 6 ay internetsiz kalamam.Iptal için bana fiyat çıkarın dediğimde 50 kusur lira çıkardı Şubat 2019 da bitiyo taahhutum.

Şimdi ne diyosunuz superonline gitsem hızlı takarlar mi ?
Aynı konuyu xbox bölümüne de açtım çünkü bu olay sahibindenin her iki konsol bölümünde de var.

Arkadaşlar çok dikkatli olun bu aralar tekrardan konsol alacağım için sahibindene devamlı bakıyorum.

Günde 1 tane 1100 1200 civarında ps4 pro ler düşüyor.Bu ilanin sahibi genelde giresun Çorum Afyonkarahisar gibi Allahın unuttuğu şehirlerde yaşıyor,ilan açıklamasına acil yazıyor,hepsinin profiline girdiğinizde bütün lüks eşyalar çok ucuza konulmuş olduğu için siz de aciliyetten ucuz olduğuna ikna oluyosunuz.
Kesinlikle Istanbulda tanıdıkları olmuyor,asla ve asla ilk konsol sonra havale kabul etmiyolar,get hicbirzaman yanasmiyolar,sebep sorulduğunda ise para acil lazım 2-3 gün bekleyemem diyorlar.

Forumda takılıp da Pro almak isteyen arkadaşlar,bu tarz tiplere dikkat edin,800-900 lira ucuza konsol alıcam 1100-1200 liranizdan olmayın

Edit fotolar geldi

Arkadaşlar çok dikkatli olun bu aralar tekrardan xbox alacağım için sahibindene devamlı bakıyorum.

Günde 1 tane 1100 1200 civarında xbox one x ler düşüyor.Bu ilanin sahibi genelde giresun Çorum Afyonkarahisar gibi Allahın unuttuğu şehirlerde yaşıyor,ilan açıklamasına acil yazıyor,hepsinin profiline girdiğinizde bütün lüks eşyalar çok ucuza konulmuş olduğu için siz de aciliyetten ucuz olduğuna ikna oluyosunuz.
Kesinlikle Istanbulda tanıdıkları olmuyor,asla ve asla ilk konsol sonra havale kabul etmiyolar,get hicbirzaman yanasmiyolar,sebep sorulduğunda ise para acil lazım 2-3 gün bekleyemem diyorlar.

Forumda takılıp da xbox almak isteyen arkadaşlar,bu tarz tiplere dikkat edin,800-900 lira ucuza konsol alıcam 1100-1200 liranizdan olmayın

Aynisi ps 4 pro için de yaşanıyor

Edit resimler geldi,adam bide 500 liralik elite controller eklemiş.Eğer bulunduğu yerde elden alabilirim derseniz cevap vermiyo

İstanbul'daki Atatürk Olimpiyat Stadı, 2020 Avrupa Şampiyonlar Ligi finali için aday olan Portekiz'in başkenti Lizbon'da bulunan Estadio da Luz stadını geride bırakarak finali aldı.

Atatürk Olimpiyat Stadı, 2005 yılında Liverpool ile Milan arasında oynanan UEFA Şampiyonlar Ligi finaline ev sahipliği yapmıştı

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/spor/982094/2020_Sampiyonlar_Ligi_finali_istanbul_da.html

Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
You won't let me live,you won't let me die.
Tell me,do you bleed ?
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
LOL
Draven
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.963
İkinci El Bölümü Mesajları: 68
Konularının görüntülenme sayısı: 157.468 (Bu ay: 587)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.168 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.