Binbaşı
20 Mart 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 151 (Bu ay: 2)
Gönderileri
merhaba,

mac mini late 2014, catalina macos kullanıyorum. airplay üzerinden ipadle çift ekran kullanmak istiyorum ama airplay kapalı konumdan çıkmıyor. kapalı tiki var ve başka bir seçenek seçilemiyor. yabancı forumlarda da bir kaç konuya denk geldim çözüm bulamamışlar. bir de buraya yazmak istedim.
Merhaba arkadaşlar,

Dize kadar, bol kesim kargo şort modelini piyada bulamıyorum. Boyner ve türevi mağzaları dolaştım, morhipo, n11, gittigidiyor sitelerine baktım ama sadece dar olan modeller var. Bu dar olan modeller dize doğru giderek darlaşıyor ve bu sıcak yaz günlerinde hem rahat değil hem de güzel durmuyor. 3 yıl önce Tedi'den aldığım bol kesim kargo şortları eskiselerde hala giyiyorum. Keşke 10 tane daha alsaymışım.

Bu sıcak yaz günlerinde gerçekten alta başka bir şey giyemiyorum. Kadınlarda etek neyse sanırım bizim içinde bol kesim kargo şort aynı rahatlıkta. Bildiğiniz bir mağza veya sitede bol kesim kargo şort varsa yazarsanız gerçekten sevinirim.
Merhaba arkadaşlar. Cihazı açtığımda ekranın sağ tarafında hafif bir karartılı leke var. Bu neden chipinden mi yoksa içinin mi temizlenmesini gerektiğinden mi bilmiyorum. Sormak istediğim süpürge tutsam cihaza zarar verir miyim? Bu lekenin sebebi nedir? Cihazın yıllar önce DMD chipi değişmişti.
Merhaba arkadaşlar,

2 yıldır uydunet 24 mbit+ kablo tv giriş paketine 55 tl ödüyordum. bir kaç hafta sonra tahhahütüm sona eriyor. internete fazla para vermek istemiyor, tv zaten izlemiyorum.

uydunet tarifelerine baktığımda bana en uygun tarifenin fiyatı aylık 80 tl hayatı yakala kampanyasıhttps://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,624,hayati-yakalayan-kampanya

50 mbit akıllı sınırsız (19.00 -00.00 arası hız 20 mbit'e düşüyor)
kablo tv üst paket

turknet'e baktım. O da 100 mbit hıza kadar 76 TL, tahhahüt yok. Yalnız 35 mbit hız verebileceklerini söylüyorlar.
Bu durumda siz ne yapardınız?
Merhaba arkadaşlar,

lenovo laptopun core2 duo 1.66 mhz işlemcisini (t5450) core2 duo 2.5 ghz (t9300) ile değiştirdim. termal macununu düzgün sürerek montajı yaptım. şuanda boşta bile fan açıyor. 2 sekme açsam fan sesinden durulmuyor. Bu neden olabilir? işlemci de mi kusur var? yoksa bios update falan mı yapmak lazım.

teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar,

12 yıllık levovo 3000 n200'ü upgrade ediyorum. SSD taktım, 4 GB ram ekledim. İşlemcisini de değiştirmek istiyorum. Bu modele uyumlu işlemci modellerini sıralayabilir misiniz?

Arkadaşlar ingilizce bir web sayfasında sadece tek bir kelimenin üzerine gelip her hangi bir tıklama yapmadan pop up penceeresi açılarak çeviri yapan bir brwoser eklentsi biliyor musunuz? Çok eskiden internet explorer'ın google translate eklentisi bu işi iyi yapardı. Explorer kullanışsız olduğu için Chrome veya Opera browser da aynı işi gören eklenti arıyorum, bulamadım.
Arkadaşlar mac mini mid 2010 sahibiyim. macos high sierra yükledim ancak memnun kalmadım. yosemite yüklemek istiyorum. usb den bootable yapacak yosemite i nasıl yükleyebilirim? tüm yedeklerimi aldım ancak diyelim yosemite yükledim sadece istediğim yedekleri tek tek nasıl yükleyebilirim? yardımcı olursanız çok sevinirim.

teşekkürler
Merhaba arkadaşlar. Mac mini mid 2010 kullanıyorum. El Capitan yüklüydü ve cihazda bir yavaşlık vardı. High Sierra'ya yükseltim anca bu sürümde Logic Pro 9 u kullanamıyorum. Logic Pro X'e upgrare etmem gerekiyor. Fiyatı 1.400 TL. Ben mac os işletimi sistemine format atmak ve Yosemite yüklemek (veya sıfır kurulumla El Capitan) istiyorum. Ancak diğer yüklü tüm programlarımın yedeklerini alıp yeni bir işletim sistemi yüklemek istiyorum. Bu mümkün mü? Windows format ve yükleme işlerini biliyorum ancak mac os bir kere yükledim yıllar önce... bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Xbox Live GamerTag
funk guitarist
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 20 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.128
İkinci El Bölümü Mesajları: 269
Konularının görüntülenme sayısı: 284.824 (Bu ay: 2.957)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 214 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.