Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2724. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27222723272427252726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

2022 yaz çok geç xbox cı tayfa Kasım 2020 de çıktığı gibi geçer zaten yeni konsola.
    Ben Xbox One X alalı 8-9 ay oldu daha bir sürü oynamadığım oyun var. Gamepass'teki güzel oyunlar bile bitmedi daha. Muhtemelen yeni oyunlar da gelir bir süre daha Xbox One X'e o yüzden öyle dedim
  • Online, offline takılmak, sohbet..vs için ekleyebilirsiniz;

GT: snaket900

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc den katılabiliyor muyuz
  • Arkadaşlar xbox da sorun mu var ? Hiç bir oyun açılmıyor bende. Çok uzun sürdü falan diyor .

Birileri yazarsa sevinirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haritaci41

Arkadaşlar xbox da sorun mu var ? Hiç bir oyun açılmıyor bende. Çok uzun sürdü falan diyor .

Birileri yazarsa sevinirim :)
    Konsol açıkken güç tuşuna 10 sn boyunca bas, konsol kapandıktan sonra yeniden başlat.
  • HAJAJ80 H kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler cevap için

• Arkadaslar konsolumu satiyorum issiz kaldim aciliyeti var
    2 kol sifira yakin temiz cihaz kutu garanti vardir. 2500tl ankaradayim kargoda yapabilirim referans da sunabilirim

• tekrardan one x e dönüş yaptım. İsteyen ekleyebilir.
    tag : turkersah
  • Rage2 icin oynayanlar ne diyor ?

• Arkadaşlar
    A hesabi var bu a hesabinin p2 hakkına sahibim.
    Gamepassden gelen Forza horizon 4 var.
    Ben ayri bir hesaba ( B hesabi)Forza horizon 4 ultimate eklenti yığını ( ultimate dlc ) yi almak istiyorum, ve bu B hesabını ana hesap yapıp kendi devamli kullandığım hesapta oyunu dlcleri ile birlikte oynamak istiyorum.

Bu mümkün mü? Nelere dikkat etmem gerekiyor?

Ya da diyelim her şey ters gitti, bu durumda iade alabilir miyim aldığım dlc için?

• Merhaba,

1 aylık gold alıp hemen sonrasında ultimate game pass alsam yükseltiyor mu goldu? Gold üyeliğim süresi bitmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

......................................................................................................................
    Baktıkça bakasım geliyor inanamıyorum valla :) Teşekkürler microsoft.... .....
    ......................................................................................................................

................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
    Aklında soru işareti olan varsa emin olabilir. Tüm gold ve gamepass üyeliklerinizden kalan ayları toplayıp o kadarlık ultimate veriyor microsoft. Max sınır 36 ay buna dikkat edin. Üyeliğinizin süresi az kaldıysa internetten 12 aylık gold live kodu alın ben aşağıda belirttim. 2 x 12 aylık gold kodu 720 liraya 6 taksit şeklinde aldım drumaplaycom'dan. Yok şimdi alınca olmuyor vs. diyenlere itibar etmeyiniz. Yalnız ultimate'e geçmeden önce yapmanız lazım gold üyeliği uzatma işini.
    ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Hesabımda 4 aylık gold 6 aylık gamepass vardı, drumaplaycom'dan 2 tane 12 aylık gold aldım, otomatik yineleme açarsanız 1 ay daha ekleriz dedi microsoft iki kodda da 12+1 ve 12+1 şeklinde 26 ay gold ilave etti hesabıma. Sonrasında hemen 5.90'a ultimate üyeliğe geçtim. 26+4+6+1 = 37 ediyor ama tam 36 ay ultimate verdi zaten üst sınır sanırım bu daha fazlası olmuyor o yüzden.

Keşke geçen kış gamepass senelik 89 lirayken 3 senelik alsaymışım ama buna da şükür.

Mutluyum :) 2022 yazına da artık yeni nesil konsol alınır herhalde veya o yaz 3 ay daha uzatıp sonraki sene alabilirim. Geri uyumluluk olursa PS5 alırım hem eski oyunları da oynarım aksi takdirde yeni Xbox'a geçerim gibi duruyor.
    Ben iki yıllık aldım, kod şeklinde alırsanız girerken +1 ay ilave bile edebiliyor ve evet bir sorun olmadan yükselir ultimate'e. Yukardaki mesajda detaylıca anlatmıştım.

@erdierdi

• Beyler mtcgame den vpn ile cyberpunk ve benzeri rdr2 gibi oyunlar alsam ban yermi hesabim

• xbox game X kullanıcısına yanıt
    Yemez
  • Arkadaslar ikinci el bir sure garantisi olan One S cihazlar icin maksimum ne kadar odemeliyim sizce? Yazin takilmalik bir konsol ariyorum uygun yollu.

• ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    900-1100 TL arası verilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbox game

Beyler mtcgame den vpn ile cyberpunk ve benzeri rdr2 gibi oyunlar alsam ban yermi hesabim
    Rdr 2 yi 173 alacaktım vpn ile. Hata verdi. Bekleyeyim dedim. 10 dk sonra 263 oldu.....

• Eee naptın peki

• Bloodstained Ritual Of Night almak isteyen varsa beraber alabiliriz. Castlevania serisini seven varsa tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu neden oluyor acaba çaresini bulamadım 1 saattir . Her oyunda aynı şeyi yapıyor şuan

• 
Sayfa: önceki 27222723272427252726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.